reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Hej :-)
Błażko od 2 dni nie chce nic robić, tylko bawić się w akuku, zakrywa głowę pieluchą, jaśkiem lub czymkolwiek co ma pod ręką i trzeba go szukać :-D:-D:-D. Mamy już wózek i pochwalę się, że dobrego dokonałam wyboru już spacerowaliśmy, nawet pospał ładnie. Natomiast mój starszy syn wyjechał we wtorek na zieloną szkołę i nie chce ze mną rozmawiać przez telefon :szok: dzisiaj zamienił dosłownie 5 słów i koniec nie ma czasu, a ja tak chciałam się wszystkiego wypytać :no::no::no:. Muszę się Błażkiem cieszyć, bo jeszcze trochę i z nim będzie to samo :-:)-(, ale ten czas leci.
 
i na koniec najwazniejsze osiagniecia Milana które nabył w ostatnim tygodniu:
- "papa"
- schodzi sam ładnie z wersalki pupą w dół
- podaje zabawki jak mówię "daj mi" (hmmm pod warunkiem, że nie jest to pilot, telefon kom, kabel i inne szpeje których mu nie wolno ruszac;-))

i uwaga !!!! mamy pirwsze samodzielne kroczki !!!!! kurcze chcialam sie pochwalic filmikiem ale nie moge wkleic:-( lagajka jak umieszczasz filmiki na forum????
WOW!! SUPER!!!! Wielkie brawa dla Milana!!
Ja wrzucam film na YouTube - Broadcast Yourself. i na forum wklejam tylko link do filmiku, a potem pokazuje się samo już jako film

Brawo dla Mariczki!
czy Wam tez sprawia wielka trudnosc przebrac pieluche lub ubrac dziecko? Juz od dosyc dawna Lukasz strasznie mi sie wywija przy przebieraniu, zawsze mu dawalam zabawke i jakos wytrzymywal tych pare minut az ja skonczylam. Ostatnio to zadne zabawki juz nie pomagaja. Nie ulezy w jednym miejscu ani jednej sekundy.
Marisia szuka sposobu żeby zwiać w każdej dogodnej chwili, raz o mało nie spadła mi z łóżka i poważnie zastanawiłam się nad przewijaniem na podłodze.

Witam.
A jak wasze maluszki? Jedzą coś oprócz kaszek na śniadanko i kolacje?
Niee... ja to chyba jestem cykoria z rozszerzaniem diety. Jedyne co mam na wyrost to pietruszka, seler i por. Ale żeby ze śniadaniowo-kolacjowych to nic. Z resztą moje baby kochane jeszcze nie gryzie nic poza ciasteczkami, a i z tym nie szaleje, bo podaję może ze dwa w tygodniu.

Fresh83 - GRATULACJE dla Milana!!!! Kurcze, nim sie obejrzymy a juz wszystkie nasze dzieciaczki beda chodzic :-)

A moj Lukasz ladnie przybija pione. Na poczatku reagowal tylko jak sie do niego mowilo po angielsku zeby przybil pione ale teraz w koncu zalapal tez i po polsku (jednak nasz jezyk jest trudniejszy :-)). Jak sie zapytam gdzie jest "brym" to od razu leci do czerwonego samochodu strazackiego. Jak sie zapytam gdzie sa kaczuszki to leci do lazienki do wanny :-)

a kanapeczki to tez mu daje z maselkiem:tak:
Ale zdolny chłopak, my jesteśmy na etapie uczenia się papa :)

Hej :-)
Błażko od 2 dni nie chce nic robić, tylko bawić się w akuku, zakrywa głowę pieluchą, jaśkiem lub czymkolwiek co ma pod ręką i trzeba go szukać :-D:-D:-D.
O proszę!! A moja mała tylko chichocze jak ja jej robię akuku :) sama jeszcze nie próbowała

My Anie uczymy klaskać i kosi kosi robić:-). No i w końcu mówi mama:-D:-D:-D:-D:cool2:. Tak więc tata, mama, baba i papa:-) już jest w naszym słowniku
WOW!! Brawo Aniu! Najpiękniejsze słowo :)

Byłam dziś z moją kruszynką na placu zabaw!! Pierwszy raz pobujała się na huśtaweczce i zjechała na zjeżdżalni :) ależ radocha była!! Teraz mam ochotę chodzić z nią tam codziennie.
NO I DZIEWCZYNY MAM ZAMÓWIONĄ SUKIENKĘ A DO ŚLUBU JUŻ RÓWNY MIESIĄC!! I teraz dopiero mnie stres bierze
 
A jak wasze maluszki? Jedzą coś oprócz kaszek na śniadanko i kolacje?

na sniadanko jemy jajecznice, powoli chlebek z masełkiem wprowadzamy i nalesniki, ale to jak mamie sie bardzo chce;-) a kolacje budyń albo kaszka;-) i przy obiedzie mamy cyrki bo Milan przy ławie tylko stoi i buzia rusza piszczac i podjada nam z talerza;-)


pieluszki to juz dawno na podłodze zmieniamy bezpieczniej;-)

lagajka pochwal sie sukienka ;-) i nie zazdroszcze stresu ja tez z tych panikujacych, przejmujacych ,ale nie martw sie wszystko sie uda, pojdzie po twojej mysli trzymam kciuki!!!
a my dzis z M obchodzimy 4 rocznice slubu:eek: kiedy to było????:eek:

ok uciekam dziewczynki jutro wkleje filmik pa
 
lagajka, no to trzymam kciuki za udane wesele :-) rozumiem, ze sie stresujesz, ale z drugiej strony to musisz tez byc podekscytowana. No bo wknocu raz w zyciu ubiera sie suknie slubna :-D

a jezeli chodzi o to jedzenie to moj maly juz praktycznie wszystko nam podjada z talerza. No chyba ze mamy jekies ostre jedzenie to mu wtedy nie daje. jak jemy jajecznice to on tez sie nia zajada. ale jak ja mu zrobie jajecznice, a sama sobie cos innego to nie chce jesc tylko sie upomina o to co ja mam. Raz zrobilam bigos i dalam mu troszeczke do sprobowania - a on zaczal wcinac ten bigos, ze szok :szok:
 
My Anie uczymy klaskać i kosi kosi robić:-). No i w końcu mówi mama:-D:-D:-D:-D:cool2:. Tak więc tata, mama, baba i papa:-) już jest w naszym słowniku

a jaka wersje kosi kosi spiewasz?
ja spiewam tosi tosi, a nie kosi kosi :-D

"tosi tosi lapci, pojedziemy do babci, a od babci do mamy, mama da smietany"

czasami spiewam tez:

"tosi tosi lapci, pojedziemy do babci, a od babci do taty, tam jest piesek kudlaty" :-D
 
[video=youtube;_0Vi2UbxOAg]http://www.youtube.com/watch?v=_0Vi2UbxOAg[/video]

jakosc moze nie najlepsza, ale bylam tak podjarana ze pierwszy lepszy telefon który miałam pod reka złapałam i pierwsze kroczki mam uchwycone;-) jeszcze takie chwiejne, niepewne, ale SĄ !!!!!:-)
 
reklama
Do góry