reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Viltutti- żal sie ile chcesz po to przecież tu jestesmy. a jak sie czlowiek wygada to i spokojniejszy się robi, takze wal co sie dzieje?

Polisia- trzymam kciuki za jutro

Kroczek- no to super wiadomości.

Niunia- ale mi narobiłaś ochote na zimną cole z puchy, jaaaaaaaa niewytrzymam:-)

Truskawkowa- ufff dobrze ze już po wszystkim odpoczywaj dużo duphaston na pewno zrobi swoje

A ja się przeziebiłam mega katar chrypka na szczęście bez gorączki. Leczę sie domowymi sposobami póki co ale jak nie przejdzie do środy to walę do lekarza, Alan tez zasmarkany. Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie syropu z mniszka lekarskiego-mleczu. Mam go w domu a podobno jest super na przeziebienie, niby poczytałam w necie że cieżarnym mlecz można ale wiadomo róznie to pisza. Co wy myślicie? jest to syrop-miód własnej roboty.

A z dobrych nowin to rano moj synol wylał na laptopa jogurt i......naprawil się enter i backspace:confused: Takze teraz juz nie bedę pisac jak analfabetka.
 
reklama
uffff to już mi trochę ulżyło bo niezbyt byłam zadowolona z dzisiejszej wizyty:confused: a niom witam witam miałam do was już pisać w sierpniu ale wolałam przeczekać:)
 
Oa10 ja też na samym początku miałam bolące gardło i piłam herbatkę z mniszkiem i pomogło. Lekarz przepisał mi też na gardło Grgarin do płukania i neo angin
 
Hej dziewczyny :)
Postanowiłam się do was dołączyć , ponieważ mam wiele pytań i wszystko mnie niepokoi. To moja druga ciąża ,niestety pierwsza zakończyła się poronieniem teraz jestem w 13tc i jestem mega szczęśliwa :):) a mam od razu pytanko jakie badania miałyście już robione bo mnie martwi że miałam tylko usg, morfologie i mocz a i glukozę a jak to jest u was????

ja oprócz usg, moczu, morfologii miałam też cytologię i wszystkie wirusowe badania itp.: różyczka, cytomegalia, zapalenie wątroby, toksoplazmoza, kiła itp. itd. choć prawdę mówiąc większość zrobiłam jeszcze na etapie planowania ciąży, więc nie wiem, czy standardowo są zalecane w pierwszym trymestrze. no i oczywiście koniecznie oznaczenie grupy krwi :)

to zgodnie z Waszymi radami spróbuję na mdłości jeszcze colę i kisiel :) choć, odpukać, dzisiaj jest trochę lepiej.

ola10 mi na przeziębienie gin poleciła spray Tantum Rosa, tabletki do ssania Homeovox, syrop *spam* i krople do nosa Euphorbium.
 
GoGA- Tantum Rosa???:baffled: na przeziebienie??? przecież to chyba do higieny intymnej:-D pewnie Ci chodzilo o tantum Verde. Ja muszę pomęczyc moja ginke o skierowanie na toxo jak mi nie da to pójdę prywatnie.

Dzięki dziewczyny za info co na przeziebienie. akurat mam w domu Euphorbium a nie wiedzialam czy mogę używać no i z tym mniszkiem sie uspokoilam bo ja bardzo lubię teraz sobie popijać ciepła wodę z miodkiem a jak jeszcze ma pomóc na przeziebienie to super.

Kroczek- no my tez się cieszymy ze z nami jesteś im wiecej tym weselej.

Agutka- aaaaaaapsik witaj.
 
Ale zescie dzisiaj naskrobaly!!!! Co zagladam to po kilkanascie wpisow. No i ile nowych dziewczyn sie pojawilo :-) super, piszcie do nas czesto, bo razem razniej.

Chyba nie dam rady sie poodnosic do wszystkich. Wspolczuje wszystkim plamiacym dziewczynom i tym z krwiakami. Lezenie plackiem jest fajne przez pierwsze dwa dni, potem mozna oszalec. No i najczesciej nie ma sie na to mozliwosci. No ale odpoczywajcie ile mozecie!!!

Ja mam mega stresa przed jutrem i chyba od tego mi tak niedobrze. Jutro moj wielki powrot do pracy po wychowawczym, pierwszy dzien Tymka z opiekunka, no i moja informaca o ciazy w pracy. Chyba pol nocy spac nie bede. Jak ja przezyje ten jutrzejszy dzien to bedzie cud. A maz dzisiaj pojechal do wojska na szkolenie i wroci dopiero za 10dni :-( wiec nie ma mnie kto wspierac.

Eh gdyby nie ta moja praca to jutro mialabym wizyte, ale nie wypadalo mi zwalniac sie w pierwszym dniu po tak dlugiej nieobecnosci. No i przez to musze czekac jeszcze tydzien. Z objawami u mnie roznie, czasem cos mnie meczy, czasem kompletnie zapominam ze jestem w ciazy. Ale nie plamie, brzuch nie boli w zaden niepokojacy sposob, za to rosnie ( mam nadzieje ze nie tylko od jedzenia) wiec musze wierzyc ze wszystko jest w porzadku. Oby tylko zdrowa byla dzidzia.

No dobra postaram sie jakos zasnac :-) trzymajcie kciuki dziewczynki.
 
reklama
Ola sorki:sorry2: ja od pewnego czasu jak o malo mojego D. w nocy nie wyslalam po cole zawsze mam puszke w lodowce nawet ze teraz juz jej nie pijam jest i czeka na swoj moment;-)

zdrowka dla przeziebionych, ja jutro wracam do pracy co prawda jeszcze katar mnie meczy i rano gardlo pobolewa ale mam nadzieje ze to juz koncowka choroby:dry:

ja w sumie nic nie bralam przez te kilka dni, na poczatku sok z cebuli pozniej juz tylko cherbata z cytryna i miodem litrami:tak:

Truskawka ale miala weekend dobrze ze z dzidzia wszystko dobrze.

Ja to jak dzisiaj mlodego usypialam (zasypia przy mnie) zastanawialam sie jak ja ogarne dwoje dzieci wieczorem,moj D. pracuje na nockach:-( a syn wogole niechce slyszec o tym zeby zasypiac sam i jeszcze w nocy potrafi mnie wolac ze dwa razy:/ ehhhh czarno to widze:baffled:
 
Do góry