reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

czasem jak ja nam zostawia na godz to bardziej jestem wykonczona ciaglym zwracaniem uwagi ze w cudzej lodowce sie nie grzebie;-), ze milan spi i ma nie krzyczec, ze jej glaskanie moze go bolec itp niz zajmowaniem sie wlasnym dzieckiem podczas np zabkowania:-)
 
reklama
fresh no to rzeczywiscie nie wesolo masz
a moze poprostu przestan pilnowac mala i problem zglowy bedziesz miala.no ja mieszkam w bloku,w naszej klatce tylko jest dawid taki maly i wiecie co glupio mi bo czasem sasiedzi na mnie dziwnie patrza jakbym krzywde mu robila,bo wszytsko slychac na korytarzu,wiadomo ze krzykne czasem na niego no ale przeciez dziekcu buzi nie zamkne jak se gada:-D
 
fresh no to rzeczywiscie nie wesolo masz
a moze poprostu przestan pilnowac mala i problem zglowy bedziesz miala.no ja mieszkam w bloku,w naszej klatce tylko jest dawid taki maly i wiecie co glupio mi bo czasem sasiedzi na mnie dziwnie patrza jakbym krzywde mu robila,bo wszytsko slychac na korytarzu,wiadomo ze krzykne czasem na niego no ale przeciez dziekcu buzi nie zamkne jak se gada:-D

hehehe my tez w bloku mieszkamy i jeszcze tylko my i sasiedzi mlodzi reszta emeryci :-)i wiecie zreszta jak to z dziecmi czasem placza dodatkowo milan nauczyl sie piszczec to ostatnio sasiadka sie mnie pyta a raczej pochylona nad wozkiem syna "a co ty tak placzesz???" z taka ironia w glosie. Az sie cisnie na usta "mama mnie leje to placze...." :-) nie wiem co oni mysla ze dziecko to zabawka pstryk i wylaczone??? a malo tego milan czasem jak ma gorszy dzien to zasypia przy wlaczonej suszarce a ze chodzi spac o23 to juz mozecie sobie wyobrazic co sie dzieje na jezykach moich sasiadow hehehe:-):-) takze ja mam to gdzies niech sobie mysla i mowia co chca, jak nie pasuje do do domu opieki "pogodna starosc" kurcze ponioslo mnie troche....:-p
 
scarlet na co czekasz??? wrzucaj fotki:tak:;-):-) chetnie poogladamy;-) a sklamalam:sorry2: mamy sasiadow i oni maja corke 4 letnia ale...... diabel wcielony:szok: przysiegam!!! czesto nas odwiedzaja z corka takze milan ma kontakt z dziecmi!!! mala jest okropna zazdrosnica i caly czas robi na zlosc milanowi jak nikt nie patrzy:tak: znaczy sie ja zawsze mam oko na nich i masakra:szok: szarpie go za reke skacze po lozku gdy maly jest w poblizu aaaaaaaaaa brak slow:szok::wściekła/y: rodzice oczywiscie zadnego zainteresowania ja juz pare razy interweniowalam i az glupio zwracac nie swojemu dziecku uwage ale co???:confused: ma skakac szatan mi po dziecku???
fresh doskonale cie rozumie,syn mojej szfagierki tez taki ze tak powiem diabeł wcielony,a do tego naokragło a to zakatarzony,a to kaszle jak byk a ona byle by sie dziecka pozbyc to zaraz jak przyjdzie z przeczkola to go do mnie wysyła,mam juz tego dosyc,bo siedzi u nas do samego wieczora a ja mieszkam w malutkim domku(bo sie dopiero budujemy) i mam otwrta przestrzen wiec za kazdym razem mi obudzi Dawidka.No i mały juz przez niego był dwa razy chory.
 
fresh no to rzeczywiscie nie wesolo masz
a moze poprostu przestan pilnowac mala i problem zglowy bedziesz miala.no ja mieszkam w bloku,w naszej klatce tylko jest dawid taki maly i wiecie co glupio mi bo czasem sasiedzi na mnie dziwnie patrza jakbym krzywde mu robila,bo wszytsko slychac na korytarzu,wiadomo ze krzykne czasem na niego no ale przeciez dziekcu buzi nie zamkne jak se gada:-D
:-)marzenka jak moge zapytac to skad jestes??????????
 
asienka r jesli mozna spytac to dlaczego nie uzywacie zadnego kremu o ile dobrze zrozumialam.:-)

Nie używamy żadnego kremu od pogody:-), Ania ma ładną zdrową skórkę i wystarczy jej Bambino


u nas dokladnie tak samo z tym spaniem normalnie drzemki trwaly godz a ostatnio 20 min i to wszytsko:szok: i marudzi strasznie marudzi.......
a slyszalyscie o "7 skokach rozwojowych" u dzieci
7_skokow_rozwojowych_-_1_rok_zycia_dziecka - Wiki 28dni niewiem czy ma to jakies znaczenie??? jak sie na to zapatrujecie??

Chyba coś w tym jest, u nas takie okresy trwają krótko, ale chyba to jednak to.
 
reklama
Do góry