reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

mamaktosia ale do tej pory było ok tak?Dobrze się czułaś/czujesz?Jeśli tak to chyba nie ma obawy.Ja teraz od początku zle się czułam bardzo brzuch mnie bolał itp W pierwszej ciąży bez problemu było czułam się rewelacyjnie a teraz od początku ciągle coś i okazało się że mam zagrożoną:baffled: Ale jestem dobrej myśli staram się bardzo uważać nie przemęczać się biorę leki.
Ty też myśl pozytywnie;-) Będzie dobrze!Musi być!!!
 
reklama
Mamaktosia- Baśka ma rację! Tylko pozytywne myślenie...no i tylko spokój Nas uratuje:tak: Ja też miałam zagrożoną ciążę, nieraz ryczałam w nocy, bo mnie brzuch bolał i się bałam, ale szybko brałam się w garść i wierzyłam, że będzie dobrze. Teraz uznaję tylko taką opcję i podchodzę do sprawy mniej emocjonalnie. Jak mnie zaboli to się zastanawiam, wsłu****ę, ale nie panikuję:tak:
 
jakieś dziwne te zalecenia.. hmmm...
a co z tymi opowiastkami, że masowanie piersi a w szczególności sutków powoduje skurcze macicy bo wydziela się naturalna oksytocyna. To też podobno jedna z naturalnych metod wywołania porodu.

sama nie wiem co o tym myśleć :-)
to samo jej powiedziałam to ona na to ze zgadza sie, ale to pod koniec ciązy nie wolno masowac piersi ze wzgledu na możliwość skurczy... ja juz sama nie wiem :/
 
witajcie,
randka sie udala. obiad, "potem kino, kawiarnia i spacer..", a wiec wszystko w najlepszym porzadku. Oby jak najwiecej takich wspolnych wyjsc.
Basia, na gardlo plukanki z szalwii lub soli , na klopoty z oddychaniem, na poduszke kilka kropelek oilbas oil lub kilka zgniecionych zabkow czosnku postaw w jakims naczyniu przy lozku na noc. Ja tez mam zapchany nos ale to chyba przez klimatyzaje. Zimna na chacie jak jasny..
michalina, komary nie lubia kwiatu paproci, zapachu wanilii i cytrusow
KMB, przykro mi z powodu pieska, piekny byl...Ja nie dopuszczam mysli ze ktoregos dnia zabraknie mojego siersciucha

ad. fast food, podobnie jak i wy mam ciagoty ale czasem zapach mnie zniecheca tuz przy wejsciu. Ostatnio znalazlam fajny przepis na domowe chicken nuggets, zrobilam i wyszly super ekstra. Nawet moj M powedzial ze lepsze niz z McDonalds i przynajmniej wiemy ze jemy mieso
Dzisiaj bede lepila pierogi ruskie, narobilam sera bialego wiec szkoda zmarnowac.


Milego popoludnia
 
witam;-) ahh jeszcze 7 tygodni i bede tutaj caly dzien;-) juz sie nie moge doczekac

caly czas przepraszam za brak odzywania i nadrabiania
od 6 rano ciage na wysokich obrotach
usiadlam doslownie 20 minut temu:zawstydzona/y:

mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze:tak:
 
witam drogie grudniówki :):-D
mam nadzieję, że mogę się do Was dołączyć :)
mam na imię Ola i właśnie oczekuję swojego drugiego szczęścia :)
3 lata temu też byłam na tym forum, też w grudniówkach haha
pozdrawiam i zdrówka życzę :-)
 
to samo jej powiedziałam to ona na to ze zgadza sie, ale to pod koniec ciązy nie wolno masowac piersi ze wzgledu na możliwość skurczy... ja juz sama nie wiem :/

na jakim etapie by ich nie masować to można wywołać skurcze ;-)

chyba bym się zastanowiła zanim skorzystałabym z rad Twojego gina..
 
witam drogie grudniówki :):-D
mam nadzieję, że mogę się do Was dołączyć :)
mam na imię Ola i właśnie oczekuję swojego drugiego szczęścia :)
3 lata temu też byłam na tym forum, też w grudniówkach haha
pozdrawiam i zdrówka życzę :-)

Hej :) W:tak:idze ze z NL, moze sie uda kiedys spiknac na kawke z maluchami

niezapominajka a jak robisz chickena? Ja na razie nie bardzo moge zniesc kurczaka, ale uwielbialam piers w chrupiacej panierce, moze za jakis czas znowu wroci na nia ochota
KMB wspolczuje straty, ja do dzis pamietam mojego, ktory odszedl prawie 7 lat temu po 19 latach z nami :-(
xanna ja w poprzedniej ciazy nic nie masowalam i nie uwazam zeby to bylo konieczne ;-)
mamaktosia nie nakrecaj sie, bedzie dobrze!
 
Baśka , poza drobnymi plamieniami niewiadomego pochodzenia ( w każdej ciąży je mam ) badało mnie chyba z 20 lekarzy i nikt nie znalazł przyczyny , dostawałam progesteron ale to nic nie dawało. Poza bólami brzucha jest ok , nie są silne czasem kuje , ciągnie , ale da się przeżyć.

Koriander , staram się i tak jest lepiej niż w ciąży z synusiem ...

Kicia 87, Witaj też jestem tu nowa, ale byłam na forum 5 lat temu

Mój niespełna 5 latek pojechał dziś pierwszy raz na wycieczkę i to na cały dzień :szok: on i 50 rozwrzeszczanych przedszkolaczków ...
 
reklama
Przywitam się z Wami chociaż bo tak u mnie duszno i parno, że nawet nie wiem co pisać. Jeszcze 2 godzinki i kończę pracę i jestem umówiona u kosmetyczki. W końcu zrobię coś z paznokciami u nóg, potem odbiorę Pawła z przedszkola i do domku. Chciałam zrobić sobie paznokcie u rąk tym hybrydowym lakierem - słyszałyście coś o tym?
 
Do góry