reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja wlasnie ściągnęłam hybrydę, zakładałam na ślub kuzynki, polecam, 3tyg mi sie trzymała...
jest ograniczona ilość kolorów, ale na pewno coś dobierzesz ;-)

Ja ma dziś na 15-16 przymiarkę sukni ślubnej, jak mi sis zrobi foto to pokaże sie co nieco
laugh.gif
 
reklama
Witam Kochane.Ja jakoś mam smętny,smutny dzień.Kurcze dziś rozmawiałam z znajomą co leżała zemną w szpitalu jak teraz byłam i ma termin na 17lipca a teraz jej ginka wykryła na usg ze maleństwo ma zrośnięte jelita i nie ma odbytu laska totalnie załamana.Ale miała dziś umówić się na usg 3D tam pewnie będzie wszystko dobrze widać.

Duszno i upalnie...
 
Basiu trzymam kciuki, żeby wszystko z maleństwem koleżanki było w porządku. Pogoda dzisiaj straszna. ;/
Duszno, parno, ale pogoda ma się pogorszyć dzisiaj w większości rejonów w Polsce. Zapowiadali burze, grad i potężne opady deszczu.
 
Baśka smutna wiadomość od twojej koleżanki, ja jednak uważam że lepiej przygotować się na najgorsze niż dowiedzieć się przy samym porodzie a tak może lekarze będą w stanie pomóc dziecku. Będę trzymać kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. No i od razu nasuwa się najważniejsze "żeby tylko dziecko było całe i zdrowe".

Szyszunia to ja czekam na zdjęcia
 
Szyszunia cieszę się swoim stanem ale nie umiem się nie martwić jak coś się złego dzieje u kogoś kogo znam:no: Taka jestem niestety:cool:

Cosik
jeśli okaże się to prawda to będzie miała szanse rodzic w odpowiedniej klinice gdzie zajmują się takimi noworodkami.Ale oby to była pomyłka.
 
reklama
Mąż kucharz to coś wspaniałego, nie mogę narzekać, pierogi ruskie o 3 w nocy.. ;P Cudowne.:tak:
Natuszka takie cus to skarb i mąż i pierożki. :-)
Ja 2 tyg temu robiłam ruskie, z siostra lepiłam, a eM łowił, wspólnie ok 300 szt zrobiliśmy :-D
ostatnio mam wkręta na placki ziemniaczane:-D

Basienka rozumiem Cie, tez tak mam. Tylko żeby Ci się codziennie taki nastrój nie udzielał, Ty masz być szczęśliwą mamuśką w ciąży:*
 
Do góry