reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

No no Pajka, ale wy tych serduszek nastukacie na tym wykresie :-) Oby tylko byly owocne !!!!!!! :-) ...i pamietaj o swiecy hihihi :-)
To ja tez sie zegnam, dobranoc kobietki, 7 stron nastukalysmy :-)
 
reklama
Kurcze Pajka a skad taka tempka u niego? :-( Pisalam ostatnio, ze Aleks mial ponad 38, potem 39 i jak mial 39.3 to pojechalismy do szpitala, tam juz mial 39.6. :-( ale o dziwo zachowywal sie jakby nigdy nic ;-) Lekarka mowila, ze dzieci duzo latwiej znosza tak wysokie temperatury. Daj znac rano jak Sebus... Oby lepiej. I nie stresuj sie, bo juz niedlugo u Ciebie nie bedzie to wskazane :-)

Dobranoc laseczki ! :-) 8 stron :-D
 
hej laski
wow pierwszy dzień i już 8 stron... jak to jest że jak mnie nie ma to się dzieje?...

pajkaaa zdrówka dla sebcia... będzie dobrze...

a ja sobie dziś wyszłam na spotkanie z grupą studencką - wow, ale fajnie było... i mój ex został tatą :-D śmiesznie tak, tacy "dorośli" już jesteśmy... dziwnie tak...
 
Witam się
całą noc miałam do dupy.... budziłam się non stop sprawdzając , czy wszystko ok z Sebusiem, czy temperatura spada...

Aldo Sebek to samo tempkę ma a zachowuje się calkiem normalnie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze teraz jest weekend:wściekła/y:

Fioletowa fajnie, ze dołączyłaś tutaj :tak: będzie raźniej:tak: no i super, ze spotkanie sie udało:tak:
 
Czesc laski,
fioletowa super ze jestes :-) na jakim etapie staranek jestescie, bo w poprzednim watku juz sie pogubilam ;-)
Pajka wspolczuje ciezkiej nocy, wiesz mi lekarka w szpitalu mowila ze jesli dziecko zachowuje sie normalnie to mozna wykluczyc te powazne choroby zwiastowane goraaczka. A co podajesz Sebkowi?
 
reklama
Do góry