reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

Zuzia nigdy nie była w górnych granicach, zawsze sporo poza siatką centylową i trudno mi ocenić czy jest to równomiernie. Wage i wzrost ma na ponad 2 lata :szok:.

Zobaczcie mojego grubaska.

dsc_0666.jpg


dsc_0730.jpg


dsc_0706.jpg


dsc_0717.jpg
 

Załączniki

  • dsc_0666.jpg
    dsc_0666.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
reklama
scarlet o jak cieplutko u was:blink: zazdroszcze pogody!!! Milan jejszcze nie mial okazji tak rozebrany wyjsc na dwór, póki co sukces w samej bluzie:-(
nie masz sie co martwic Zu wyglada na zdrowe dziecko zreszta jak anna pisała twoja córcia juz duza sie urodzila;-) i jesli faktycznie nie ma skoków wagi to nie wkrecaj sobie nic:no: owszem jest pyzulką ale widocznie taka jej uroda:tak: jedne dzieci sa szczuplutki inne okrląglutkie;-) z drugiej strony słodkie ma te wałeczki takie do całowania;-);-);-)poczekaj zacznie biegac to spali raz dwa;-) Meza nie widziałam ale z buźki podobna do ciebie;-)
 
Mam nadzieje, że wyrośnie, tak jak starsza.

Zobaczcie mojgo wstydzioszka. Mówi "rrrrrrrrrr" na początku, tylko marnie słychać a potem się wstydzi.

[video=youtube;VUiOIqLNpnM]http://www.youtube.com/watch?v=VUiOIqLNpnM[/video]
 
Scarlet-Gdzie ty mieszkasz,że u Was tak cieplutko??
A Adaś waży 11,5 kilo. Wogóle po nim nie widać-szczuplutki jest. Wysoki też jest może dlatego. Nie ma co tylko patrzeć na wagę. Jak dziecko prawidłowo osiąga kolejne etapy rozwoju to nie ma co szukać problemu.

Coraz lepiej mu chodzi stanie bez trzymanki i zrobił 2 kroczki:):) Chyba już niedługo będzie dreptał na całego.

Asieńka- Gratulacje superrrr:)Kolejna zdolna dziewczynka:)A jak tam ząbki. U nas narazie spuchnięte dziąsło od chyba 3 tyg.
 
reklama
Do góry