reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
scarlet zajmujesz sie fotografia??? sama robilas te zdjecia??? mnie osobiscie podobaja sie z drugiego posta bodajze 6 gdzie Zu sie usmiecha i sepia jak spi z raczka miedzy szczebelkami:tak:;-)

To moja hobby :) Ja robie fotki w Corelu i Corel Paint Shop Pro X2.
Wrzucilam jescze na jedno forum o fotografii i obaczymy co mi doradzą.

Zuzie mierzyłam dzisiaj centymetrem i szok przeżyłam. Wychodzi 81-82 cm :szok: i na pewno też przytyła, bo je jak szalona.

Witam nowe mamy!
 
Ostatnia edycja:
ufff... skonczylam!!! Nadrabialam zaleglosci:-) Tyle napisalyscie ze czytal i czytam a tu kanca nie ma..:-D:-D:-D:-D
Tam wogole dzien doberek
Wiec na sam poczatek witamy nowe mamuski!!!:tak:
Fresh Ja uzywam tylko wazeline ale u nas w Ie nie ma takich mrozow jak w Pl. Co nie Asienka_ i dyta:-):tak:
No a co do rumiencow, tez mi sie wzdaje ze tro nie skaza. Skaza ro chrostki i to na calej glowce i za uszami. Podejrzewalam u Kacpeka wiec troche o tym czytalam.:tak:
Scarlet tak jak pisze marzenka21 twoj nick kojarzy sie z jakas powiescia milosna. Mi osobisice z Harlinem (nie wiem jak to sie pisze:-D)
No a, tak jak dziewczyny pisza, jestesmy zeby pomoc i wysluchac! Jak Kacperek byl chory tez tylko o nim pisalam bo o niczym innym nie potrafilam myslec.:tak:

No a u mnie... Kacperek juz lepiej:-) W sumie wczoraj raz zwrtocil ale to dlategoze ma glupia matke. Dalam mu cyca a ze marudzil to pol godz dalam drugiego. I sie przejadl i zwymiotowal. on po prostu bzl spiacy:no: No ale ogolnie juz lepiej.
No a sie pochwale.. Kacperk zaczal sie w glos smiac:-):-):-):-D:-D:-D

Dobra... musze zresetowac laptopa bo mi sie literki pomieszaly... Z zamiasz y... a y zamiast z. I ciezko mi pisac. Za pomylki przepraszam:-)
 
A fotki pierwsza klasa:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
Mi sie podobaja 2,4,9,10,11,12,13... wogole wszystkie sa super. Musze dla Kacperka zaczac robic bo na poczatku robilismy duzo a teraz juz dlugo nie.:-(
 
To moja hobby :) Ja robie fotki w Corelu i Corel Paint Shop Pro X2.
Wrzucilam jescze na jedno forum o fotografii i obaczymy co mi doradzą.

Zuzie mierzyłam dzisiaj centymetrem i szok przeżyłam. Wychodzi 81-82 cm :szok: i na pewno też przytyła, bo je jak szalona.
O ja tez bardzo lubie robic zdjecia!!! ale odkad zaszlam w ciaze troche sie opuscilam:-( ale nadrobie na wiosne juz mam nowe koncepcje:-) musze sobie sciagnac bo ja dzialam w corelu photo-paint12 ;-) i skonczyly mi sie pomysly:-p hehe a teraz krece M na nowy obiektyw:-p
 
hej dziewczyny! jutro wolne,jupi!!!
my tez zagladamy do lumpeksikow,a tu gdzie ja mieszkam to poprostu szal,ciuszki nowe w wiekszosci a jak uzywane to wogole nie widac.... a jakie grosze!!!!! choc sa w sklepach niedrogie ciuszki to po co mam przeplacach. najlepszy zakup to spiworek z nexta ,ktory widzialam w sklepi za 38 funtow w lumpsiku kupilam za 2,70 L.niezle co?!!!
witamy nowe mamusie!!!!!
a rubi dalej nie ma!!!!!!!!
kochane.... co do skazy bialkowej.uwazajcie z osadami,nie kazda wysypka,czy szorstka skora,jest jej objawem,skaza robi z buzia dziecka straszne rzeczy.... wiem,bo to przeszlismy.czesto skaza przeradza sie w azs,to juz choroba o wiele ciezsza od skazy bialkowej i bardziej skomplikowana.poprostu uwaznie obserwujcie swoje szkraby,zobaczcie jak reaguja na kolejne podawania mleka, jesli plamy zaognia sie i beda mocno chropowate mozna zaczac podejrzewac,,,, ale tylko jesli nastapi to po mleku!!!!!!badz jego przetworach. ach duzo by pisac!
 
reklama
Do góry