reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

niezapominajka- sery pleśniowe niepasteryzowane są zabronione, jednakże u nas w Polsce legalnie nie wolno takich sprzedawać. Ja jem plesniowe camemberty i turki, tak samo robiłam w pierwszej ciąży. Nawet Bosacka mowiła w swoim programie "O matko", ze sery plesniowe pasteryzowane można jeść.

madaaa- gratulacje! Nie mogę się już doczekać tego widoku, może mdłości mi od razu przejdą:p Filip na pierwszym usg klaskał w rączki...


witaminka- lepiej nie jedz tych parów:p to jest straszny syf! hehehe ja ostatnio zaliczyłam pierwszą "zwrotkę" i było to też po parówkach, od tego czasu mam wstręt;)

laperedhil- skąd wiesz, że siusiaczka:p? Jakbyś zobaczyłam płeć tak szybko to bym Ci zazdrościła bardzo:p!

anneeczka- ja w ogóle nie zwracam uwagi na to, co jem. Ciesz się jak w ogóle coś mi smakuje i wtedy zajadam. Od dwóch dni bułki z masłem, serem i ogórkiem/pomidorem. Hit:) Słodyczy nie tykam nawet kijem:crazy: Drożdżówka lezy w pracy juz trzeci dzień i pójdzie chyba do smietnika:/ a tak kiedys lubiłam....



Ja zaczynam dzisiaj trzeci tydzień z mdłosciami, rano jest jeszcze ok, ale już po 16-17 to mordęga. Mam nadzieję, że wraz z końcem pierwszego trymestru znikną zupełnie, bo tak nie da się żyć:p strasznie mnie te hormony męczą, normalnie chodzę jak jakiś cieżko chory człowiek:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madaa super wieśći, a powiedz miałaś już usg robionę na brzuszku?

Ja dzisiaj na obiad pierogi truskawkowe z biedronki, a teraz zabieram się do pisania bo mam trochę papierkowej roboty do nadrobienia, a w poniedziałek wracam do pracy:-)
 
Ojj, mdłości i wymioty są cały czas, mimo, że to prawie już drugi trymestr...

Cosiek, miałam dopochwowe najpierw, ale dzidzia uciekała i wiercila się, więc pani doktor zrobiła mi drugi raz na brzuszku. Super uczucie, człowiek sobie nie zdaje sprawy, że tam się takie rzeczy dzieją;p
 
nóż w kieszeni sie otwiera jak czyta sie takie wiadomości:
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif

Szokujący poród: Noworodek miał kilka promili, matka była kompletnie pijana - RMF24 - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości
 
Taka matka dostanie wyrok z ktorego odsiedzi 1/2 albo i mniej... Szkoda takich dzieci, tyle rodzin stara sie i nie moga miec dzieci a taka wyrodna, ktora ma, nie szanuje tego.Tyle rzeczy sie teraz dzieje na swiecie, ze az strach pomyslec w jakim swiecie przyjdzie zyc naszym dzieciom.

U mnie wlasnie robi sie ciasto drozdzowe. Idziemy dzisiaj na playday do kolezanki, wiec takiego drozdzaka zaniose i moze lody do tego dla dzieciakow.
Wczoraj bylysmy na plazy. Piekna pogoda, moze troche za goraco, ale wiatr wynagrodzil ta spiekote. Dzisiaj troche chlodniej, wiec pozniej zaliczymy park, a na wieczor obzarlam sie mali i mialam zgage...
madaaa, w ktorym tc jestes, ze mialas juz robiny pomiar?Super ze wszystko w porzadku:-) Ja w tej ciazy bede miala robione badanie z krwi/DNA, ktore musi byc wykonane przed uplywem 10tc
 
Życie jest niesprawiedliwe, tyle par marzy o dziecku i oddałoby wszystko za ciążę, a tu taka skrajna nieodpowiedzialność- delikatnie mówiąc, brak słów :no:
 
witajcie dziewczyny. poczytuje was od poczatku ale jakos nie skladało sie zeby cos napisac:eek: tez bede grudniowa mama a ogolnie mama po raz trzeci.....zaliczylismy z mężem niezła wpadke:-D mamy corcie prawie 7 letnia i synka 2letniego i nie planowalismy juz wiecej dzieciaczków. a kiedy 2 kwietnia zrobilam test tak dla swietego spokoju,bo cos nie grało świat zawirował mi przed oczami, mąż na wiadomośc o dzidzi nie powiedział nic bo go zatkało. mamy troche nieciekawą sytuacje finansowąbo splacamy pozyczke, ja mam umowe na zastepstwo i na razie nie nalezy mi sie zaden macierzynski ale powoli zaczynamy myslec pozytywnie,że musi być dobrze (moze dyrektorka sie zlituje i da mi jakas umowe)
wczoraj poszlam na zwolnienie bo czuje sie masakrycznie zle:no: to chyba tyle o sobie n początek
witajcie:-)
 
Ja byłam u lekarza już 3 razy i ani raz nie miałam robionego usg przez brzuch tylko dopochwowe:) w piatek ide na genetyczne to lekarz mi mówił, że tez dopochwowo a potem juz przez brzuszek:)
 
marta24 witaj:-) pewnie, że będzie dobrze- musi!!! Bądź dobrej myśli, ja też się staram i już wyszukuje same pozytywy. Od niedawna prowadzę firmę, dopiero co wyprowadziłam ją na normalne tory, a tu masz:-)też mam dwuletniego synka, 6 maja skończył.

Ja dziś czuję się wyśmienicie, żadnych mdłości, zobaczymy co będzie wieczorem, bo wieczorem są one najsilniejsze. Któraś pisała o słodyczach- też mnie odrzuca, nie mogę i tyle. Za to kanapeczki z warzywami- taaaak. I zupa pomidorowa i ogólnie raczej kwaśne potrawy.

Dziś w pracy do 20- oszaleje . O 18.30 mam jeszcze czekoladowy masaż;-)

Miłego dnia
 
reklama
Madaaa pieknie, ze wszystko w porzadku :). Taki widok malutkiego czlowieczka jest bezcenny.
Pauletta oj tam niezdrowe, oj tam swinstwo :). Najwyrazniej moje brzuszkowe bobo potrzebuje :). Z reszta co teraz jest zdrowe tak naprawde? Owoce i warzywa kupuje na targach od farmerow, ale nikt mi kitu nie wcisnie, ze takie jablka i pomidory takiej wielkosci urosly same naturalnie. Chodze do sklepow do tych z organiczna zywnoscia tez, kupuje wszystko, potem sama gotuje dla mojej rodziny. A i tak kupujac taka powiedzmy szynke nie wiem ile konserwantow zawiera, wiec i parowek sobie nie bede odmawiac.
Marta24 witaj, u nas czwarte niespodziankowe malenstwo w drodze :).

A my niewsypani. Naszemu najmlodszemu kolejne zabki ida, plakac w nocy nie plakal, ale jak sie przebudzil to tak lezal z nami w lozku chetny do zabawy, a jak zasnal to przywedrowal do naszego lozka najstarszy :), a ja czujnie spalam, aby przekrecajac sie w brzuszek mnie nie kopnal.
 
Do góry