reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Też chcę kupić poduszkę do spania. Zastanawiałam się nad kojcem Motherhood, który widziałam w Smyku za 169 zł, ale można też go kupić trochę taniej przez allegro.
 
reklama
Witajcie!
Coś musi być w tym miodzie. Ja od początku ciąży mam wstręt do cukru i słodyczy, jedynym wyjątkiem jest miód. Rano przed pracą robię sobie od kilku tygodni owoce (truskawki, maliny, borówki, brzoskwinie, co się nawinie) z jogurtem naturalnym, muesli i łyżeczką miodu. Pycha! Od razu ranek jest piękniejszy :)
Poduszki dla ciężarnych nie kupowałam bo przytulałam się do kołdry. Ale za to poduszka do karmienia to był u mnie hit - polecam z Mothercare.
Marteczka gratulacje udanej wizyty!
Miłego dnia!
 
I ja sie dzisiaj witam :)

Od rana nastroj jako taki, szału nie ma. Ale słoneczko wyszło i troche mi lepiej.

Nie slyszalam wczesniej o takich poduszkach i z checia zapoznam sie z tym tematem. Jak mialabym sie nie wysypiac do kwietnia to poduszka moze okazac sie moim wybawieniem :)

Dzisiaj, o dziwo, przespalam cala noc. Juz mniej pije i co za tym idzie mniej siusiam. Tez tak macie? Troche sie tym zmartwilam, bo przeciez to jeden z objawów :) ale mdlosci mnie za to dzisiaj dopadły straszne i sniadanie jeszcze dopiero przede mna.

Miłego wtoreczku zycze i duzo usmiechu :)
 
ja też planuję kupić taką poduszkę :) moja bratowa miała takiego "rogala" i bardzo sobie chwali. więc jak tylko brzuszek będzie większy, to na pewno kupię :)

Dziewczyny, Wy też miewacie takie doły czasami? nastrój dobry, a tu nagle zmiana i mega dół. Wczoraj mnie taki dopadł, że szkoda gadać:-(
 
Dziewczyny, Wy też miewacie takie doły czasami? nastrój dobry, a tu nagle zmiana i mega dół. Wczoraj mnie taki dopadł, że szkoda gadać:-(

Bywa... Na razie tylko kilka, pojedynczych dni, ale naprawde niefajnych. Najczesciej z powodu jakiejs sytuacji na ktora nie mam wplywu a urasta ona w mojej glowie do rangi konca swiata ;) Najgorzej bylo kilka dni temu, planowalismy z mezem wspolny wyjazd do Niemiec, on w zwiazku z praca, ja mialam kilka dni odpoczac u tesciow. No ale dzien przed okazalo sie ze musze jednak zostac :( A on musial jechac, nie bylo wyjscia. Przed ciaza kompletnie mnie takie sytuacje nie wyprowadzaly z rownowagi, zawsze bylam dobra w nie uleganiu negatywnym emocjom... a teraz szkoda gadac, dzien w ktorym pojechal caly rowno przeplakalam. Nastepny pewnie tez bym przeryczala gdyby mnie Mama na sile nie wyciagnela z domu. I niby sobie czlowiek tlumaczy, ze nie wolno tak ulegac emocjom, ze to tylko glupie hormony i ze takie zachowanie szkodzi dziecku, ale zero efektu... :(
 
hej dziewczyny!!

byłam dzis na usg przesiewowym...i na szczescie wszytsko jest super:)))
maluszek szaleje....po tym jak zabralam go na wesele w sobote, do dzis zostały mu tance w głowie:)))
jejq ale odetchnelam z ulga po tym ze wszystko dobrze i ze prawdopodoiebnstwo tych okropnych wad jest na prawde malutki:)) emocje opadaja....i padam:)

Bardzo się cieszę, teraz już masz z górki :D

Hej!

witajcie urlopowiczki :)

marteczka gratuluje!

ja tez wcinam miod chyba z miesiac jak nie lepiej, ale staram sie ograniczac z uwagi na wysoki cukier :(

ja jeszcze mam tydzien do wizyty i chyba oszaleje. Co prawda mdlosci mam juz mizerne, ale dzisiaj mnie cos zaczelo pobolewac w pachwinie/ w dole podbrzusza po lewej stronie. Nie wiem czy sie martwic czy nie, zobacze jak bedzie jutro.

tez zle sypiam, wczoraj poszlam spac prze 4 nad ranem, wlasciwie to juz dzisiaj, masakra. Mam nadzieje ze dzisiaj uda mi sie pospac :D to dobranoc Kochane!

Mam identyczny ból po lewej. Dzisiaj mam gina to podpytam co i jak :)
Napiszę wieczorkiem :)

ja też planuję kupić taką poduszkę :) moja bratowa miała takiego "rogala" i bardzo sobie chwali. więc jak tylko brzuszek będzie większy, to na pewno kupię :)

Dziewczyny, Wy też miewacie takie doły czasami? nastrój dobry, a tu nagle zmiana i mega dół. Wczoraj mnie taki dopadł, że szkoda gadać:-(

Ojjj niestety ja wyję za każdym razem jak sobie pomyślę, co ja dobrego z tą spiralą narobiłam :(
Na dodatek śniło mi się, że trumnę wybierałam i zastanawiałam się, czy Kaja na pogrzeb zabrać :O W końcu go zabrałam, bo w końcu to brat :szok:
Masakra obudziłam się w nocy w takim szoku, że... no szok :-:)no:
 
Witajcie dziewczynki.
Taki ladny dzien a mnie od samego rana slabo :-( ledwo sniadanie sobie zrobilam bo myslalam ze zemdleje. Robilam je na siedzaco i podjadalam cukier lyzeczka, zeby mi sie poziom glukozy szybko podniosl. Teraz tez czuje sie srednio. Wrocilismy z zakupow, Tymek wlasnie usnal a ja zamiast odpoczac musze sie brac za obiad. Wedlug wczorajszej inspiracji dzisiaj pulpety w sosie. O ile dam rade je zrobic. Chyba najpierw cos jeszcze zjem.

A wieczorem ide na spotkanie z ludzmi z pracy do naszej ulubionej restauracji. Znowu sie objem na maxa. Boje sie tylko ze moze wyjsc temat dzieci i ciaz a ja nie chce informowac szefowej na takim nieformalnym spotkaniu towarzyskim i to przy wszystkich. A ostatnio dowiedzialam sie ze moja kolezanka z pracy tez jest w ciazy i ze juz o tym powiedziala, wiec ja znowu jestem w gorszej sytuacji, bo nie przyjela tej wiadomosci zle bo liczyla na to ze ja wroce na stale do pracy, wiec bedzie zastepstwo jak kolezanka pojdzie na zwolnienie. Eh przez to wszystko troche mi sie nie chce tam isc, ale z drugiej strony troche sie za wszystkimi stesknilam.

No dobra, trzeba ruszyc tylek i do roboty.
 
reklama
Do góry