reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witaminka, dbaj o siebie Bo maluchy wyciagaja wszystko co najlepsze
lucere, ja tez mam poczatki rwy.Tzn dopada na kilka sni i prZestaje itd., jest ucisk dolnych pleciw na nerw i pomagają masaże i cwiczenia. Mnie jak dotąd nie zawodzą..
Kurcze, dZisiaj mój pies skoczył mi na brzuch, myślałam ze zwymiotuje. Mam nadzieje ze wszystko w porządku ...
 
reklama
Pięknaszyszunia i jak tam przymiarka opowiadaj?

Dziewczyny wypadałaby wybrać w końcu jakiegoś opiekuna naszego forum, żeby troszczył się o nasze wspólne interesy i pilnował forum, trzeba to zrobić i koniec :-D (czujecie jak we mnie hormony buzują:-D:-D:-D), poproszę najpierw o chętne osoby?
 
Piękna - i jak , opowiadaj :tak: jak ja ci zazdroszczę , też bym chciała ślub jeszcze raz ! A twój się zbliża wielkimi krokami ... Moja suknia była ... z targu , sprzedawała tam pani która sama je szyła, kosztowała ... 230 zł , to były ciężkie czasy dla nas. nByła tania ale śliczna.

Dziewczynki nie gniewajcie się , ale jeśli ktoś nie pisze czegoś co nas obraża to chyba może ? Ostatnie forum na którym byłam rozpadło się z powodu kłutni dziewczyn , bo np tym że dziecko ma już zęby można było się pochwalić , a tym że wcześnie samo siedzi to już nie , bo afera była , a samotne mamy nie chciały żeby te szczęśliwie zamężne pisały o tym , bo przeżywały trudne momenty... rozumiem , ale trudno jest komuś zabronić się cieszyć , a nawet pochwalić.
Jak coś ciężko mi się czyta to poprostu omijam post i tyle ...
Spotkało mnie w życiu pełno przykrych niespodzianek , było nie raz ciężko , mieliśmy z mężem 50 zł na jedzenie na tydzień , mieszkaliśmy w starej wynajętej kamienicy ...kiedy już wydawało się że będzie dobrze ... poroniłam , potem byłam kilka razy w szpitalu, oprócz operacji ginekologicznej miałam mikro wylew ... straciłam mowę i leżałam kilka tygodni w szpitalu ... a potem przylecia
 
reklama
Do góry