reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

aga-pik:nie miej wyrzutów sumienia z powodu picia kawy....każda z nas w inny sposób reaguje - a raczej nasz organizm na ciąże i na to, czego organizm się domaga. Kiedyś mi taki mądry lekarz powiedział: "Jeżeli ci się czegoś chce, masz jakąś zachciankę i nie dotyczyło to tylko ciąży - to oznacza organizm się tego czegoś domaga. Ważne tylko żeby umieć zachować umiar i ilość. Nie ważne co, ale ważne ile." A moja rada jeżeli pijesz kawę rozpuszczalną to polecam ci kawę INKĘ z MAGNEZEM. W smaku nie odczuwam żadnej różnicy. Kiedyś nawet zrobiłam ją mężowi, i się nie zorientował że to nie jego kawa. Spróbuj, może ci podejdzie.
 
reklama
Jak dobrze ze nie lubie kawy :-) Pijam tylko cos co ja przypomina... W sumie kawy to w tym proszku jest tylko 9procent... reszta to mleko i cykoria :) Ale ostatnio mam jakis dziwny okres... Zabilabym za pomidora, choc normalnie za nim nie przepadam:szok:
 
Ja kawkę lubie wypić słabą z mlekiem,w sumie wlewam pól na pól kawy i mleka.Ale ostatnio czesto mam smaki na słodką galaretke,a do tego robie koktajl truskawkowy i polewam nim galaretkę:) Pycha. Dziewczyny,u was tez taki upal?? Dobrze ze z Majką byłam rano na placu zabaw,bo dzis juz nie wychodzę,tak gorąco ze oddychac sie nie da:baffled:
 
witajcie...miałam znowu przerwę- rozsypał nam się komp i próbowaliśmy go reanimować, ale się nie dało
no i zanim kupiliśmy nowy, to też trochę czasu upłynęło
nadrobię i napiszę więcej :tak:
pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny! Troche mnie nie bylo, ale juz jestem i witam wszystkie nowe mamuski :-)

Wrocilismy z Warszawy, Maja będzie operowana w IMiD 8 stycznia:)
 
Dziewczyny, ja sie pozegnam. W srode zaczelam plamic, scan wczoraj wykazal obumarcie ciazy. Nasze dzieciatko nie zyje. Dzis poronilam w szpitalu. Wobec takiego stanu rzeczy odpada mi status mamuski recydywistki i nie jestem pewna czy jeszcze kiedys... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
reklama
Kłaczek - mówi się, że dzidziuś nie umiera, tylko zmienia datę przybycia. Trzymajcie się, wracaj prędko:)
Fioletowa wrócilaś:-)
 
Do góry