reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

już niedługo, dziewczyny:-) trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy zdecydowały się wyjść wreszcie i nie trzymać mam w niepewności;-) przyjemnych porodów życzę!
 
reklama
Ja melduje sie nadal w dwupaku , wlasnie wrucilam ze szpitala po ktg , usg badaniu i masazu szyjki lekarz z oporem wbil sie w ujscie na 3 palce kazal jechac do domu wyspac sie i wrucic jutro , choc mowil ze ma nadzieje ze przyjda bole w nocy i wroce zeby nie trzeba bylo wywolywac :-)
 
Ag no mały ma 1,5 miesiąca, to tak w miarę, ale chcieliśmy mieć to załatwione:-) małe przyjęcie robiliśmy w domu, mały podczas chrztu był bardzo grzeczny, nawet otworzył oczka żeby spojrzeć co ksiądz robi bo tak to cały czas spał:-) goście posiedzieli do ósmej, domek ogarnięty i odpoczywamy:-)

Domi, Aneczko ogromne gratulacje! :-) dzieciaczki cudne i życzę Wam dużo zdrówka:-)

Smutna &&& za dzisiejszą noc, oby ruszyło:-)

Ja jestem wykończona, ostatnio cały czas gonitwa u nas, mnóstwo załatwien itp.:-) marzę o jednej przespanej nocy:-)

Miłego tygodnia:-)
 
Witam z rana . Noc u mnie przespana kilka razy obudzilam sie z pojedynczymi bolami ale nic wiecej cala kobiecOsc boli mnie po wczorajszym masazu szyjki. Do 10 rozdam dzieci. Babcia ogarne mieszkanie, poodpoczywam i wieczorkiem do szpitala podjade ( chyba ze wczesniej zacznie sie cos dziac ) . Dziewczyny dzieki za kciukasy szkoda ze niewyszlo :-( milego dnia wszystkim mamusia zycze :-)
 
smutnamama trzymam kciuki! Może samo się ruszy :tak:
awunia super, że imprezka udana, i że maluszek grzeczny był nas to czeka 26 stycznia zobaczymy czy nadal będzie takim aniołkiem :-p przeraża mnie tylko myśl , że na tyle osób muszę gotować ;-) na pewno mama pomoże :-)
 
Kasiula ja najbardziej sie boje wlasnie ze polorza mnie na patologie i beda czekac co sie stanie, a nie nareke strasznie mi to gdy 3 synow w domu mam . Ale teraz tylko z maluchem jestem ktory spi wiec za sprzatanie sie biore bo siedziec nie moge , wszystko mnie szczypie po masazu szyjki nawet wysiusiac sie nie moge bo boli :-( kasiula to tylko my dwie zostalysmy ? Wszystkie maluszki takie duze juz , a jakby nie patrzac wiekszosc bedzie starsza o rok od naszych :-)
 
reklama
Smutna nie wiem czy tylko my na to wygląda. U mnie cisza troszke mnie z rana cmilo ale nic szczegolnego i bez efektow. No zostawic dzidciaczki na dluzej niz trzeba ciezko na tez przeżywam ze ciorcia jest w domu i zamiast odliczac dni do wyjscia z maluchem do domu to nawet nie wiem kiedy urodze a lezec musze straszne uczucie. No nic czekamy dzis podpytam na wieczornym obchodzie co dla mnie planuja na jutro bo przy przyjeciu mowili ze 3dni tych zastrzykow...zobaczymy
 
Do góry