reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

No i byłyśmy
baffled5wh.gif
na bilansie, ale Ania bilansu nie miała, bo musimy czekać na list z głównego oddziału, ale najprawdopodobniej i tak to będzie bilans w sierpniu w 10 miesiącu, bo mają dużo dzieci, a jednego dnia może być max 5, bo potrzebne są dwie nurse do badania słuchu
confused.gif
. I pani stwierdziła, że za ciepło ubieram małą
no.gif
p.gif
, mnie się tam wydaje, że nie, ale niech jej będzie. Wieje i pada i mam ją bez rajstopek puścić
dry.gif
. Zważyła ją tylko, bo poprosiłam. Znowu mało przybrała, ale ile dokładnie waży to nie mogłyśmy sprawdzić, bo Ania się rozpłakała i nie chciała siedzieć i się wierciła. To sobie rozmawiałyśmy ile je, ile pije mleka, co je. Doszła do wniosku, że wszystko robię very well tylko Ani idzie we wzrost, bo długa
laugh.gif
. I poza tym powiedziała, żeby za bardzo się nie martwić, bo widać, że jest zdrowa, rozwija się super
yes2.gif
, siedzi, stoi, raczkuje, klaska i pokazuje, że jest duża i gadała ciągle
laugh.gif
, co prawda tata po polsku, ale pani mówi, że ok. W końcu polką jest to po jakiemu ma mówić. No i cieszy mnie, że w końcu polubiła wodę:-), co też jest ważne w jej problemach z brzuszkiem, może stąd ta jej niska waga:no:. I że twarde kupki to często sprawka bananów a Ania tak je kocha:-p i całego potrafi zjeść.
https://www.babyboom.pl/forum/group.php?do=report&gmid=256629
 
reklama
To ja też się pochwalę. Adaś przez ten tydzień zrobił mega postępy. Teraz juz nie chodzi a biega. Przestał się juz bać. Teraz staje na środku pokoju i w długą. A jak się przewróci to się śmieje. Wogole mega frajde mu to sprawia. Tylko boje się by się nie strzaskał i nie zraził. Czekaliśmy na to tyle czasu. Od kiedy skonczył 7 miesięcy to chodził przy meblach. Jak miał 9 to się pare razy puścił. A potem się wystraszył.
Muszę nakręcić filmik. Mówię Wam dziewczyny-super się patrzy jak maluszek nagle z raczka zmienia się w tuptusia. Ja dalej nie mogę uwierzyć-tyle mi to radosci sprawia.

ach, nie mam watpliwosci ze ogladanie takiego biegajacego malucha to super sprawa!
 
witam:-)
zaczne może najpierw od życzeń


Z okazji chrztu Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzę Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem
nieustającej radości.




W tym wielkim dniu, Wasza wielka miłość
i ślubna obrączka Wasze życie złączy.
Dzięki tej miłości kwitnącej w Waszych
sercach ludzka ręka nigdy Was nie rozłączy.​

ha i obowiazkowo czekamy na zdjęcia!!!!;-)
 
widzę, że nasze dzieciaki ostro sie zabrały za siebie;-) jeden goni drugiego;-) gratulacje!!!!! dla wszystkich brzdąców!!!
Milan już chodzi bardzo ładnie potrafi przejsc całe mieszkanie samodzielnie :tak: robi sie coraz bardziej kumaty:tak:, ale zaś apetyt mu nie dopisuje:-( nic praktycznie nie chce mi jesc tylko pije:-( wciskam mu na siłe co sie da. Mam nadzieje, że to wina upałów i że nie rosnie mi niejadek:-(
 
My bylysmy na bilansie w piatek Oliwcia wazy 8kg i ma 73 cm :-):-):-) Rozwija sie bardzo ladnie oj jestem zadowolona:tak::tak::tak:
Co do jedzenia tez mi za bardzo nie chce jesc ale lekarka stwierdzila ze to od upalow i kazala jej duzo dawac pic i sie nie martwic....takze moze Milan tak samo raeaguje....
 
U nas też od wczoraj brak apetytu:-(, ale prawdopodobnie spowodowany górnymi jedynkami. Od kilku dni popłakuje przez sen, jej ulubione rzeczy nie smakują a dzisiaj jest takim małym tulaskiem i cichutka taka
 
U nas też ciężko z apetytem. Adasiowi idzie kilka ząbków na raz. Bardzo się męczy.
Co do postępów. To już pięknie chodzi. Podnosi się bez trzymanki, zmienia kierunek i przejdzie całe mieszkanie. Najlepiej jak robi przysiady,rusza pupcią lub tupie gdy słyszy muzykę. Też się zrobił bardzo kumaty. Sporo rzeczy je łyżeczką sam już.
 
reklama
Oj jak cichutko.....Musze juz z rana sie pochwalic, ze Oliwcia ma pierwszego zabka :-):-):-) strasznie dlugo to trwalo ale wkoncu jest :-D:-D:-D mam nadzieje ze teraz pojdzie szybciej i dogoni iloscia wasze dzieciaczki:tak::tak::tak: A ikilka nowych fotek :-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • S6302366.jpg
    S6302366.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 56
  • S6302329.jpg
    S6302329.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 56
  • S6302355.jpg
    S6302355.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 55
Do góry