reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

...apropos pasty jajecznej to ja kiedys uwielbialam, a teraz nie rusze w ciazy :-( ani zadnych ryb ani drobiu :-( miesko mielone i wolowe i wieprzowe to tak :-)


Z OKAZJI NASZEGO NOWEGO STARTU ZMIENIAM AWATAREK :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha Pajka :-) oby tak dalej :-) mam nadzieje, ze sie uda :-D i wspomagacze w ruchu, musi byc fasolka, albo i dwie !!! :-) A jakbys miala teraz blizniaki, to staralabys sie o czwarte ? :p Ja zawsze marzylam o trojce, ale chyba poprzestane na dwojce :-) ...jakos ciezo mi sbie wyobrazic porod kolejny... ;-)

Kasiurek zaproszenie wyslane na FB :-) ale masz przekochanego synusia :-) a imie Nataniel mi sie bardzo podoba, Natan jakos mniej.
 
Ostatnia edycja:
Aldo mnie się marzy trójeczka jakby byly blizniaki skończyłabym produkcję :tak: na usg mialam jechać dzisiaj ale samochód mi się zepsół :-( napisałam do mojej lekarki smsa, ale mi jeszcze nie odpisąła pewnie zzapiernicz ma bo ma dyżur
 
Pajka to na razie dopoki Ci nie odp to nie wiesz kiedy na usg? Oby jutro :-D




Rysica czekamy tu na Ciebie! :-) i wszystkie dziewczyny ze staraczek czujcie sie zaproszone :-)
 
Aldo no ale przynajmniej jestem spokojniejsza nie wariuje:) a tak myslałabym czy owu już była, czy trafilismy... olewam to jak ne ten cykl to jeszcze zostanie 9 cykli:) dalam sobie 12 cykli :) chociaż bardzo chciałabym mieć maluszka grudniowego :) nie wiem czemu, ale tak jakoś:)

rano bolalo mnie strasznie podbrzusze po lewej stronie tam gdzie byl większy pęcherzyk... w ciągu dnia przestalo i zaczęlo boleć po prawej stronie teraz nie boli nic:p
 
Pajka grudniowego ? a czemu? ja wolalabym wlasnie rodzic ciepla pora roku. A ja Ci wroze maluszka lipcowego :-)

Pajka a moge zapytac, czy o Twoja druga ciaze sie dlugo staraliscie? Co do aniołków, to ja zawsze mowie, ze one po prostu zmieniły date przybycia :-)
 
Ostatnia edycja:
Aldo hmmm to była wpadka :zawstydzona/y: i najpierw byliśmy przerażeni a potem się cieszyliśmy , ale to byl taki okres, ze Sebus zachorował, gorączkował prawie 41 stopni nosiłam go, tuliłam, stresowałam się przeogromnie i po dwóch dniach dostałam ostrych krwawień:-(ale tak musiało być...

kurcze ja mam nadzieje, ze dziewczyny tutaj też będą pisały staraczki :sorry2:jak nie to bede do nich pisać... jestem taka kurde między mlotem a kowadłem :sorry2:fuck
 
Pajka ojej, nie dziwie Ci sie, skoro Sebus byl chory, a jeszcze sam na pewno nie chodzil. Ja tez nosze czasem Aleksa teraz, ale ja duzo waze wiec moze to pomaga hihi ;-)

Staraczki i ciezarowki dolaczajcie do nas :-)


​Patrzalam na forum staraczkowe i ostatni jest tam post sweety, jak ktos sie odezwie to bede pisac o naszym nowym forum :-)
 
reklama
Do góry