reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

misiarska masz racje. Skrobnelam smska i zobacze co odpowie. Hehe juz widze, że jak tak dalej pójdzie to nie wytrzymam tych 2 tygodni do kolejnej wizyty.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę. Czas wziąć się do pracy;-)
 
reklama
Witam się serdecznie!!!
Chciałabym do Was dołączyć i zostać po raz drugi kwietniową mamą :-) (mam już synka z 1 kwietnia 2007) a teraz termin z kalkulatorów wychodzi mi również na 1 kwietnia tylko że 2014.
U gina jeszcze nie byłam ale 06.08.13 beta hcg wynosiła 19740,7 a 08.08.13 była 30318,0 także mam nadzieję że jest wszystko Ok.
 
portia daj znać koniecznie co ginka odpisała. Pewnie to nic takiego, ale napisać nie zaszkodzi :)

ancona witaj ;-) Życzę spokojnej ciąży :) - dopisz się też koniecznie do naszej tabelki z terminami porodów ;-)
 
Ni_kusia jak możesz to dopisz mnie do tej tabelki bo mi to w ogóle nie wychodzi, już nie mam siły na tą tabelkę ;-)
a w dodatku jest mi tak strasznie nie dobrze i jeszcze ten upał robi swoje..
A wy jak się czujecie? Bo mnie to mdli od rana do wieczora, na słodkości i mięso nawet patrzeć nie mogę :eek: - rano wszystko wyrzuciłam z lodówki , jem tylko pomidory z mozarellą i coś bardzo lekkiego z warzywek bo inaczej jest masakra...
 
Ni_kusia jak możesz to dopisz mnie do tej tabelki bo mi to w ogóle nie wychodzi, już nie mam siły na tą tabelkę ;-)
a w dodatku jest mi tak strasznie nie dobrze i jeszcze ten upał robi swoje..
A wy jak się czujecie? Bo mnie to mdli od rana do wieczora, na słodkości i mięso nawet patrzeć nie mogę :eek: - rano wszystko wyrzuciłam z lodówki , jem tylko pomidory z mozarellą i coś bardzo lekkiego z warzywek bo inaczej jest masakra...

To podaj dane do tabelki, to Cię dopiszę ;-)

Ja mdłości przerabiałam w 1wszej ciąży, od ok 6 tygodnia do 18-19. Z tym, że nie mogłam wymiotować, nawet palec w gardle nie pomagał...(przepraszam za obrazowość). Jadłam to na co miałąm w danej chwili ochotę, np - pizza, zamawiałam i modliłam się, żeby w momencie dowozu jeszcze mi się chciało ją zjeść. Nic nie pomagało, jedynie picie coli ;) Dasz radę, później będzie już tylko lepiej :)

Ja bym chciała poczuc te mdłości, bo na razie jak w ciąży to się nie czuję...
 
Dane do tabelki:
Ancona 28 lat, OM - 25.06.2013, TP - 01.04.2013

To ja w pierwszej ciąży jadłam wszystko beż żadnych mdłości i wymiotów, tylko niektóre zapachy mnie drażniły, a teraz mdli mnie cały czas (ale nie wymiotuję bo nie potrafię :-D ) chociaż może byłoby lepiej wszystko z siebie wyrzucić niż tak się męczyć, wszystko mi też śmierdzi zwłaszcza jak ktoś pali to aż mnie skręca. Blee
 
Ostatnia edycja:
Witam się i przyłączam do kwietniowych Mam:)
Ja jeszcze nie byłam u lekarza, wybieram się za 2 tygodnie. Na teście 2 kreseczki ujrzałam 3 sierpnia. Na razie wszystko ok więc czekam. Jestem już mamą Antosia który urodził się w październiku 2012. Postaram się Was nadrobić ale z moim Słoneczkiem może być ciężko :)
Portia- witaj, bardzo się cieszę że Cię tu spotykam.
Spokojnych 9 miesięcy dla wszystkich!!!
 
Dopisane ancona, tylko nie skopiowała mi się ramka, nie wiem czemu...
A masz racje że mdłości są gorsze, od ciągłego wymiotowania....ale jak przechodzą, to szybko się o nich zapomina, chętnie bym je od Ciebie zabrała ;-)

Kasikd też witaj - i dopisuj się ładnie do tabeleczki :)
 
Witajcie :) Trzy dni temu zrobiłam dwa testy które pokazały dwie kreseczki :) jestem jeszcze trochę w szoku, bo udało się w pierwszym miesiącu starań. To moja druga ciąża, mam już 1,5 roczną córeczkę. Póki co podchodzę do tego na spokojnie, poczekam na pierwsze usg i będe się ciszyć. Wstępnie termin wyliczyłam na 13 kwietnia (a tak się składa, że to data urodzin mojego męża). Pozdrawiam wszystkie Kwietniówki :)
 
reklama
Ancona - witaj:)

Kasikd - super! Mam nadzieje, ze tym razem dotrwam spokojnie (w miarę) do daty porodu;-)

Pani doktor zaleciła brać luteine i jeśli nic się złego nie będzie to wizyta za dwa tyg. A i mam iść na 10 dni na L4, odpoczywać.

Teraz nie mam żadnych mdłości, poprzednim razem namiętnie jadłam serek z rzodkiewką. nic innego nie wchodziło:happy:
Oprócz pobolewania w brzuchu, brak innych objawów.
 
Do góry