reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

A ja myslałam, że już wybrałyśmy moderatora Koriander, tylko nikt nie raczył jej zgłosić do wskazanych osób.

Cosiek - mnie też to bawi, ale ja myślę że to takie amerykańskie... My tu w kraju raczej marudzimy jak to nam źle a tam sielanka pełną gebą. Taka mentalność. Nie mówię, że nie ma takich małżeństw i domów, bo są. Moje małżeństwo też jest udane, ale nie mam zamiaru słodzić mojemu mężowi bo mi w piórka obrośnie i odleci hehehe
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Tak czytam, czytam i dalej nie wiem, o co chodzi :D
Anneeczka i jak mieszkanko? :-)

Pieknaszyszunia oj pozazdrościć ślubu, też bym chciała jeszcze raz przeżyć ten dzień:-)

mamaktosia racja, zgadzam się z Tobą :-)

niezapominajka1101 i jak się czujesz? Wszystko ok z brzusiem? :)

U nas się rozpogadza, może w końcu coś mądrego uda mi się zrobić :) Zaraz zjem coś dobrego (i słodkiego) i uciekam w swoje chwasty;-)

Miłego dnia :) :*
 
Awunia ;-)
Kori ....chyba zostałaś przegłosowana :-)
KMB -dobre , ja często słodzę , ale jak mnie poniosło to i ścierą dostał , ale my już jesteśmy ze sobą prawie 15 lat .... a mieszkamy razem od 11 , praktycznie od małego :-D więc ściera usprawiedliwiona , choć trochę :sorry2:

U nas pięknie , więc wybieram się z synusiem na przedobiednie lody ;-) i spacerek
 
Ja też jestem za Koriander!!!

Myślę, że już większość jest za tym typem od dawna więc Koriander powiedz nam gdzie mamy Cię zgłosić - jak wiesz oczywiście żeby załatwić tą sprawę do końca.

Mamaktosia kto się kłuci???

K.M-B jak dla mnie to trochę mało amerykańskie z jej strony raczej pic na wodę fotomontaż :-D
 
niezapominajka, Towicz - ja napisalam co przy problemach z rwą na wątku o wizytach u lekarza :) jakos tak wyszlo... Ale poki co pilnuje tezgo zeby nie zakladac noge na noge i spac z podusia miedzy nogami i jest niezle.
 
Dzieki dziewczyny, trzeba zglosic do Bestyi albo anislu

Co do klotni, to mysle ze warto zachowac zimna krew. Ja juz wiele na forum widzialam, niestety zdarzaly sie tez pochopne i niesluszne oskarzenia. A wiadomo, w ciazy a zwlaszcza jak jest nas ponad 30 to o wybuch nietrudno:-)

Szyszunia na pewno efekt bedzie piekny, tez czekam na foto!
 
Cosiek " kłutnia "była przenośnią literacką , chodziło o to że gęstnieje atmosfera , a chyba szkoda nerwów , buzują hormony ciążowe , po co komuś ma być przykro ?

Dla każdej z nas to co pisze wydaje się być ważne , bez względu czy się chwali czy żali, i czasem można kogoś pochopnie osądzić tak jak pisze Koriander.

Ale to jest moje zdanie :tak: A każda z Was ma swoje i dobrze :tak:
 
Ja tam jestem z Cosiek.Wszystko takie piekne i poukladane ze juz sie rzy...ac chce od tego czytania..Nie wierze ze wszystko jest pieknie,idealnie i cudnie!Badzmy realistkami!To jest zycie i nie zawsze jest kolorowo tak jak to niektorzy pisza...
 
heloł
od rana zastanawiam się, o co cho... ale teraz widzę, że rzeczywiście coś tu ostro się robi. ja tam nie wnikam, nie wtrącam się, jam typowa polka, prawidłowo narzekająca ;-). nie słodzę swojemu, bo ciężko powód znaleźć, dopiero co w piątek czy w sobotę nocki nie przespałam i szukałam mieszkań do wynajęcia w okolicy.

mamaktosia, my stażem podobnie, bo parą od 15 lat i pół (chyba nawet dokładnie hehe) a mieszkamy prawie 12 lat. o ile za długo..?:confused:

słońce nareszcie wylazło, pranie zapodaję, troszkę powiewa, to szybko wyschnie. mnie za to zimno, w polarze siedzę.
dziecię me ma ostrą fazę na dziadków, niemal w ogóle jej nie widzę. z jednej strony mi przykro, z drugiej to się boję, jak wróci faza 'tylko mama' :szok:

aaa, i siedzę właśnie z nogą na nogę, no inaczej nie umiem:sorry2:. a od czasu do czasu mi jakaś szpila włazi do środka pośladka... czy to ta rwa cała czy jeszcze coś innego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja myslałam, że już wybrałyśmy moderatora Koriander, tylko nikt nie raczył jej zgłosić do wskazanych osób.
Ja przyznaje się bez bicia kilka razy miałam napisać do odpowiednich osób, ale nie mogłam odnaleźć do kogo z tym uderzyć...więc ja mogę napisać, tylko do kogo:confused:

ok ok juz wiem, napisałam ze mam kogo nominować:-) na moderatorkę
 
Ostatnia edycja:
Do góry