reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Jeśli dobrze rozumiem ten zapis, to wg warunków umowy jest max 6 msc do podejścia do kolejnego cyklu transferowego. No chyba że lekarz uzna że w międzyczasie są jakieś warunki medyczne które uniemożliwiają podejście w tym czasie.
Cyklu, czyli procedury...chyba, a transferu w ramach procedury może też..(?)
 
50% jest statystycznie. Możesz mieć 100% prawidłowych zarodków a możesz nie mieć żadnych. Bez badania zarodków się nie dowiesz… jeśli antybiotyk po histero był PO nieudanych transferach to mogły one się nie zagnieździć przez chore endometrium bo nie wiesz jaki stan Endo był w trakcie tamtych transferów. Albo mogły być zarodki wadliwe. Albo coś z immuno. Albo mogły się próbować zagnieździć na bliźnie - zarodki sobie wędrują kilka dni zanim się zagnieżdża. Albo jeszcze inny czynnik. Jest tyle zmiennych że ciężko zgadnąć co może być przyczyną…. Szczerze to powinnaś znaleźć jakiegoś bardzo dobrego lekarza który postawi na dogłębną diagnostykę i Cię poprowadzi z tym wszystkim. A nie będzie robił na ślepo transfery….
Kiedy będziesz robić betę? :)
W ogóle to nie wiedziałam że zarodki wędrują sobie i szukają miejsca 😀myślałam że jak lekarz je tam wepchnie w najlepsze miejsce w Endo to tam zostają 😀i albo zostaną na stałe albo nie 😀
 
Może któraś z Was orientuje się czy w N.vum biorą pod uwagę wskazania, opinie immunologa? Czy nie można tego w żaden sposób zastosować?
 
W ogóle to nie wiedziałam że zarodki wędrują sobie i szukają miejsca 😀myślałam że jak lekarz je tam wepchnie w najlepsze miejsce w Endo to tam zostają 😀i albo zostaną na stałe albo nie 😀
No dla mnie to bylo szokiem, że z ivf może być cp. Po jaki kij teb zarodek sie cofa do jajowodu?
 
reklama
Do góry