reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

niezapominajka myslalam ze ze to zapalenie dziasla, ale okazalo sie powazniejsze i zabek musial byc kanalowo oczyszczony i dzisiaj jest cudna ulga :) i powinnam podziekowac innemu dentyscie :wściekła/y: ja to mam pecha do nich!
co do spania to ja mam tak samo, zasypiam jak jasno, budzie sie o swicie - niedziela o 7!!!!
jak sie obudze o tej 5 to ciezko usnac, ale udaje sie na chwile przed budzikiem i o 6:15 z budzikiem nie moge wstac bo jestem nie tomna.
W nocy tez wstaje juz na siusiu ale zasypiam bez problemu.
Juz czuje sie duzo lepiej niz na poczatku ciazy, ale wech dalej mam przeczulony koszmarnie. Zachcianeczki tez sa. Dzisiaj mama mi zrobila barszczyk ukrainski :D omomonomn :)
nie moge doczekac sie czwartku :) a nuz zobacze siusiaczka juz :D hahahaha

 
reklama
Oregano! Mam to samo, wzruszam się jak wariatka i zaraz łzy same lecą ;-) szaleństwo. Nie miałam aż tak nigdy.

Dołączam do grona mających trudności ze snem rano. Ja wstaję w nocy siusiu, ale natychmiast zasypiam, ledwo to pamiętam, ale o 6 jestem już "na chodzie". Mąż w szoku, bo nigdy nie był ze mnie ranny ptaszek- wręcz przeciwnie :-) Ale problem w tym, że około 14 spadają mi obroty.
 
ja bylam dzisiaj na badaniu kontrolym, dostalam mase badan do zrobienia przed nastepna wizyta, ktora bedzie za 2 tyg u innego lekarza -genetyka.
ad przesadow, ostatnio chcialam podejrzec sasiada ogrod i moja mama przybiegla za mna wolajac zebym nie patrzyla przez dziure w plocie bo dziecko bedzie owiniete pepowina. Oczywiscie nie wierze w te bzdury
laperedhill, mialas czyszczony ze znieczuleniem czy najpierw truty?Ja tez mialam barszczyk wczoraj :-)
korona, pogadalabym ze wspolniczka o co ma pretensje, moze powod jest zupelnie inny niz sadzisz

dziewczyny, wiecie moze, ktore sery mozna jesc, a ktorych powinno sie unikac? Pamietam tylko ze zabroniony ser plesniowy.
 
Niezapominajka, Awunia witajcie :-)
Nonek uwazaj na siebie, ja w poprzednich ciazach tez mialam takie zaslabniecia, najgorzej bylo jak bylam w zaawansowanej ciazy z drugim synkiem, wtedy to tak mi sie w glowie zakrecilo, ze runelam na kolana na ziemie i intuicyjnie chronilam brzuszek rekami, ale kolana i nadgarstki mialam poscierane, a potem kazalam wiezc sie mezowi do szpitala i intuicja mnie nie zawiodla. W tej ciazy sa zawroty glowy, ale delikatne narazie.
Koralikowa super, ze komunia sie udala :)
Niezapominajka ogorki z nutella mowisz... hmmm ja teraz nabralam ochoty na parowki i nutelle :), normalnie nie przelknelabym a teraz nie moge przestac o tym myslec :)
Dziub taka bezsennosc w ciazy to normalna rzecz, ja cierpialam na to w kazdej poprzedniej, ale glownie w trzecim trymestrze, a przed porodami to juz w ogole wstawalam w srodku nocy, spac nie moglam i potem mnie maz zastawal w kuchni pijaca zaparzona melise. Sprobuj meliski albo mleka sie napij na sen i pozne posilki tez moga sie do tego przykladac. Ja w tej ciazy znowu mega senna :).
U mnie sa hustawki nastroju, placzliwa jestem, szybciej sie wzruszam i ostatnio plakalam na reklamie pampersow :), ale nikt wokol nie obrywa, maz tez nie, nerwowa tez nie jestem, w ogole slysze od wszystkich, ze promienieje i chodze z przyklejonym usmiechem do twarzy :).

Co do zachcianek to u mnie faza na parowki trwa, od innego rodzaju miesa i wedlin mnie odrzuca, ale parowki jem na sniadanie, obiad i kolacje i w przerwach tez, wczoraj na kolacje robilam w domu hot dogi w bulce, parowki, pomidorki i ser duzo sera i ketchupu. Oprocz tego snickersy, makaron z serem w proszku, ser z ketchupem, oliwki ze sloika i m&ms.
Dzis mam ochte na szarlotke i tesciowa robi :).
Malo mam ostatnio czasu na forum, ale staram sie czytac wszystko, sporo spraw na glowie teraz mamy i duzo czasu spedzamy z dziecmi w ogrodzie albo na plazy.
Mdlosci juz lzejsze, nie sa takie silne, ale sennosc czasem dopada taka, ze zasypiam wszedzie i w kazdej pozycji, maz mnie wczoraj transportowal z salonu do sypialni :).
 
oj humorki sa, wczoraj łzy leciały, nie wiem dlaczego :-D:-Ddzis sie z tego smieje.
ja właśnie zajadam ser żółty i popijam mlekiem :-D czy to normalne:baffled:
mój eM dzis podnosi i koszulkę i mówi do brzucha "witaj moja córeczko, tatuś mówi", zdziwi się jak będzie pisiorek:-D:-D:-D
 
Hej! Witam się z rana i chwalę wczorajszą przeziernością karkową, jest ok. Był problem ze zmierzeniem, bo dzidzia kręciła się i smerała po kolanie ciągle ;p Co za widok! Tam jest DZIECKO, które ŻYJE SWOIM ŻYCIEM! Kręci się, wierzga nogami, wkłada palec do ust...
Z każdym dniem kocham bardziej!
 
Witam.Ja już nie śpie od 6.15 bo mój synuś stwierdził że czas wstawać bo jasno chyba mu muszę zakupić ciemniejsze rolety do pokoju.

Ja dziś robię fasolkę po bretońsku jakoś naszła mnie ochota ale też potem kaszę z gulaszem.

madaa
super że wszystko ok.I że dzidzia taka ruchliwa.Fajnie się patrzy na takiego maluszka nie jak sobie tam pływa,kręci aż trudno uwierzyć że to dzieję się w Naszych brzuszkach:happy:
witaminka zazdroszczę Ci tej plaży oj zazdroszczę;-)
Szyszunia w ciąży wszystko normalne i wszystko dozwolone:tak:

Co do humorów to ja ostatnio się strasznie wściekam i czasami sama mam siebie dość bo nawet z błahych powodów się denerwuję:baffled:
 
Witajcie dziewczynki

Ja dzisiaj znów wyspana, spałam 2 dzień bez przebudzenia w nocy tyle co do łazienki. Pogoda piekna, mam nadzieje że pogoda sie utrzyma. B chce kupić kwiatki na balkon ale musze mieć pewność że pogoda w końcu sie utrzyma. Jadę za chwilę na uczelnie na całe 1, 5 godziny tak mi się nie chce;) Ale jak mus to mus. Byłam wczoraj u mojej teściowej zaczyna kolekcjonować ubranka ciążowe, zostanie potrójna babcią w ciągu jednego miesiąca;) listopad- grudzień.
 
reklama
Humory... no mnie to dopadło . Jeden dzien chodze placzliwa, smutna ... a w kolejny mam usmiech od ucha do ucha i pozytywne nastawienie.

no ale jeszcze co do diety...wlasnie bije sie z myslami, czy czasem nie wprowadzic zdrowej diety, zbilansowanego jadlospisu - nie chce duzo przytyc , juz bardzo duzo waze. jestem wielka. nie chce wygladac jak monstrum. probuje sie jakos zmotywowac zeby przestac jesc tak duzo slodyczy, zeby zaczac jesc pelnoziarniste pieczywo-no i zeby poprostu uwazac na to co jem..
.
zarejestrowalam sie na 22maja do gin;)
 
Do góry