reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Witam mamusie :)
Jam tam dziś samopoczucie kochane ciężaróweczki ?;-) u nie dość dobrze tylko mam wrażenie jakby dzidzi było mało miejsca w brzuszku hihi też tak macie ? Skórę na brzuszku mam bardzo naciągniętą :szok: Cieszę się że wyniki macie dobre i dzidziulki zdrowiutkie :)
 
kroczek- ja plamiłam tylko w sobote raz na bezowa, a wieczorem na papierze była odrobina krwi i tyle. na tym koniec. Usg w sobote ok i wczoraj też ok. dzis leze ale jutro mąż wybywa do Holandii więc będę musiała wstac.
 
Hej Dziewczynki :)

ale miałam do nadrobienia od wczoraj popołudniu!
Jejq ale super ze wyniki są dobre.... ja miałam krew robiona w 5-6 tygodniu chyba ale było tego milion hiv wr cyto tokso morfologia grupa krwi przeciwciała no i pozostałe te standardowe, ale nie mialam robionej rozyczki - nie wiecie czy to obowiazkowe? bo mi nikt na to nie zwrocil uwagi?
Ale fajowsko dziewczynki ze znacie juz plec maluszkow ja zapisalam sie na 16.10 zeby to spradzic bo juz nie moge sie doczekac...a po za tym kurcze ja mam małe objawy ciaży po za sennością i tak samo jak wy ciągle myśle czy jest ok ale szkoda mi troche ze dzidziulek znosi to!

NO i mam jeszcze jeden objaw ciązy...że mała rzecz może mnie wkurzyć STARSZNIE!
Ja wagowo nie utyłam wcale waże idenatycznie jak przed ciążą ale może ważylam tyle ze starcza dla mnie i dzidziolka:))
Fajowo że nas tak dużo!
 
Cześć dziewczyny :-)!

Rany rzeczywiście widzę że forum, żyje i to całkiem nieźle, od wczoraj tyle wpisów i nowych mam że aż miło :-)!

Muszę Wam się pochwalić bo jak pisałam wcześniej wczoraj miałam USG po 12 tygodniu. Dokładnie wyszło że jest to 12 tydzień i 6 dzień i ku mojemu i męża wielkiemu zdziwieniu Pan doktor z pełnym przekonaniem oświadczył że mam SYNIA :-) myślałam że na początku drugiego trymestru to za wcześnie żeby nawet zapytać lekarza o płeć a tu nasz maluch zrobił taką niespodziankę :-)!!! Poza tym całe badanie wyszło dobrze, wymiary wszystkie prawidłowe chociaż nie było łatwo go pomierzyć bo strasznie się wiercił ;-).

Powiem Wam, że teraz się wreszcie trochę uspokoiłam bo bardzo bałam się tego USG tym bardziej że pierwszą ciążę poroniłam w zeszłym roku... A również tak jak niektóre z Was prawie nie miałam żadnych objawów ciążowych, brzuch również mi jeszcze nie urósł i czasem aż ciężko było uwierzyć czy ja na pewno jestem w ciąży ;-).

Ale potwierdzam i uspokajam Was że wcale brak objawów i brzuszka nie oznacza że coś jest nie tak :-)!

wow, ale super!!!1 Grauluję :)

No dagmar dałaś mi do myślenia nie ruszę się z łóżka zanim mi lekarz nie pozwoli:-)

Witam mamusie :)
Jam tam dziś samopoczucie kochane ciężaróweczki ?;-) u nie dość dobrze tylko mam wrażenie jakby dzidzi było mało miejsca w brzuszku hihi też tak macie ? Skórę na brzuszku mam bardzo naciągniętą :szok: Cieszę się że wyniki macie dobre i dzidziulki zdrowiutkie :)

dziękuję, dobrze. Ja mam jeszcze luz w brzuszku :p

Hej Dziewczynki :)

ale miałam do nadrobienia od wczoraj popołudniu!
Jejq ale super ze wyniki są dobre.... ja miałam krew robiona w 5-6 tygodniu chyba ale było tego milion hiv wr cyto tokso morfologia grupa krwi przeciwciała no i pozostałe te standardowe, ale nie mialam robionej rozyczki - nie wiecie czy to obowiazkowe? bo mi nikt na to nie zwrocil uwagi?
Ale fajowsko dziewczynki ze znacie juz plec maluszkow ja zapisalam sie na 16.10 zeby to spradzic bo juz nie moge sie doczekac...a po za tym kurcze ja mam małe objawy ciaży po za sennością i tak samo jak wy ciągle myśle czy jest ok ale szkoda mi troche ze dzidziulek znosi to!

NO i mam jeszcze jeden objaw ciązy...że mała rzecz może mnie wkurzyć STARSZNIE!
Ja wagowo nie utyłam wcale waże idenatycznie jak przed ciążą ale może ważylam tyle ze starcza dla mnie i dzidziolka:))
Fajowo że nas tak dużo!

wkurzam się tak samo, więc jestem z tobą :(
Też nie przytyłam, ale ja duuużo ważę :D
 
Madziolina-????? jak tam po wizycie

Edysiek- tez slyszalam tą teorię ze jak mama nerwowa to i dzidzius teeż. dlatego staram sie jak najmniej denerwować. wychodzi mi to srednio ale sie staram

Witam nowe mamusie.

Truskawkowa- ja nie lezałam cały czas, poprostu kiedy tylko mogła to sie kładłam np nakarmiłam Alana i na kanapę potem zrobiłam obiadek i znowu kanapa cos ogarnęlam i znowu i tak w kółko. nic nie wolno dżwigać no i wszystko wykonywałam baaardzo pomału z czasem sie rozkreciłam i teraz juz funkcjonuję normalnie chociaż jak np. od rana robie wypad na mioasto to potem muszę poleżec bo brzuchol troche pobolewa. staram sie poprostu wsuchać w organizm.

Magda- gratuluję synka i udanej wizyty.
 
hej witam wieczornie bywalczynie i nowe mamcie

u mnie też twarz fatalna na brodzie z obu stron mega pryszcze do tego na czole ale pod grzywką nie widać :tak: ale muszę was zmartwic z tym przewidywaniem że dziewczynka zabiera mamie urodę ja w poprzedniej ciąży miałam IDEALNĄ skórę a Ala się urodziła
 
hej witam wieczornie bywalczynie i nowe mamcie

u mnie też twarz fatalna na brodzie z obu stron mega pryszcze do tego na czole ale pod grzywką nie widać :tak: ale muszę was zmartwic z tym przewidywaniem że dziewczynka zabiera mamie urodę ja w poprzedniej ciąży miałam IDEALNĄ skórę a Ala się urodziła



Jak dla mnie każda płeć ma swoje plusy i minusy ;-) ważne aby dzieciaczki były zdrowe a co zostało "zrobione" to i tak już jest i nic z tym nie zrobimy :-):-):-)...
 
Pewnie ze tak cokolwiek sie urodzi u każdej z nas to bedzie najkochańsze na świecie nie ważne czy 2 córka czy 3 syn. Ale pogadac sobie można.

AsiaaM- u mnie brzuch tez napiety do granic mozliwości i w dodatku od 2 dni zaczął swędzieć:dry:
 
reklama
Pewnie ze tak cokolwiek sie urodzi u każdej z nas to bedzie najkochańsze na świecie nie ważne czy 2 córka czy 3 syn. Ale pogadac sobie można.

AsiaaM- u mnie brzuch tez napiety do granic mozliwości i w dodatku od 2 dni zaczął swędzieć:dry:



Ehhh zazdroszczę Wam dziewczyny tych brzuszków... a ja czekam i czekam i jak na razie nic:dry: ale może jeszcze trochę i coś się pojawi ;-)
 
Do góry