reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

TruskawkowaMamba Czytając twój post pomyślałam sobie, że dobrze, że ja nie mam takiego apetytu na słodycze. Później rozejrzałam się wokół siebie i papierki po batonikach i cukierkach, paczka ciastek i migdały kazały mi zweryfikować swoje przekonanie. Śmiało możemy podać sobie dłonie w odkrytej właśnie miłości do słodyczy :-D

I zgadzam się z wami całkowicie, że skoro dzieczaki pojawiły się już w naszym życiu, to jest w tym jakaś siła wyższa. Podążając tym tokiem również zaczęłam oglądać różne pierdoły dla dziecka na allegro. Mało tego zastanawiam się już jakie spodnie ciążowe sobie kupić i buszuję po internecie mimo, że brzuch nie urósł mi ani trochę :-)
 
reklama
Witam nowe mamusie, co o apetytu to mam taki sobie, ale raczej mało jem, własnie zjadłam twixa w białej czekoladzie, i gotuję zupę jarzynową, ale w sumie to już mi się jej troche odechciało i nie wiem czy zjem.... masakra z tym jedzeniem, póki co na wadze prawie 2 kg mniej, w nocy też ciężko spie, a sny mam takie popieprzone, że szkoda gadać.... pewnie podrzemie za chwilę bo obawiam się, że do wieczora nie dotrwam.
Jeszcze dwa dni do wizyty.... już się nie mogę doczekać :) mam tylko nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
pozdrawiam i miłego popołudnia.
 
Witajcie dziewczyny :)

Ja właśnie wróciłam z 2-u tygodniowych wakacji z Hiszpanii i całe szczęście wszystko jest ok :) bałam się strasznie lotu samolotem i żeby się żadna choroba nie przyplątała no i wszystko się udało świetnie :) samopoczucie rewelacyjne trochę opalenizny chwyciłam i maleństwo chyba też dobrze bo nawet brzuszek nie bolał :) dzisiaj robiłam pierwsze badania morfologię więc mam nadzieję że wyniki też będą ok :) a w czwartek wybieram się na USG prenatalne i też mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
Dzisiaj w pracy poinformowłam moje szefostwo o ciąży i nie zaskoczyłam się reakcją bardzo gratulowali i życzyli zdrówka dla maluszka i dla Mnie wiec SUPER :) wszystko fajnie się układa i oby tak dalej :))))

Muszę nadrobić Wasze wpisy a strasznie ich dużo :)

Aaaa no i witam nowe mamusie bo zauważyłam że kilka ciężarówek dołączyło :)

Pozdrawiam :)
 
Hej!

Melduje się po dwutygodniowej prawie przerwy!
Samoloty ok, nie balam się jakos bardzo, loty spokojne, choć nużące, ale powiem Wam, ze Fuertawentura ok, ale Lanzarotte piekna! Mysle, ze z maluszkiem dobrze, bo się czułam ok, a na nasz watek ze zdjęciami brzuszków wrzucam swój!

Buziaczki dziewczyny, ide odpoczywać, od razu po zjedzeniu makaronu z pesto!!!

a... i moja waga bez zmian!
 
evelinka, madziolina witajcie po wakacjach :-) ale Wam dobrze było. Taka radość i optymizm bije z waszych postów :-) mam nadzieję że nią nas zarazicie, bo tu z nastrojami różnie.

Jeszcze godzina pracy i do domu!!!
 
Agutek co u Was?
Ja już po obiadku i szykuję się do pracy.

Cześć Edysiu. ;-)

U Nas żadnych nowości. ;-) Oprócz tego,że z piątku na sobotę Mężu mi wybywa do Francji i to niewiadomo na jak długo. :no: Trochę się obawiam tego Jego wyjazdu,bo to kurde kawał drogi autem jednak jest...
A ja w poniedziałek mam prenatalną wizytę ;-) i już nie mogę się doczekać,żeby znów zobaczyć Mojego Dzidziolinka! :-D
 
hej dziewczyny jak poniedzialkowe samopoczucie?:) ja mam lenia ze szok ale dzis za to mam piekna pogode wiec mysle ze ide na spacerek :) zajrze potem :)
 
reklama
Do góry