reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
hej dziewczyny moge dołączyc?
To moja 2 ciąża termin 01.04:tak: Ogólnie to niewiadomo co ze mna będzie bo od kilku dni pojawił mu się w śluzie brazowy kolor i od wczoraj jestem na dhupastonie. Cieszę sie że jest juz watek kwietniówekk bo dlugo na niego czekalam i mam nadzieję zostać z wami do końca.
 
witajcie nowe mamusie!

Poruszana była kwestia siusiania w nocy. Ja minimum raz w nocy wstaje odkąd jestem w ciąży, natomiast staram się dużo pić, nawet popijam specjalnie w nocy. Dodatkowo zażywam urinal- a wszystko dlatego, że w pierwszej ciąży miałam taki atak, ze myślałam że ducha wyzionę. Na początku myślałam, że to może od kręgłosłupa, ale ból był ostry na wysokości nerek. Dzwoniliśmy na pogotowie wówczas, ale kazano mi zażyć apap....:baffled: i odmówili przyjazdu. Ledwo do rana dotrzymałam, wybrałam się do lekarza, który zwrócił mi uwagę, że w nerce mógł mi się zgomadzić piasek i stąd ten ból. Od tego momentu piję wodę niegazowana cały czas- drobne łyczki ale zawsze i nie wstrzymuje siusków- a zwłaszcza w ciąży- no bo wiadomo, że teraz wiecej musimy przefiltrować - również za dzidzię.
 
jaga - bardzo mi przykro z powodu utraconej fasolki, ale mam nadzieję, że się nie poddasz.

ni_kusia - korzystaj póki możesz :-)Wiem coś o tym.... Jeszcze dwójkę dziadkom podrzuce, ale z trójką może być gorzej...

niunia12a, ola10, agutkaZG, milla84 - witajcie :-) Dopisujcie się do tabelki

agutkaZG - widzę, że ty też z lubuskiego ;-)Ja dość często (jak jestem w Polsce) jeżdżę do ZG na zakupy :-)

Witam się dziewczyny porannie i sennie :-)
 
Dzień dobry.
Witam nowe dziewczyny,ale nas dużo.
Ja tak czekałam na chłodny dzień i wolne w końcu a obudziłam się z takim bólem głowy ze masakra,chyba przeleżę cały dzień:no:
 
reklama
Witam
ja już po kawce, śniadanku i rannej dawce dupka, coś mnie dzisiaj kłuje w brzucholu tak raz z lewje strony raz z prawej. Pogoda u nas jesienna ale ja się cieszę w koncu jest czym oddychać. Poki co wyleguję sie jeszcze w łóżeczku i oglądam Bitwe o dom.

Jaga- strasznie mi przykro trzymaj sie jakoś.
 
Do góry