reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
KMB przykro mi i tulaski przesylam
Pauletta ja zachcianek prawie nie mam a nawet gorzej jem bo musze.Sniadanie jeszcze ok ale pozniej legwo mi jedzenie przechodzi.Nieraz tylko mnie cos najdzie-ostatnio placek po wegiersku to zjadlam wiecej jak mezus i to po 18...i nawet ic mnie nie rwalo i nie bylo niedobrze.Normalnie to do 17 jem,przynajmniej sie staram a pozniej to juz makabra jest ,siedzi mi to w gardle,mdli i rwie wrrrrrrrrrrrrrr okropne uczucie.W poprzedniej ciazy chodzilam wiecznie glodna...
Co do dolegliwosci to mnie nieraz brzuch wlasnie przy wstawaniu a nawet kichaniu i nieraz jak by nerki kluja-to bardziej jak niewygodnie sie poloze i chce wstac.
oregano oby wyszlo wszystko pysze :tak: Co do fastfudow to cos konkretnego czy tak ogolnie? Ja ostatnio sama zrobilam chamburgery.Bulki kupilam ,posmazylam kotlety plaskie ,do miseczek dalam kukurydze,pomidory,salate,ogorki...dalam sosy i ser luzem i kazdy robil takiego na jakiego mial ochote.Mlody najesc sie nie mogl i powiedzial,ze pyszniejszych nie jadl.
 
Cześć dziewczyny :-)
jestem tu nowa , o ciąży wiem od dawna tzn od jakichś 6 dni przed terminem @ ale w tedy nie uwierzyłam w to co pokazał test bo "było za wcześnie" a jak już uwierzyłam to ...dalej nie wierzę to moja 3 ciąża jedna zakończona niezczęściem w 6 tc , druga pięcioletni syn ;-) teraz jestem w 15 tc albo 17 tc (wg usg) . Niedawno byłam na prenatalnych i wszystko ok. Czekam na testy z krwi . Miałam chęć napisać wcześniej ale strach zrobił swoje... zbyt dużo przeszłam żeby uwierzyć że tym razem będzie ok , ale jak narazie ... odpukać:-D Jeśli przyjmiecie mnie do swego grona to będzie mi miło .
 
witam!
jestem tu nowa, tzn miałam chęć już dawno napisać , ale strach zrobił swoje ... jestem mamą 5 letniego chłopczyka i jednego aniołka 6 tc ... do niedawna nie wierzyłam że się udało ... dużo przeszłam przez ostatnie lata ... eh życie ... obecnie jestem w 15 tc z om albo 17 tc wg usg z synusiem też tak miałam był 3 tygodnie "większy " ale urodził się sporawy ... teraz też spodziewam się (najprawdopodobniej ) synusia. Witam Was Mamusie i mam nadzieje że przyjmniecie mnie do swego grona.
 
Ostatnia edycja:
vici, jak tylko zobacze Mcdonald'sa to mam chotę tam wejść. Niestety jeden jest przy przychodni gdzie chodzę do gin :-( wyjątkowo smakuje mi Mcwrap panierowany z sosem musztardowo-miodowym. Już cieknie mi ślinka :sorry:
Takie domowe hamburgery to dobra alternetywa, muszę spróbować
 
reklama
dzięki dziewczyny :-)
termin mam na 10 grudnia ten "oryginalny ";-) chciałam wstawić suwaczek ale mój tablet żyje własnym życiem i link dało się skopiować ale wkleić do sygnatury to już inna bajka ... jak przyjdzie małżon z pracki to z lapka wkleję :-)
Co do maka ... eh też byłam przedwczoraj ...

u widzę że mi się post z duplikował , byłam pewna że się skasował ... tak jak pisałam mój tablet ma własne życie ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry