reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cosiek- nie przejmuj się, nie jesteś sama. Ja też na styk. W poprzedniej ciąży byłam wielka;) I wcale nie słodzę:p 16 kg jednak widać!
Ten kalkulator mi nie pasuje,muszę poszukać innego o wyższych współczynnikach;-)

synke- ten temat jeszcze powróci:p

Ja dzisiaj poległam z moim małym, nie chciał się dać położyć spać za żadne skarby. No był tak wykończony, że się pokładał, ale zasnąć nie chciał. Koniec końców zrobiłam mu mleko, bo nie umiałam do niego przemówić inaczej;) Czy Wasze dzieci też tak walczą ze snem?
 
reklama
Pauletta ciężko mi sobie przypomnieć :rofl2: jak to było ze spaniem mojego synka jak miał roczek, ale wiem że raz z górki raz pod górkę. Tylko przy jednym to idzie się dostosować ciekawa jestem jak to będzie przy dwójce i wszyscy będziemy w jednym pokoju:sorry2:.
Jak znajdziesz inny kalkulator to daj znać :-D:-D:-D
 
mamaktosia oj, to cycuś u Ciebie imponujący :-) No ja się muszę pilnować, bo ta moja waga mnie rozwala czasami, cieszyłam się na początku, że tylko 2,5 kg na plusiku było, a teraz już jest 5...ale i tak według kalkulatorów w normie, chociaż średnio mnie to pociesza i muszę postawić na samo zdrowe jedzonko (a czasem tak miło dziabnąć lody albo ciacho) ;-)

koriander to widocznie tak ma być i też jest prawidłowo :-) Oby nie było za dużo i będzie dobrze ;-)

cosiek spokojnie, ja teraz się cieszę, że nie przekroczyłam dopuszczalnej wagi, ale jak znam swoje zapędy żywieniowe w ciąży, to pewnie i tak ją przeskoczę ;-) A ważne, żebyś dobrze się czuła :-)

Paulettta ja nie mam doświadczenia, ale wiem, że synuś mojej koleżanki też tak ma i nic tak nie pomaga jak flaszeczka mleczka albo suszarka do włosów :) Inaczej też jest ciężko :)

Ja jestem z siebie dumna, bo wypielęgnowałam prawie cały ogródek, jeszcze jutro tam wkroczę i będzie spokój :) Deszcz mi cały czas przeszkadzał, to teraz nadrabiam :) Przed ciążą nienawidziłam tego robić, a teraz pielenie rabatek mnie relaksuje;-) No i przebywanie w nim po pielęgnacji to sama radość :-)
 
hejaa
Nie bylo mnie bylam na wsi,a wczoraj u dziadka,,odwiedzialm po 2 miesiacach:))

Ja dzisiaj wyniki odebralam i jutro wizyta,cos mnie nie pokoja...napisalam na wizytach..


anannasku no nie opuszczaj...

aneczko no tez remonty masz??

mamaktosia czytam ucielo sie,,ale juz koncowke najlepsze widze:)))

koriander chciala byc?? tzn mowila ze moze byc....ja nieeeee..bo juz jestem na 2 czy 3...

synke juz sprAwdzam wage...i mam niby za duzo...ech,,jutro sie dowiem w koncu ile waze,bo moja w domu sie popsula...

aaa laski po co klotnier,kazda sowje ma zdanie kazda odmienne i nalezy to szanowac a nie negowac..wiec mysle ze spoko bedzie...
 
Awunia - no spory , mąż zadowolony ja średnio , bo po ciąży klapną pewnie :baffled: ale już miał zapowiedziane że po 2 dziecku .... musi na nowe cycy uzbierać :-D

Paulettta -mój syn przez pierwszy rok życia spał mało , a pierwsze 3 mc praktycznie wcale , chodziłam jak zombi , wszystko zmieniło sie tak jak miał 1,5 roku zaczą codziennie spać po 3 h po południu .... teraz ma 5 i dalej 3 h dziennie śpi. Oczywiście idzie spać po 22 wstaje tak ok 7 -8 .
 
hej, dziewczyny kurcze jak mozecie powiedzcie kiedy i jakie ruchy mialyscie macie , ja w sumie czasami jak siedze po turecku to czuje jakby smyranie po skora od czasu do czau no i jak sie poloze i poloze reke na brzuchu to lekkie kopniecie ale tak jak stoje czy cos to jeszcze nie wy tez tak mialyscie macie?
co do wagi to ja w teraz w trzeciej ciazy przytylam jak do tej pory najmniej , w drugiej ciazy fakt porod odbyl sie w 26 tygodniu ale mialam prawie 14 na plusie a teraz 4 kg na plusie , kazda ciaza jest inna a w pierwszej przytylam okolo17 kg .
 
Witaminka fajnie, że wszystko się tak układa:) Ja tam też na swojego małżonka narzekać nie mogę, fakt, że my dopiero 2,5 roku po ślubie, no ale :)
Marka ja niestety nie pomogę, bo to moja pierwsza ciążą, a ruchów jeszcze nie czuje, choć abrdzo bym już chciała :)
Raz z górki, a raz pod górkę Dziewczyny. Generalnie ja też nie narzekam, bo zawsze może być gorzej :p A u mnie z serii "żalę się": ja już 4,5 kg przytyłam ;/ i do tego dziś pojawiła mi się na ustach opryszczka...ale z tego, co się orientuję, to taka wargowa, która pojawia się po raz kolejny nie jest groźna dla Malucha...? Miała któraś z Was kiedyś? Co polecacie? Bo szczerze to nigdy niczego nie stosowałam i znikała mi sama.
 
marka1307 ja najczęściej czuję ruchy w pozycji leżącej, zazwyczaj najbardziej nasilone są wieczorem, ale zauważyłam, że moje dzieciątko kopie też w ciągu dnia, jak siedzę spokojnie, leżę a czasem też jak stoję, ale gdy nie ruszam się zbytnio :) I są to ruchy o różnym nasileniu:) To mały spryciarz, buszuje najbardziej, gdy jesteśmy sami a nikomu nie da odczuć swoich ruchów, tylko mi :) Mąż nieraz przykładał dłoń, ale bez skutku, bo dzidzia chyba wyczuwa, że to nie moja łapa i przestaje się ruszać do póki mnie mąż nie puści ;-)

mamaktosia heh, to przynajmniej masz jakąś perspektywę :D

mamuśkaaa my po ślubie niecałe 2 lata :) Ja 5kg na plusie, to mamy podobnie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
awunia , u mnie to samo wczoraj wzielam reke mojego meza a dzidzia chyba spac poszla heh a pozniej znow zaczela kopac:)
mamuska88 - wy 2, 5 roku , a ja w malzenstwie od 26 maja hehe:)
 
Do góry