reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
U nas zabki tez bez zmian a Oliwcia na szczescie podobna do mnie:-):-):-)
Wszystkiego dobrego z okazji dnia Mamy!!!!!!!!
Nie mam czasu pisac nawet, u nas goraco i caly dzien na podworku siedzimy a dzis gosci mam wiec troszke roboty w domku...Oliwcia na szczescie grzecznie sie dzis bawi i daje mamie troche porobic w kuchni, to pewnie jej prezent na dzien mamy:-D:-D:-D Od jutra zostaje tylko z Oliwcia w domku moj Luby jedzie w delegacje na tydzien...oj az sie boje co to bedzie....mam nadzieje, Oliwcia bedzie spokojna i damy jakos rade...
 
Zu super, pełen podziw!!
Mariczka też podobna bardziej do taty i w kółko to słyszę, już na porodówce powiedziała położna że z daleka widać że taty... Ehh, ale charakterek ma po mamusi. Byłam dziś w biedronce i trafiłam jakoś do dupy, bo prawie nic z promocji nie było :( W którym supermarkecie są stosunkowo nie drogie a fajne huśtaweczki do wieszania w drzwi?? Chcemy kupić taką naszej pannie na dzień dziecka.
Boli ją co wieczór, płacze nawet przez sen. Kupa poszła jak trza, więc to nie brzuch. Dziąsełka na górze rozpulchnione i coś mi się wydaje że idą górne jedynki...
 
Adaś stawia pierwsze kroczki. Narazie 2-3,ale jest bardzo chętny. Jakie to piękne uczucie. Aż mi sie ciepło na sercu zrobiło jak to widziałam.Piękny prezent na dzień mamy:):)
Adam wcześniej cały tato. A teraz każdy mówi,że cała mama się robi.
No i troszkę się przeziębił:( mam nadzieje,ze nic poważnego i antybiotyku nie dostanie. Ma katar, czasem odkaszlnie, gorączki brak. Może to ząbki sama nie wiem,bo do paszczy zajrzeć sobie nie da.
A mi udało się znów schudnąć 2 kilo-no i waże tyle co przed ciążą. Jak ktoś mnie nie widział z 2 miesiące to mówi,że mocno schudłam. Więc ostatnio szczęśliwsza chodzę:)

Lagajka- myślę,że twojej małej pójdą zęby. Większość dzieci ma 6-7 miesięcy. Chustawkę mamy stojąca i Adaś ją lubi. Na takiej wiszącej bym się bała,bo waży ponad 11 kilo i mocno ruchliwy jest-wiec sobie odpusciłam. Ale z 2 miesiące temu na takiej się chuśtał i mu sie podobało.
 
Ostatnia edycja:
lenka87 - no to teraz musisz ganiac za Adamem caly czas :-) Gratulacje dla tak silnego chlopczyka!!!
 
Andzia chyba weszła w fazę lęku separacyjnego:-(. Płacze, jak znikam z punktu widzenia, jak obudziła się po południu i zobaczyła, że taty nie ma i mamusia sama kąpiel przygotowuje to był ryk nie z tej ziemi. Przytulała się i nie chciała z rąk zejść:no:, potem płakała, bo chciałam ją uspać:eek:. W końcu zabawiła się oglądając swoje zdjęcia:-D:-D:-D
 
kurcze wczoraj tyle nakupowałam w biedronce dwupak mleka bebiko+ kaszka za 21zl
4pak sokow za 4,90
deserki 3pak za 3,69
plyn lovella za 5,99
wafelki ryzowe za 1,99
no u nas w biedronce super!!!! zapasy mamy ze hoho!!!!
a hustawke M kupił w carrefour za 16 zl taka zwykła plastkiowa na sznurkach do futryny montowana:tak: Milanowi sie podoba i to najwazniejsze:tak:
 
Zobacz załącznik 250048Jejka jak mi tu brakuje biedronki:-:)-:)-( naprawde super promocje sa...ja wczoraj na zakupach w auchan bylam tez trafilam na promocje...kupilismy jej na dzien dziecka basen dmuchany i do tego trzeba bylo stroj kapielowy tez kupic:-D:-D:-D Wczoraj zostal nadmuchany a jak go zobaczyla zaczela plakac i juz myslalam, ze bedzie sie bala ale dzis wsadzilam jej zabawki i powoli sie przyzwyczaila...teraz jej wyciagnac nie moge bo krzyk jest...no i w domu sie bawi w basenie bo pogoda sie popsula:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kupilam tez troszke ciuszkow i zainwestowalam w nocniczek...wiem, ze jeszcze nie kojarzy o co chodzi ale juz dzis ja wysadzilam i zrobila odrazu siczku, a jak pozniej podpatrzylam, ze bedzie robic kupe to pach na nocnik i sukces...kupka zrobiona:cool2::cool2::cool2:
 

Załączniki

  • S6302319.jpg
    S6302319.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 41
  • S6302320.jpg
    S6302320.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 37
  • S6302317.jpg
    S6302317.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 32
  • S6302304.jpg
    S6302304.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 28
reklama
porzeczkas - wcale nie uwazam, ze jest za wczesnie na nocniczek. Ja sadzam Lukasza na nocniku od miesiaca i swietnie mu idzie. Wie, ze zaraz po obudzeniu i po glownych posilkach bedzie siedzial na nocniczku. Raz mu sie uda zrobic siusiu albo kupke, a drugi raz nie. Grunt, ze sie przyzwyczaja i wie o co chodzi :) A tak wogole wyczytalam, ze dopiero 18 miesieczne dzieci czuja kiedy chca siusi albo kupke, mlodsze dzieci jeszcze nie potrafia wyczuc :) Przez to poleca sie trenowanie od 18 miesiecy. Problem w tym, ze takie juz prawie 2 letnie dziecko moze sie buntowac i zdecydowanie nie zgodzic sie na siadanie na nocniku. Wydaje mi sie, ze jest trudniej zachecic takie dziecko. Przez to ja zaczelam wczesniej :)
 
Do góry