reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Hej dziewczyny,
melduje ze u mnie dalej nic, zero czegokolwek ;-) trzymajcie kciuki zeby sie samo rozkrecilo, nie usmiecha mi sie isc do szpitala:/
 
reklama
no u nas to pierwszy raz, aparat mam przygotowany :-D nie mogę się doczekać, chociaż wiem, że on tam na razie będzie pewnie statystą :-D ;-);-)
 
Hej dziewczyny,
melduje ze u mnie dalej nic, zero czegokolwek ;-) trzymajcie kciuki zeby sie samo rozkrecilo, nie usmiecha mi sie isc do szpitala:/

aldo - może okna umyj...po schodach pobiegaj;-)

Kciuki zaciśnięte kochana.

A co do Dnia Mamy, to co roku jak Piotrek był w przedszkolu, przy jednej z piosenek zawsze płakałam jak bóbr...nie mogę jej nigdzie znaleźć, tam był taki fragment "bo moje urodziny to twoje urodziny" -chodziło o to, że w dniu urodzin dziecka są też urodziny mamy, bo to dzień, w ktorym została mamą...

A my na 10.40 jedziemy na szczepienie.
 
sweety to mi kumpel z pracy opowiedział o zwyczaju u nich w rodzinie - jak są urodziny dziecka, to oprócz prezentu dla małolata, kupują tez kwiaty dla mamuśki :-D fajne nie? :-D
 
reklama
fioletowa udanego dnia w przedszkolu zycze, my mielismy wczoraj w mini zoo Dzien Mamy, super zwyczaj z tymi kwiatkami
my sweety powodzenia na szczepieniu

ja dzis umieram na alergie po tym mini zoo
 
Do góry