reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
madaa super ze dobre wyniki :)
szyszunia ja bym ta kobiete normalnie $%T$T#@#E@! za taka krzywde dziecku
mi juz tylko z objawow spanie zostalo, w sumie zawroty glowy doszly, zapachy i mdlosci na szczescie baaardzo sporadyczne.
Coprawda dzisiaj w samochodzie do pracy ryczalam dobre 30 min bo pan przed nami sarenke potracil!!!!! nie moglam sie pozbierac :/ a wczoraj znowu mialam ataki smiechu az brzuch bolal :)
dzisiaj ciociowe racuchy byly mniam mniam a na obiad cos indyjskiego :)
a co do parowek to ja wcinam jedynki, z ta zywnoscia teraz to loteria, bo nawet ta organiczna czy eko to trafia sie oszukana i tak naprawde nigdy nie wiadomo co jesz. Grunt to umiar i urozmaicenie :)
mam smaka na buleczke z serem i pomidorem! oj meza do sklepu wyrzuce :)
jutro mam genetyczne i mieszane uczucia, bo jak dzisiaj czytalam to sie okazuje ze dobry wynik nic nie oznacza, tak samo jak zly wynik :/ i badz tu madry i pisz wiersze.
Pociesza mnie widoczek fikańca :)
 
hejj
Bosze ten kosciol i angielski i wogole mnie wykoncza..wiecznie zalatana...

nie nadrobie was,,ale juz jestem na biezaco...
 
reklama
Ja jak chodze na nfz to ie zabieram męża, gdyż to jest w godzinach od 10 do 15 a on jst wtedy w pracy. A w piatek prywatnie ale do tego samego lekarza to idziemy razem bo mogłam sobie wybrać godzine, idziemy na 16 :) Wiem, że nie dowiem się kto mieszka w brzuszku, ale powoli mnie to ciekawi. Ważne żeby fasolka była cała i zdrowa. Jak na razie malutka tydzień temu 4, 5 cm:)
 
Do góry