reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

No to mamuski wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku a przedewszystkim duzo duzo milosci bo to w zyciu najwazniejsze:-) ja juz wiem ze dzieciatko napewno bedzie ze stycznia ;-)
 
reklama
Wszystkiego dobrego dla was dziewczyny ;) zeby Nowy Rok przyniosl same pozytywy, od dzisiejszego dnia do 31grudnia !! :)

ja tez nie urodzilam jeszcze...teraz moge rodzic w kazdej chwili, juz mi obojetne;)

Domi - ale sie usmialam z tej notki na blogu ! serio, idealnie ona oddaje to co obecnie czuje ;D i te pytania codziennie od rana "rodzisz?" no ja pierdziele..albo "dzis bedziesz rodzic"? skad mam wiedziec?;)
i ten bol w biodrze;((
 
Ostatnia edycja:
ANECZKO to mamy podobnie tye sie namarudzilam ze swieta po swietach obmyslalam plan jak to bedzie a tu cisza....nasze chłopaki maja gdzies nasze plany ja juz tak chce ze tez moge chocby zaraz tylko aby to sie stalo :baffled: z pytaniami mam dokladnie co rano mam kilka wiadomosci w stylu urodzilas?
 
hehe no ja od swiat sie modlilam codziennie zeby nie urodzic;) najbardziej nie chcialam wczoraj ! mam kilkoro znajomych z grudnia i sa pokrzywdzeni ze tak dlugo musza czekac na swoje urodziny :) jak planowalismy z mezem ciaze to nie chcielismy w grudniu zeby byl termin..no i tak sie zdazylo !:D ale dotrwalam do stycznia i teraz bede zaraz robic przysiady, moze umyje okna?! hehe;) napewno musze meza dorwac bo od miesiaca mu nie pozwalalam sie dotknac;)
 
Aneczko ja juz od 25grudnia chodze 4razy dziennie z psem domownicy maja pelen luz bo wszystko chce robić zeby cokolwiek robic i sie ruszac a co do tego ze chcesz dorwac męża to moj juz ma mnie dosc heheh i jak widać nic nie dziala maluch ma swoj plan i na nic moje starania. Takze powodzenia mam nadzieje ze na ciebie cos podziala.
 
Oj dziewczyny i na nas przyjdzie pora :-) a wie ktoras co z koralikowa ? Bo nie ma jej od 2 czy 3 dni a wchodzila choc na chwile sie meldowac ;-) na mnie tam nic nie dziala chodzenie do mamy na kawke na 4 pietro po dwa schody , mycie sprzatanie nawet malucha nosze na rekach a juz nie taki maluch bo w lutym dwa latka ma juz.. no i nadal piersia karmie wiec w organizmie oksytocyny naturalnej mam sporo.. a z m nie urzywam podkad znalazlam w jego tel to co znalazlam . Pojade do szpitala dzis na ktg moze moj lekarz bedzie. To moze co pomorze .. A ja wlasnie zdecydowalam ze bede miala syna Jana Nataniela :-)
 
Witam Was w Nowym Roku!!:-)

Zmęczona, bo prawie nie spałam, zachwycona, bo synek kochany i roześmiany, no i zaciekawiona co tu się u was dzieje:-) Widzę, że rozpakowań było sporo, gratuluję świeżym mamusiom i życzę zdrówka, wytrwałości i lekkiego macierzyństwa:-) U nas na Sylwka byli szwagier z narzeczoną, było wesoło, ale spokojnie:tak: Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, wznieśliśmy toast za Nowy Rok, a potem...musiałam się bawić z synkiem od 1 do 4 w nocy:-) Mały ładnie rośnie, we wtorek wizyta i ważenie, więc się dowiem ile klusek już ma, do tego ma mieć morfologię zrobioną kontrolnie, więc mam nadzieje, że wszystko ok:-D

Basia współczuję przepukliny u małego, dziadostwo jakieś zawsze się musi przyplątać:wściekła/y: mam nadzieję, że mu zejdzie:tak:

Co do tego, ile dzieciaczek wypija...kurka sama jestem ciekawa, ile mój mały wypija, on ciągnie z cyca i tego nie sprawdzałam, a ściągania pokarmu nienawidzę:no:

Co do witamin, to u nas mały miał do 8 doby tylko D, teraz do końca 3 miesiąca ma D+K i po tym czasie mam znów podawać D, takie my mamy zalecenia:tak:

Ag - KrK 89 dobrze Cię rozumiem z tymi wizytami, ja też robię sobie wolne i jak już mają być goście, to góra 2 razy w tygodniu, zresztą mój mały gości nie znosi, toleruje tylko najbliższą rodzinę, a tak to się złości i nie chce spać, jak słyszy zbyt dużo nowych osób:-( a i mnie denerwują ciągłe pytania o poród, małego i moją ranę krocza:-(

tiluchna Wiktor w ten piątek kończy 6 tygodni i tez nie mogę uwierzyć, że tak szybko to zleciało:-) i mały też ma skok rozwojowy, rośnie szybko i mam wrażenie, że nadrabia to, że urodził się malutki:tak: co tu dużo gadać, chłopisko niech rośnie zdrowo, a Twoja córcia niech dalej będzie taka kochana i zdrowiutka!!:tak: p.s. u mnie kawa działa tak samo, cieszę się, że praktycznie jej nie pijam, bo nie jest mi żal rezygnować:tak:

smutnamama szok, ale zaniedbanie!! :no: dziewczyna pewnie będzie do końca życia mieć uraz, nie wyobrażam sobie nawet, co ona czuje, przecież lekarze powinni pomagać, a nie zbywać...eh...jak z horroru... a co do imion, to piękne wybrałaś :tak: i mam nadzieję, że się doczekasz już maluszka:-)

niezapominajka1101 super, ze mała rośnie :-) mój mały tez stęka, a jem bardzo ostrożnie, ale pediatra mówiła, że to minie po 3 miesiącu, taka jego uroda:tak: grunt, że kolek praktycznie nie ma i oby (odpukać) tak zostało:tak:

Anneeczka, kasiulaQ dlatego ja się cieszę, że urodziłam przed terminem i nikt nie zdążył mnie zdenerwować takimi pytaniami:-)

Kochane SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!! SPEŁNIENIA MARZEŃ I DUUUUUUUUUUUUŻO ZDROWIA DLA WAS I WASZYCH BLISKICH:tak:
 
Witajcie Mamuśki w Nowym Roku dalej jestem w dwupaku, jutro mam się zgłosić do ambulatorium i po cichu liczę, że mnie już zostawią na oddziale, a potem niech się dzieje co chce ;-)
 
reklama
witam was :)

ja podobnie jak Domi85 dalej w dwupaku. Siedze w Tarnowie u rodzicow, bo tutaj chce urodzic. W sobote mam sie zglosic rano na oddzial i beda wywolywac ! Czuje sie ok..;)
 
Do góry