reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziękuję Wam, niestety beta spada co czuję po coraz mniejszych objawach:-( Przestałam często sikać, prawie nie bolą mnie już piersi, praktycznie czuję się normalnie:-( Mam nadzieję, że na tym forum nie będzie więcej takich sytuacji..
 
reklama
Jagódko - A może znikające objawy to autosugestia po wyniku bety? U mnie np. nie było objawów ciąży póki nie zobaczyłam dwóch kresek. Po dwóch kreskach momentalnie BACH objawy. Umysł to na prawdę wszechmogąca część ciała. Dlatego nadal trzymam mocno kciuki, ściskam mocno! Pamiętaj że jesteśmy z Tobą!!!!
 
Kiciu nie sądzę, ja mam jakiś strasznie wrażliwy organizm na hcg, bo objawy czuję faktycznie od momentu zagnieżdżenia - ja mdłości ostatnio miałam przy becie 13:szok: Jeszcze normalny test nie wychodził, a ja czułam, że w ciąży jestem. No i niestety widzę, że mi teraz np żyłki na biuście znikają, do rzadszego biegania do toalety nie wiem czy mogłabym się zmusić, w każdym razie, wiem, że jest źle:-(
 
.jagodka Nie wiem co sensownego mogłabym napisać...Chyba słowa niewiele w takich chwilach dają:-( Bardzo bym chciała, żeby było dobrze, ale przecież najlepiej sama wiesz jak jest...Przytulam baaardzo mocno...

witaminka będziesz moim guru:tak: Dla mnie taka mała różnica wieku to kosmos, w dalszym ciągu jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, choć bardzo mi zależało, żeby różnica była jak najmniejsza. Pewnie za tym pierwszym razem jest najtrudniej, jak ze wszystkim, potem się człowiek jakoś ogarnia;-) Trójkę baaardzo bym chciała, więc mam nadzieję, że jakoś opanuję sztukę łączenia w chaosie końca z końcem :-)
A a propos małej różnicy wieku. Osobiście jestem zdania, że to najlepsze co można Bąblom zafundować. Dzieciaki będą miały super kontakt, zawsze będą razem, nauczą się współpracy całkiem mimochodem, bez wyrzeczeń. Samo dobro. Tak naprawdę dla rodzica to większe wyzwanie, stąd decyzje o kilkuletniej różnicy. Po 3 roku życia, jest już znacząco łatwiej, ale dzieciaki łapią fajny kontakt duuuużo później, w zasadzie dopiero na poziomie liceum. Coś o tym wiem, bo siedzę w pedagogice od lat i obserwuję jak się sprawy mają. Coś za coś.
 
Jagodko bardzo mi przykro że los zmusił Cię żebyś jeszcze raz przez to przechodziła, ale Pamiętaj że nadzieją umiera ostatnia. Jestem myślami z tobą i twoim dzieckiem
 
witaminka, baśka 28 ja tłumaczyłam napady złości młodego buntem dwulatka, a teraz mówię że to bunt trzylatka :) nie potrafię sobie wtedy z nim poradzić zresztą mały nikogo nie słucha!

ja robiłam betę w pierwszej ciąży teraz tylko test i czekam na wizytę za ponad tydzień

marka - i jak na badaniu miało być dzisiaj??

Aia - ja też zawsze chciałam mieć trójkę i to z małą różnicą wieku (od prawie 2 lat staraliśmy się o drugie maleństwo) ale niestety finansowo nie mogę sobie na to pozwolić a i wiekowo chyba też już z 3 nie wyrobię....
 
Hej dziewczeta.

Dzis wlasnie sie dowiedzialam ,ze prawdopodobnie bede mama grudniowka. Tz. test mi powiedzial bo niestety mieszkam w Szwecji i tu nie ma takich luksusow jak Beta ,lekarze ,usg. Polozna w 10 tygodniu i nie ma zmiluj. Jak sie utzyma to dobrze ,jak nie to nie.
Mam synka Olinka- 16 miesiecy i bardzo bardzo bym sie cieszyla z rodzenstwa dla niego.
Mam nadzieje, zem nie przyjmiecie
 
Witaj winki80!! Synka rodziłaś w Szwecji?? Już wiesz czego tam się spodziewać?? Dopiero 10 tydzień to się naczekasz...
 
reklama
ewa- synka rodzilam tutaj, bo juz mieszkam tu 5 lat i maz jest Szwedem. Mam generalnie jakis taki wewnetrzny luz. Wszystko w swoim czasie. ALe oj ,jakbym bete sobie zrobila..
Tak wiem czego sie spodziewac. Wciaz siedze gleboko w dzieciowo -bobikowych tematach.
Ale widze ,ze ty tez bobika masz na stanie. I w podobnym okresie ciezy jestesmy :)
 
Do góry