reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

wow, ale dzisiaj napisalyscie :)

witam wszystkie nowe mamusie :)

Dagmar - dobrze przemyslcie sprawe mieszkania/domu. Ja nie doradze bo sama nie wiem co bym zrobila, ale moze rozwazyc mieszkanie z mniejszymi pokojami ale jednak np. 4 pokoje?

Madziolina - mi brzuch rośnie i juz widze ze raczej nie od jedzenia.

Agunia gratuluje :) mam nadzieje ze po jutzrejszej wizycie z równie wielkim entuzjazmem napisze ze wszystko z dzidzią oki

Dziewczyny ja też jestem z pod Warszawy, wlasciwie mieszkam w Markach, zaraz przy M1.

Dzisiaj bylam z wynikami u endo ale jutro mam wizyte i usg i skonsultuje zalecenia endo :) tak na wszelski wypadek jakby czasem sie w czyms pomylil :p Generalnie jest lepiej niz myslalam z wynikami. Juz sie nie moge doczekac jutra.

Ja nadal spac nie moge, brzuch mnie czasem pobolewa i niestety objawy zamiast malec to mi sie chyba nasilily. Mam mdlosci, spie jak niedzwiedz na zime, a w nocy nie moge spac. Na mdlosci migdały albo miodek polecam :) Wszystkim przeziębionym zycze szybkiego powrotu do formy!

Pozdrawiam
 
reklama
Pierwsza:-)

Dzień dobry ja własnie wcinam śniadanko i kawkę popijam, ale sie w nocy masakrycznie czułam nawet do meża mówiłam ze rano do lekarza a teraz wstałam i już lepiej gardło tak bardzo już nie boli.

Niunia- mój synuś też budzi się w nocy i nas woła ale z niego taki cwaniak że jak jest sam ze mna to zasypia sam w swoim pokoju bez problemu ale jak jest maż w domu to nie popusci i chce zeby K. spal z nim. Też myślałam jak to bedzie jak się dwójka obudzi w nocy a ja sama będę i po prostu wtedy wezmę 2 do swojego łóżka.

L-oka- kciuki za wizytę zacisnięte

A u mnie w sumie dolegliwosci ciążowych juz brak, czasami mnie zmorzy spanie no i cycole na maxa nabrzmiale tylko dzisiaj sie obudziłam z takimi jakimiś "lużniejszymi" i już łapie jakieś filmy. niech ten tydzien szybko zleci bo już sie nie moge doczekać wizyty.

Miłego dnia ja zmykam na targ.
 
Ja skrotowo, bo chwilowo skazana jestem na internet w roamingu :/

Witam wszystkie nowe dziewczyny :) I pozdrawiam cieplutko te z przygodami, oby juz do porodu nie byly potrzebne zadne szpitale!

Co do sposobow na mdlosci, mi pomaga wachanie torebek z mieta i masci vick na przeziebienie ;) Ale moje mdlosci sa tak lekkie, ze jakby ich wcale nie bylo.
 
Hej dziewczyny, się opisałyście!! Pogubiłam się, pozwólcie więc, że tylko się przywitam w ten zimowy :p dzień. A ja mam nowy objaw, cera wygląda strasznie, zaskórniki takie bolące mi się robią, głównie na linii żuchwy i na policzkach, walczę z sobą, żeby ich nie dotykać bo ostatnio po takich niespodziankach zostają mi straszne blizny.

Mi dolegliwości ciążowe już tak nie dokuczają, wczoraj zero mdłości, nie wymiotowałam od soboty :p. Ale zanikały raczej stopniowo i w sumie nie wydaje mi się, żeby coś było nie tak. Odliczam dni do wizyty i USG (dopiero 14.10) bo na razie ciężko mi jakoś przyznać, że będziemy mieli dzidziusia. Czasami o tym rozmawiamy, ale jakoś tak gryzę się w język, chciałabym go w końcu zobaczyć. Coś mi się wydaje, że jak wrócę z tego USG to wpadnę w jakiś szał :D i już o niczym innym nie będę gadała :) nie mówiąc o nieodpartej chęci kupowania ;)

Pozdrawiam wszystkie kwietniówki i czekam na wyniki wizyt, wiem, że jedna ma dzisiaj, wybaczcie nie pamiętam która :) Trzymam kciuki !
 
ja tez Was witam z samego rana!

kolejny dzien w mojej okropnej pracy, aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzis po pracy mam wizyte na 17:10 u Pani doktor i wyniki badan krwi, zobaczymy co tam wyszlo, boje sie ale co bedzie to bedzie.

Nadal jakos dziwnie nie czuje, ze jestem w ciazy, ehh zastanawiam sie czy nie poszukac objawow np obumarcia plodu, ale chyba jestem jakas glupia!
 
Papillon u mnie to samo na twarzy tragedia jak bym okres dojrzewania przechodzila:O ale mowia ze dziewczynki urode zabieraja...;-)
Madziolina wez uspokuj sie to ze sie nie czujesz w ciazy nie znaczy ze cos jest nie tak jak bedziesz sobie tak wkrecac to faktycznie wywolasz tragedie:-(
 
Dzień dobry mamuśki:)
Dołączyłam do Was wczoraj ,dziękuję za przyjęcie do tak zacnego grona:)
Przepraszam ale przeczytałam po trochu .. bo moje wymioty znów sie nasiliły ja po prostu na sama myśl o wymiotach popadam w rozpacz i płacz bo już nie mam sił..ale podobno ma to trwać do 13 tygodnia wiec jeszcze trochę czasu przede mną.. jest to moja pierwsza ciąża więc jestem pełna paniki i obaw i mam tysiące pytań...jednak narazie walczę z mdłościami i wymiotami...i powiem szczerze ze juz nie mam sił..
 
GoGA- Tantum Rosa???:baffled: na przeziebienie??? przecież to chyba do higieny intymnej:-D pewnie Ci chodzilo o tantum Verde. Ja muszę pomęczyc moja ginke o skierowanie na toxo jak mi nie da to pójdę prywatnie.

Dzięki dziewczyny za info co na przeziebienie. akurat mam w domu Euphorbium a nie wiedzialam czy mogę używać no i z tym mniszkiem sie uspokoilam bo ja bardzo lubię teraz sobie popijać ciepła wodę z miodkiem a jak jeszcze ma pomóc na przeziebienie to super.

Kroczek- no my tez się cieszymy ze z nami jesteś im wiecej tym weselej.

Agutka- aaaaaaapsik witaj.

Oczywiście chodziło mi o Tantum Verde na gardło ;)) mdłości mi odbierają rozum :-)
A Euphorbium na pewno można, bo mi przepisała, jak byłam chyba w 7. tygodniu.
no i na przeziębienie oczywiście herbata z cytryną i sokiem z malin :)
 
reklama
Dzień dobry mamuśki:)
Dołączyłam do Was wczoraj ,dziękuję za przyjęcie do tak zacnego grona:)
Przepraszam ale przeczytałam po trochu .. bo moje wymioty znów sie nasiliły ja po prostu na sama myśl o wymiotach popadam w rozpacz i płacz bo już nie mam sił..ale podobno ma to trwać do 13 tygodnia wiec jeszcze trochę czasu przede mną.. jest to moja pierwsza ciąża więc jestem pełna paniki i obaw i mam tysiące pytań...jednak narazie walczę z mdłościami i wymiotami...i powiem szczerze ze juz nie mam sił..

Łączę się z Tobą w bólu :) mnie od ponad tygodnia codziennie mdli niemiłosiernie, od rana do wieczora. sposobu na mdłości niestety nie znalazłam :( więc też się męczę. dzisiaj spróbuję sobie zrobić herbatkę ze świeżego imbiru, więc zobaczę, czy podziała.

PS Jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu ciąży ;)
 
Do góry