reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
mb89 to czekamy na info :)

Pieknaszyszunia biedna...ślę życzonka powrotu do formy i natychmiastowej ulgi! ;-)

synke no dokładnie mam to samo uczucie! :-)

Ja pobawiłam się z dzidzią troszkę, puka do mnie dziś często i tylko to mnie dziś cieszy, tak to nudy straszne, a głowa mnie boli równie strasznie :(
 
oj Szyszunia, nie zazdroszcze, ale każda musi sie z czyms meczyc.. ja mam swoje rwy kulszowe, ale ostatnio trzymam sie porad i nic nie boli.

No może chwilowo poza głową, bo dzis duzo sie działo bo latałam z siostra po wawie i po roznych miejscach zalatwiajac rozne rzeczy. Bo sis wyjeżdża jutro do Zambii na rok :) Szaleć sie zachciało...
 
Hejka :)
Mamuska brat moj 10 lat w tym roku skonczyl, wiec mlodziutki. Roznica miedzy nami jest 18 lat :).
Mamaktosia super wiesci :)
Koriander oj tak racja mlody szybko podchwyci jezyk, zwlaszcza ze ma go na codzien, tylko ze mna mowi po polsku, bo tak to u nas w domu angielski kroluje, bo ja z mezem po anigielsku, do dzieci tez glownie mowie po angielsku, troche po polsku i z tesciowa tez angielski .. oprocz tego z kazdym kto do nas przychodzi to tez angielski, na ulicy, w sklepie wszedzie angielski. Oprocz tego my z nim pracujemy, wieczorami ja i maz siadamy i mowimy z nim, ja tlumacze mlodemu po polsku i celem naszym jest aby sie osluchal. Oprocz tego zalatwilismy mu nauczyciela i ma intensywna nauke, do domu do nas przychodzi i z nim pracuje. Udalo nam sie przez konsulat polski zalatwic.
I mam tak samo jak Ty jak patrze na moich chlopcow i tego duzego i tych najmlodszych. Moj malzonek ma wspanialy kontakt z dziecmi, chlopcy sa jego calym swiatem... uwielbiam na nich patrzec, na to jak sie chlopcami zajmuje, jak z nimi bawi, jak z nimi zasypia. On ma podejscie do dzieci.. zakochany w nich po uszy :). W brzuszku juz tez zakochany po uszy, glowe juz dla malutkiej stracil :) i juz corcia w brzuszku jest jego calym swiatem, a jak sie urodzi to ja juz sobie wyobrazam co to bedzie :). Szczesliwa jeste, ze ojcostwo mojego tak spelnia, a to dla matki najwazniejsze :).
Niezapominajka super ze sie udalo z tymi bramkami na lotnisku :). No ja chudziutka jestem i przyznam szczerze, ze ubolewam nad tym, bo po kazdej ciazy mialam nadzieje na to, ze zostanie mi cos na plusie, a waga w dol momentalnie leciala.. taka moje uroda chyba. Mialam taki czas po urodzeniu drugiego synka, bo byly problemy powazne z jego zdrowiem i kiedy lezal w szpitalu pod respiratorem moja waga baaardzo w dol poleciala z nerwow i strachu, potem w ciazy z trzecim malutko przybieralam, zobaczymy jak bedzie teraz. Milego wypoczynku :).

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. Ja mam w sobote, teraz bede miala co 2 tygodnie z racji mojej anemii.
Malutka tancuje mi w brzuskzu az milo :). My juz zaczynamy kompletowac wyprawke dla ksiezniczki i bierzemy sie za pokoj dla niej. Narazie sklepy internetowe u nas kroluja, a w planach wycieczki do innych sklepow :). Uciekam z chlopcami na spacer.
Milego dnia :)
 
To może z ciekawostek pisze żeby używać do gotowania żeliwnych naczyń .Potrawy kwaśne np zupa pomidorowa może w ten sposób zwiększyć ilość żelaza nawet 3 krotnie :baffled:
1.Mięso :chuda wołowina , ozorki , królik , kaczka ZAKAZANA JEST WĄTRÒBKA ze wzgl na wit A. nadmiar powoduje wady płodu.
2. Warzywa strączkowe , żółtka jaj , sardynki , kakao , pestki z dyni , otręby przenne , suszone owoce ,kasza jaglana , szpinak , orzechy , wodorosty ,
3. Ważne żeby żelazo łączyć z wit C , bo zwiększa wchłanialność , białkiem zwierzęcym . Wchłanialność zmniejsza BŁONNIK !!!!!
4. Polecają picie wywaru z pokrzywy , i drożdże piwne (aż 18 mg/100g)

Są dwa dni rozpisane (posiłki ) jak ktoś będzie chciał to mu też napiszę.
 
witam sie;)

nie bylo mnie tydzien, bo bylam w Krakowie w mieszkaniu sprzatac po remoncie - malowaniu i wymianie elektryki calej;) ale juz jestem !!:)
 
reklama
HEJ :)

Ananasek jak miło że wróciłaś na "stare" śmieci !!! Nie opuszczaj nas już więcej bo tęsknimy :-)

Witaminka u Was to normalnie sielanka, czy Ty kiedykolwiek narzekasz, czy wieczna optymistka z Ciebie??? Aż nie chce się wierzyć żeby 28 letnia kobietka teraz już z 4 dzieci i 5 w drodze była wiecznie szczęśliwa. A ten twój mąż to chyba jakiś anioł, skąd Ty go wytrzasnęłaś?
 
Do góry