reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

To ja dziś o 12.50 po 2godzinach urodziłam synka :) 3300 i 56cm. jest cudowny!
 

Załączniki

  • 1388857880842.jpg
    1388857880842.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Domi gratulacje, to Cię trochę wymęczyła ta gwiazdeczka, odpoczywajcie i dochodźcie do siebie

Aneczko toś ty się uwinęła z tym porodem :szok:, jaki długi ten Wasz synek, gratulacje!!!
 
No aneczka piekny synek.
Niezapominajka ja mialam termin na31 grudzien , jak na poczatku tyle razy skurcze itd to teraz ostatnio cisza chyba dziecie stwierdzilo ze u mamy mu dobrze :-) tyle ze ja juz ledwo chodze kazdy krok sprawia mi ogromny bol, we wtorek mam wizyte u gina pewnie mnie polorzy na wywolanie jak wczesniej sama nie urodzr.
 
Piekne dzieciaczki sie wykluly. Ja nadal w dwupaku. Krąże po korytarzu ale nic sie nie dzieje dziś na obchodzie lekarz powiedzial żebym byla spokojna w koncu sie zacznie bo przecież po kociach sie nie rozejdzie hihi
 
reklama
Kasiula no nie rozejdzie sie he he. Ja tez zrobie obiadek jade na ktg kaze sie zbadac dokladnie bo dzieciatko dzis cos malo ruchliwe.
 
Do góry