reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
już wrzucam fotki, sekundka ;)
było tak (wszystkie proste):
DSC08622.JPG
miało być tak tylko bez grzywki:
DSCF0040.jpg
wyszło jej tak:
DSC08642.jpg
a teraz jest tak:
P5240006.jpgP5240007.jpgP5240008.jpgP5240009.jpg
no tragedia :/ tu za króko, tu za długo, warstwa pod spodem dłuższa, zewnętrzna krótsza, grrrrrr
co w ogóle można z tego crobić? NIC :/
 
Ostatnia edycja:
hmm..to co jej wyszlo to szcerze mowiac wygladalas ladnie :) wycieniuj poprostu gore zeby byla podniesiona nie taka "ulizana" a dol niech sobie rosnie ja bym tak zrobila jezeli chcesz zapuzczac a jezeli nie to ciach na krotko! :p
 
hmm..to co jej wyszlo to szcerze mowiac wygladalas ladnie :) wycieniuj poprostu gore zeby byla podniesiona nie taka "ulizana" a dol niech sobie rosnie ja bym tak zrobila jezeli chcesz zapuzczac a jezeli nie to ciach na krotko! :p


Monika, ta góra opada, bo jest za bardzo wycieniowana już :/ ona mi je strasznie pocieniowała :/ Myślałam, żeby zrobić na taką "bombkę" podciąć tył do szyi na prosto i żeby im bliżej policzka tym były dłuższe, ale chyba się tak nie da bo są za bardzo pocieniowane i po myciu wywijają się na zewnątrz do góry a nie pod spód :/
Na króko nie chcę, bo chcę dążyć do tej fryzury z grzywką... Krótkie już miałam, ale w krótkich lepiej wyglądam jak jestem szczuplejsza...
 
Monika witaj, widze, ze tez bedziesz miala mala roznice wieku u Twoich pociech :-)
Rysica a jak ta gore masz juz pocieniowana, to moze cos pokombinuj, zeby Ci sie jakos ukladala, to tez bedzie lepszy efekt i jakos zamaskuje co Ci ta kolezanka zmajstrowala. Ale pamietaj ze ladnej buzi we wszystkim dobrze ;-) juz 36tc zaczelas, ale to leciiiii!!!!!!
 
witam sie po wycieczce do zoo, melduje ze umieram ze zmeczenia, moje dziecie zdecydowanie ma najwiecej energii z wszystkich z grupy, a jeszcze musze isc na zakupy i do gina masakra, wszystkie maluchy popadaly jak muchy w autobusie a moje spiewalo heh dowiedzialam sie tez ze od wrzesnia przeskakuje jedna grupe wzwyz w przedszkolu bo jest tak rozwinieta heh

ryscia gratki za wygrana dla m
monikaaa witaj
 
rysia a może boba po prostu
3960gross.jpg katieholmes2300x400.jpg
powiem ci że ta fryzurka ładnie wydłuża buzie... bo w bomce to bedziesz troszkę pyzata ja coś o tym wiem bo tez mam okrągłą buźkę...ja miałam boba i powiem ci że fajnie nie dużo roboty i łatwo ułożyć .........
 
Aldo - no właśnie nie da się tego ułożyć, bo się jakaś taka głupia "fala" robi po prawej stronie :/
Nikola - no właśnie coś takiego myślałam tylko ja to bombką nazywam a Ty bobem, albo po prostu ściąć tył tak mniej więcej jak to:
images

tylko oczywiście koloru nie zmieniać...

taka to wo ogóle super by było - ale za dużo jest wyciachane w pewnych miejscach :/
modna-fryzura-1.jpg


ehhh, ciężko będzie, bo widzę, że w niektórych miejscach jest dużo za dużo wycięte...
 
Ostatnia edycja:
rysia ja miałam dokładnie taką jak ta bond tylko ty masz krótsza grzywkę wiec pokazałam propozycje z grzyweczkami:-);-) ale naprawdę łatwo się współpracuje z tą fryzurą ona po prostu nie może się źle ułożyć:-D
 
reklama
Do góry