reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Synke - nie no ja też czasem lubię ponarzekać i poużalać się nad sobą , ale jak popatrzę w koło , no to źle nie mam i co mam napisać , najlepiej nic ;-) A co do męża to no fajny jest po prostu , ukłon w stronę teściowej że mi go urodziła , ja sobie go wychowałam , on mnie i jest jak jest ;-) Ciesz się kochana że cię w pośladku szpila kłuje , mnie wczoraj taka szpila wchodziła ... tam :baffled: przeszło po kilku razach samo.

Kogasica - nie jestem po niczyjej stronie , cieszęsię jak ktoś ma bajkowe życie , i smutno mi jak ktoś ma chu**we , ale to tylko net , po co tyle emocji , niech sobie każdy pisze co ma ochotę , może czegoś nie doczytałam w postach witaminki , ale tak do końca tego nie rozumiem
 
reklama
A ja tam dymu nie szukam :) I nie przeszkadza mi to, co ktoś napisze, bo widocznie miał taką potrzebę by to napisać :) Raz się czymś chwalimy, a raz żalimy na coś, ale takie jest życie i trzeba to uszanować :) Grunt, żeby nikogo nie obrażać i by w swoim życiu postępować tak, jak chcemy :) To moje zdanie :)

koriander bądź naszą strażniczką :-)

synke ta szpila, to nasze przekleństwo :( Na szczęście nie trzyma cały czas:-)
 
no to chyba temat dymny zakończony, hę?;-)

a propos przyrostu wagi w ciąży stronę kalkulatora podaję http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalku ... i-w-ciazy/ jakoś tak ludzko mi ten wygląda, bo wg innego to niby przy 2 kg na plusie mam już za dużo
chociaż wg niego na koniec to i 80 mogę przekroczyć :szok: eee, może nie
aaa, zabliźniaczonym też wróży ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dobry pomysł :tak:

Synke rewela dzięki super link już sprawdziłam i ...:szok: mam dobrą wagę , dokładnie tyle ile pokazał , chyba jest popsuty :-D na koniec że powinnam mieć 73 kg .... zobaczymy co z tego wyjdzie czyli jeszcze z 10 mogę przytyć :-D
 
synke no kalkulatorek super! :-) U mnie w normie, mogę sobie maks. przytyć do 70,9 kg :) Ho ho, do tego, to mi daleko na szczęście ;) Kochane a u Was też waga rośnie skokowo? Bo ja np. mam tak, że przez 3 tyg. przytyję tylko 0,5 kg, a w ciągu następnych 3 tyg. 2kg...czasem mam i tak, że nic nie tyję przez miesiąc a w ciągu tygodnia nadrabiam 3 kg :szok:
 
synke super kalkulator, pozwolil mi przytyc az 8kg:-D:szok: Na razie mam 1,5-2kg na plusie zalezy od pory dnia, wiec jak na polowe ciazy to jest ok. Chociaz w poprzedniej i tak najszybciej lecialo pod koniec :baffled:

awunia ja to w ogole mam z waga dziwnie bo najpierw schudlam 4kg, potem dlugo stala, a teraz powolutku sobie idzie w gore. Ale pamietam ze poprzednio przez miesiac przytylam 1kg a w nastepnych 2 tyg 2kg wiec chyba nie ma regul :-)

Kogasica a ty gdzie sie podziewalas? ;-) Wiecie juz kto w brzuszku mieszka?

mamaktosia dokladnie tak jak piszesz, meza trzeba sobie troche wychowac (a on przy okazji wychowuje nas) i mozna wtedy zgodnie kroczyc przez zycie :-);-)
 
Ja tak mam , nagle nie wiem z kąd zrobiło mi się 62 kg :szok: a teraz mam niecałe 63 od chyba 2 tygodni , ale mam za to problem ze stanikiem , tj z jego kupnem .... dalej mam 65 do 70 pod biustem , a miseczka D jest za mała :szok: w ciągu miesiąca urosły do rozmiarów takich samych jak miałam z synem podczas nawału mlecznego ... Byłam w kilku sklepach ale 70 E nie mają , a w tych markowych to ceny są z kosmosu , został mi chyba targ i babciowe staniki
 
reklama
Do góry