reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
ollena no wiesz może jej akurat ta gondola nie pochodzi
fioletowa ja jak u ciebie widze końcówka cyklu jak staranka w tym miesiącu????zaciskać kciuki za testowanie??????
 
aldo
user-offline.png
no u mnie bedzie roznica miedzy 1 a 2 gdzies 1,5roku szczerze mowiac troche sie boje ze mi bedzie ciezko sobie z nimi poradziec na poczatku bo moj Oskar jest straszny cycek mamy :p i nie wiem jak to bedzie i jak zaakceptuje 2 dzidziuia, a z 2 strony sie ciesze bo widze jak u kuzynki jedno przy drugim sie chowie no i mowia ze taka roznica do 2 lat jest najlepsza, a u Ciebie jaka roznica??:)
 


Ryska mogłaś nie ścinać :( takie cudniste włosy, pokaż się teraz :p
Ollena a może zawiń ją "ciaśniej" może w rożek czy kocyk
Aldo najwyraźniej dobrze dzidzi w Twoim brzuszku :)

Ja wczoraj byłam w przychodni na ostatniej wizycie. Już więcej mi nie wyznaczył. Powiedział " że jak odejdą mi wody mam jechać do szpitala" he strasznie odkrywcze

Od wczoraj pobolewa mnie brzuch, w nocy miałam przez chwilę wrażenie że coś zaczyna się dziać.
Dzwoniłam dziś do szpitala, zapytać czy jest obłożenie :) Nie ma, ufff Oby tylko sala do porodu rodzinnego była wolna, nie wyobrażam sobie rodzić sama.

Julka ma przedstawienie 29 maja a potem mogę rodzić :)
I zaczynam panikować, czy dam radę, jak to będzie itd Porodu się nie boje, ból zniosę ale jak to wszystko się ułoży he
Im dalej było do porodu to wydawało mi się że wiem całkiem sporo, obeznana jestem itd a im bliżej to wydaje mi się że wszystko zapomniałam ... to tak jak na egzaminie prze wydaje Ci się że wiesz już niemal wszystko a przed pisaniem pustka i panika ...

A to my, z dzisiaj :)
Zobacz załącznik 468123
 
nikolaa kciuki sie zawsze przydadzą, ale ja na razie nie testuję - czekam twardo... u mnie 30 dc to pikuś, wiec się nie nastawiam...
 
fioletowa ja tez trzymam kciuki :-) 30dc? a jakie masz cykle zwykle dlugie?
Monika u mnie bedzie dokladnie 21 miesiecy roznicy, czyli 2 lata bez trzech miesiecy:-) tez sie boje, zwlaszcza, ze moj Aleks ma jakis przyspieszony bunt dwulatka, wlasnie poszedl spac, ale dawal od rana takieg czadu ze szok.
JaM to u tego sympatycznego lekarza bylas? ;-) u Ciebie tez sie moze zaczynac w kazdej chwili ! :-)
Ollenka dzieki :-) a swoja droga to moj Aleks tez nie zaakceptowal gondoli i w efekcie jezdzilismy w foteliku samochodowym nasadzonym na wozek, lepiej widzial i moze dziecko woli taka wlasnie pozycje, troche ciasniej jak w brzuszku :-) Mia pewnie tez ma podobnie, chociaz moze sie przyzwyczai?
Rysica pokazuj efekty od fryzjera:)
Martusia no moj M nie narzeka hehe ;-) odbijamy sobie za ten post co nas czeka w połogu ;-) a jak samopoczucie?
Nikola dzieki :-) juz sie nie nastawiam na nic. Okna umyte, schody przebiegniete kilka razy, synka troszke ponosilam dzisiaj. Ech, jak nic 42tc sie zapowiada ;-)

Dziewczyny , jak długo czekalyscie z seksem po pierwszym porodzie?
 
aldo no moj ma 13mies wiec jeszcze buntow nie ma ale do listopada jeszcze jest troche czasu wiec zobaczymy jak to bedzie :D
 
Aldo Patryk tez w foteliku jezdzil bo lubial bardzo i doszlo do tego, ze usypial tylko w tym...fotelik na kolyske i bujanie bylo. Teraz bujania nie ma i mam nadzieje, ze sie nie zlamie.
Seks? Ty juz o seksie? ;-)) Ja 2 tyg czekalam, ale ja bez naciec i szwow. Juz mi sie tak chcialo, ze mnie roznosilo;-))

Fiolet trzymam kciuki po cichutku. No i faktycznie..zaraz wyciagam chuste i sprobuje.
 
Aldo no u tego "sympatycznego inaczej" byłam :))) Weszłam i wyszłam, tylko powiedział o tych wodach, nie chciało mi się nawet gadać, że to oczywiste :) A tak swoją drogą się zastanawiam czy skończony 37 tc jest bezpieczny dla narodzin dziecka ... Czytałam już sporo ale i tak pytanie pozostaje, no boję się tej żółtaczki ... Aldo jakbymś mieszkała bliżej dałabym Ci moje psy na spacer hahha zapewniam że urodziłabyś w trymigi :)))))))))))
Fiolecik zawsze trzymam kciuki za Ciebie, należy Ci się jak nic :) ale będziesz szczęśliwa!

Małą macie różnicę wieku. U mnie będzie nieco ponad 4 lata, ale cieszę się z tego (zobaczymy w praktyce) Julka jest samodzielna, chodzi do przedszkola, dużo już pojmuje i nie musimy pampersować dwójki :)
 
reklama
kiedys miałam 30 dni, a teraz to hmj go wie- ostatni 38 dni, ale myślę że poprzednio mogło mi nie dojść do zagnieżdżenia - bo w 34 dniu miałam plamienie, potem cisza i dopiero w 38 dc dostałam @

ja chyba od razu po połogu bo w ciązy nie mogłam [hehe wygłodnieliśmy oboje] ;-)
 
Do góry