reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

A tak u nas mrozów nie ma Aania, były w tym roku, ale nas irlandzkie ominęły, za to te polskie niestety nie:wściekła/y:

A tak w ogóle to witam się z Wami.

Moje dziecko dzisiaj marudne, w nocy budziła się co dwie godziny, co jej się do tej pory nie zdarzyło.

Scarlet duuuża Ta Twoja córcia

Witamy nowe mamuśki i maluszki
 
reklama
Witam dziewczynki!

Długo się nie odzywałam,bo mały cały tydzien strasznie był marudny i na raczkach by mi tylko siedział:sorry2:Jeszcze wczoraj gorączka wysoka go złapała i kaszelek,ale dzisiaj jak na razie jest juz ok:tak:Oby tak dalej.Nie wiem co było przyczyną,ale podejrzewam,ze ząbki,bo strasznie zaciska,buuu,az zgrzyta:baffled:

Witam wszystkie nowe mamusie:tak:

Co do kremu to ja od samego początku używam bambino i jest ok;-)

Scarlet b.ładne zdjątka,mi osobiście podoba się śpiąca Zuzia,super:tak:

Witam,
czytałyście to? Aż się włosy jeżą na głowie....nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
Forum Okiem Niani • Zobacz wątek - Absurdy

A co do tego to nie źle niektórzy maja nas.....:szok::szok: Szkoda tylko tych dzieciaczków,za mają takich :sorry2:...... rodziców:baffled:

Nic,uciekam bo sie maje maleństwo budzi:-)
Miłego dnia Zyczę wszystkim:tak:
 
wlasnie poskromnilam malego złosnika;-) naprawde nie wiem co sie z nim dzieje ostatnio nie do poznania:no: taki maminsynek sie zrobil, spac nie chce, steka tylko calymi dniami.... mam nadzieje ze zęby temu winne:tak:


krysiak czytalam juz to kiedys:tak::szok: i wiecie co az sie nie chce wierzyc ze ludzie naprawde tacy sa!!!!! skad oni takie pomysly czerpia???:baffled: z jakich ksiazek???

dyta13 przesyłamy fluidki dla synka!!!

honda nie przemeczaj sie, masz wolne w koncu od pracy:-):-):-);-)
 
witajcie mamusie, jestem tu nowa ,
mozna dolaczyc??
jeszcze zaliczam sie do mamus roku 2009, urodzilam synka 31.12 o 21.55, milo bedzie moc zasiagnac doswiadczonych mamus:)
 
witam,
ja tez jestem nowa, mam nadzieje,że nas przyjmiecie do swojego grona :)


015044970.png

PROSIMY O GŁOSIKI BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
reklama
Do góry