reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Cześć dziewczyny :-)

Misiarska - mam nadzieje że to milczenie długo nie potrwa :) mój mąż jak widzi że coś podjadam mówi " pamiętaj że to wszystko może zostać w boczkach ;) " hihi :* całe szczęście jeszcze z uśmiechem :p

Jaga - trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze

Barefoot - GRATULACJE ! :) witamy wśród kwietniowych ciężarówek :) pamiętaj że przede wszystkim trzeba mieć pozytywne nastawienie i wszystko będzie ok :) teraz tak wiek mamusiek się przeniósł :) ja mam 30 lat i dopiero pierwszy dzidziuś :) głowa do góry :)))

Nikusia - może lepiej idź do lekarza, jak coś przepisze jakieś leki czy cuś

A ja dzisiaj dziewczyny w końcu się wyspałam :) po pierwsze że w nocy było chłodniej a po drugi dzisiaj w nocy nie musiałam wstawać do WC hihi :-p:-p:-p:-p Fajnie że dzisiaj troszkę chłodniej :)

życzę Wam miłego dzionka :-):-):-)
 
reklama
Evelinka ja od paru dni wstaję codziennie siku 1 raz w nocy. Mogę nic nie pić na 3 godziny przed spaniem, a i tak wstanę. Ale faktycznie jest chłodniej i od razu lepiej się śpi ;-)
 
WITAJCIE.
Jaga trzymam kciuki żeby z fasolką było wszystko ok.
Masiarska podziwiam trójka maluchów,silna babka z Ciebie,ja właśnie jetsem sama w domu cisza spokój i myślę,rany po co mi to płacz,krzyki:szok:,chwila zwątpienia przyszła ale tylko chwila.

nikusia biegnij do gina niech sprawdzi czy wszystko ok po poronieniu czy jakiegoś zapalenia nie ma no i jakąś luteinę na wszelki wypadek może,ja mam za tydzień wizytę i poproszę o duphaston,pewniej będę się czuła.

barefood też mam termin na 8kwiecień według moich wyliczeń a ja urodzinki mam 9kwietnia i skończę wtedy 32lata.
Jak samopoczucie przyszłych mamusiek?powiem Wam że mnie to martwi bo nie mam żadnych objawów,wczoraj mnie brzuch pobolewał i tkliwość brodawek została a ja u Was?
nikusia na zaparcia może maślankę wypij jakiś jogurt z otrębami,koleżanka kupowała sobie słoiczek bobovita śliwki suszone i też pomagało,ja rano wypijam kawe a 10minut pózniej jestem w wc oby tak zostało bo w pierwszej ciąży też miałam taki problem.
 
Ostatnia edycja:
milenka, ja mam problemy z jelitami odkąd pamiętam. Ostatnio było lepiej i teraz troszkę gorzej. Pewnie taka moja uroda. Ale jak pójdę do lekarza to oczywiście powiem mu o wszystkim. Luteinkę kazała mi brać moja poprzednia gin, jak tylko zafasolkuję, ale cały czas mam obawy czy ją wziaść czy nie...W ogóle to przemknęła mi przez myśl taka sprawa, czy w związku z dużym skokiem bety nie będę miała bliźniaków, ale na to to raczej nie jestem przygotowana ;-P

A co do samopoczucia to też mam bardzo wrażliwe piersi, na myśl o karmieniu mnie ściska jeszcze bardziej....No i bolą mega po bokach, szczególnie jak zdejmuję stanik. Oprócz tego ciągle siusiu mi się chce i jestem głodna, szczególnie na mięsko :)
 
Ostatnia edycja:
spokojnie,na początku beta szybko przyrasta i kazdemu inaczej,100%podwyższona po 48h uważana jest za wzrost w normie.Czytałam też kiedyś ze przy dziewczynce beta przyrasta szybciej,także spokojnie ale do gina idz niech zobaczy czy wszystko ok.
 
Wszystkim przyszłym Kwietniówkom 2014 życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży i porodu. :-)
Oby Wasze Fasolki rosły zdrowo. Ciąza to taki piękny czas... :tak:

Bardzo chciałam zostać jedną z Was, jednak się nie udało :confused2:
 
Wszystkim przyszłym Kwietniówkom 2014 życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży i porodu. :-)
Oby Wasze Fasolki rosły zdrowo. Ciąza to taki piękny czas... :tak:

Bardzo chciałam zostać jedną z Was, jednak się nie udało :confused2:

Nie przejmuj się, jak nie teraz to za chwilkę ;-) Maj to też fajny czas na poród, rodziłam tak swoją 1wszą córcię ;-) Może na Dzień Matki zrobi Ci prezencik ;-) Kto wie, los bywa przewrotny ;-)
 
barefoot witamy ;-)

jaga trzymam bardzo mocno kciuki za fasolkę. Będzie dobrze.

ni_kusia wiem co czujesz i jednej strony mi bieganie tak wcześnie do lekarza wcale nie pomogło ale jednak warto sprawdzić czy wszystko OK. Może lepiej się poczujesz:tak:

Jeśli chodzi o objawy to jak ich nie ma w ogóle to źle a jak są to też niedobrze:-) Wczoraj jeden raz pojawiły się takie jakby różowe niteczki na papierze toaletowym. Ja oczywiście zielona od razu ze strachu:baffled: ale w miare szybko opanowałam panikę i postanowiłam obserwować. Więcej się nie powtórzyło. I teraz nie wiem czy już pisać do lekarki czy to przesada?...
 
reklama
ni_kusia - na zaparcia pij bardzo dużo wody niegazowanej (ja pijan około 3 litrów dziennie), śliwki suszone, czy np kawa. A gdybyś miała bliźniaki, to też pewnie byś szalała ze szczęścia - gorzej u mnie, wtedy bym miała czwóreczkę ;-)

Evelinkaa - w boczkach zostanie tak czy siak ;-)Ale jaka jest przyjemność wyżerania np. nutelli ze słoika (bo o to była afera) ;-) Ogólnie teraz jest w pracy - no i pierwszy zadzwonił. Także jesteśmy na dobrej drodze :-)

milenka - myślę, że dwójka dzieci, a niedługo trójka to kwestia organizacji. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinkę. A chwile zwątpienia dotykają każdego, nawet mnie ;-)

straciattella - głowa do góry - trzeba próbować cały czas. My z mężem staraliśmy się od lutego :-)

portia - napisać do lekarki niezaszkodzi. Pamiętaj, że masz prawo się przejmować i głowa do góry :-)
 
Do góry