reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Fioletowa, Sweety kochane jestescie :-) ale ja juz w czarnych scenariuszach widze prezent dla Aleksa na dzien dziecka :pPPP
 
reklama
aldo trzymam kciuki za szybkie i w mierę bezbolesne rozwiązanie , a prezencik na dzień matki jak znalazł ;). Jak leżałam przedostatnio w szpitalu dziewczyna też miała doła , że chce już urodzić , a była na podobnym etapie jak ty. Popłakała się nawet , że chce iść do domu , bo nie ma po co siedzieć w szpitalu. I tak jak ty miała taki śluz itp. Wyszła na własne żądanie w tym samym dniu co płakała i o 22:00 wróciła już rodzić. Podobno okna umyła ;)
 
Alebur ale Cie dawno nie bylo !! co slychac, jak przebiega ciaza i jak sie czujesz?? No i co bedziesz miala? :-)
Dzieki, ja jakos przezyje, ale meczy mnie juz to wszystko, chcialabym urodzic i miec juz Malutka przy sobie no i byc chociaz o te kilka kilo lżejsza ;-) ale nie bede juz smęcić ;-) Aleksa mialam w 38tc, to Małą moge miec w 42tc - wyrówna sie hehe ;-)
 
witam !!!!
ja kurde od rano jazda bo wczoraj trzeba było usuwać a moja dentystka wymaga zaświadczenie od gnia do wyrwania ale ją ubłagałam i wyrwała mi matko jak ulga ale dziś musiałam jechać do ginki i zawieść to zaświadczenie normalnie padam na ryj upał ja cholera korki po Krakowie a musiałam prawie cały Kraków przejechać..... ale już nie boli .......
muszę się za jakiś obiad brać ale to za chwile należy mi sie chwilka czystego lenistwa ........


aldo
kurde z całego serduch życzę żeby się zaczęło na sekundach......
sweety śliczna fryzurka
martusia współczuje tej alergii
rysica wiesz mnie się strasznie podobała twoja poprzednia fryzurka wiec może pozapuszczaj

buziaczki dla reszty
 
witam !!!!
ja kurde od rano jazda bo wczoraj trzeba było usuwać a moja dentystka wymaga zaświadczenie od gnia do wyrwania ale ją ubłagałam i wyrwała mi matko jak ulga ale dziś musiałam jechać do ginki i zawieść to zaświadczenie normalnie padam na ryj upał ja cholera korki po Krakowie a musiałam prawie cały Kraków przejechać..... ale już nie boli .......
muszę się za jakiś obiad brać ale to za chwile należy mi sie chwilka czystego lenistwa ........


aldo
kurde z całego serduch życzę żeby się zaczęło na sekundach......
sweety śliczna fryzurka
martusia współczuje tej alergii
rysica wiesz mnie się strasznie podobała twoja poprzednia fryzurka wiec może pozapuszczaj

buziaczki dla reszty

Nikola - ja muszę je jakoś podrównać, bo one są tak strasznie ŹLE wycieniowane i nierówno jest wszystko, że fatalnie teraz się ukałdają. żeby pozapuszczać, to muszą mi jakoś dobrze podciąć... bo teraz to tragedia... a tak chciałam mieć pazia z grzywką na poród, i przez tą moją koleżankę plany wszystkie o kant d... potłuc :/ ryczeć mi się chce, bo codziennie jest coraz gorzej z tymi włosami!!!!!!!!
 
Witam drogie mamy :p chcialam do Was dołaczyc :) jestem mama kwietniowa 2011r mam 13 mies smyjora Oskara i bede jeszcze mama listopadowa :-) juz nie moge sie doczekac 2 urwisa na swiecie :) pozdrawiam goraco!!! :happy:
 
rysiaca no biedulko ja wiem coś o błędach fryzjerski w swoim życiu jedna fryzjerka poradziła sobie z moim włosami tak że się fajnie układały i fajnie wyglądały ja mam bardzo gęste i grube włosy ni kręcone ni proste dość trudne
monika witaj
 
reklama
Monika - tak, temat włosów, w piątek idę do fryzjera, bo nie daję sobie rady z włosami po tym, jak mi znajoma po fryzjerstwie obcięła... masakra ... chcesz to Ci pokażę jakie miałam przed ścięciem, jakie po ścięciu a jakie miały być... i jakie są teraz... Może mi coś poradzisz co powinnam zrobić?
a w ogóle to WITAJ :D

Nikola - gratuluję wyrwania zęba, ja też taką ulgę poczułam jak mi tę nieszczęsną 8kę wyrwała :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry