reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

I ja sie witam z mdlosciami haha :-)
Senna i ziewajaca bo najmlodsze zabkuje i do tego dolozyc jeszcze moje nocne pielgrzymki na siku :). Podbrzusze tez pobolewa i pachwiny, ale tez odbieram to za dobry objaw.
Magda gratuluje pierwszego pawika, ja swojego tez juz zaliczylam. W kazdej ciazy mnie nie omijaly, zobacyzmy ajk czesto bedzie w tej :).

I wcinam tosty, ale bez niczego, aby mdlosciom sie nie dac :).
 
reklama
Nonek ja bym też tylko zupy jadła jarzynowe wszelkiego rodzaju:sorry:
No i mam etap na sezamki i płatki czekoladowe na sucho,a jeszcze tosty z dżemem na kolacje planuję:tak:
Witaminka oj współczuje Ci ząbkowania u dzieciaczka ale mój nawet dobrze znosił nie płakał tylko raz pamiętam miał strasznie wysoką temperaturę i pojechaliśmy z nim do przychodni i lekarka skierowała nas do szpitala bo stwierdziła że ma zapalenie oskrzeli z tego się zdziwiliśmy bo nie kaszlał,niemiał katarku.Tam go na izbie zbadali i wypisała czopki,syropki i do domu dziecko zdrowe tylko gorączkował z zabków.Też miał wtedy ok.5miesięcy.
Mnie tak boli brzuch jakbym zaraz miała @ dostać i to tak dosyć mocno:eek:
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobiety.

Gratuluje pierwszych pawikow. U mnie zadnych objawow, czasm nawet zapominam ,ze niby jestem w ciazy. Pisze niby bo poza dwoma testami ( dzis kolejny) nic i nikt mi nie potwierdzil i na dlugo tak jeszcze pozostanie. W poprzedniej ciazy rzygalam rowniutko do 12 tygodnia ,ale przez co na poczatku tak schudlam ,ze na koniec ciazy milam na plusie 5 kg.

Witaminka - kobieto ,co za codowna rodzina. Tyle was. JAak fajnie. Ile lat maja twoje dzieci ,szczegolnie najmlodszy jesli wlasnie zaczyna zabkowac? Szczeze podziwiam.

kiciakim ,ananaska - ja tez ma dziwne sny. Nie jakies mocno szalone ,ale takie realistyczne.
Nonek- wstret do zapachu ladowki to jak najbardziej objaw. Tez tak mialam , i wiecznie meza pyalam ,czy aby napewno nic sie tam nie psuje.
 
Basia28 oj to zabkowanie... synus tez tak nie placze, on wogole nie jest placzliwy, ale podwyzszona temperatura i niespokojny. I wzielismy go do nas do lozka i budzil sie co chwile, a my razem z nim, a teraz sobie odsypia :-). Mamy zel i smarujemy. Moj najstarszy na poczatku najgorzej znosil zabkowanie, a potem bylo lepiej, a u drugiego zeby wychodzily jeden za drugim, ale znosil to wszystko na spokojnie. A teraz najmlodszy, trzeba przez to jakos przejsc :tak:.
Tak, tosty z dzemem to i u mnie teraz czesto :).
A jak bol brzucha to wez cos rozkurczowego

Winki80 dziekuje za mile slowa :). U nas dzieci rok po roku, najstarszy ma 2,5 roku, drugi 1,5, a najmlodszy prawie 5 miesiecy :). I teraz nam sie niepodzianka trafila :).

Ide, bo mi dzieci dom rozniosa. Najmlodszy spi w najlepsze, starszaki szaleja i nic go nie rusza :).
 
Ostatnia edycja:
No drogie panie gratuluje pawikow , chętnie oddam swoje bo od 2 dni nic jeść nie moge , ani pić , wymiotuje w zasadzie prawie Non stop czuje sie jak po 2 tyg grypy zoladkowej... Jestem wymierzona i nie bardzo mam sile , więc będę wpadła do was z doskoku ;-) pozdrawiam cieplutko zdrowka dla mamus i dziesiątek
 
Ja mam takie kłocia od wczoraj z dwóch stron . I tak jakby mi promieniowało. Mama mówi, że to normalne, że macica się rozciąga i dlatego;)
 
No to Kochane napiszę Wam czego się dowiedziałam od Pani Doktor. Baj de łej - świetna babka, bardzo konkretna, ciepła, widać że ma duże doświadczenie i wiedzę, zadbana, no i... nic nie wzięła za wizytę!!! A powinna kasować 250 zł (świetny, nowiusieńki sprzęt!)!
Powiedziała że martwić się mogę jedynie mocnymi bólami takimi jak na miesiączkę i plamieniem lub krwawieniem. Reszta jest zupełnie normalna - kłucia, ciągnięcia i inne takie ;) Kłucia po bokach mogą oznaczać wydzielanie się hormonów z jajników (tak przynajmniej mówi moja mama). Z kolei mdłości to jak najbardziej dobry znak - pani doktor mocno się ucieszyła jak o nich usłyszała. Oczywiście dodała z uśmiechem na twarzy że są nieprzyjemne ale trzeba je jakoś przetrwać.

Za jakąś godzinkę (czyli pewnie ze dwie...) M. kończy pracę (wrócił do pracy po badaniach niestety) i jedziemy do mieszkanka coś tam ogarniać no i pokazać moim rodzicom zdjęcia Robaczka :)
Ale jestem szczęśliwa :)
Zastanawiam się czy podzielić się tym szczęściem z większym gronem znajomych czy może jeszcze poczekać te 4 tygodnie?

Za ok miesiąc mam kolejną wizytę, w przyszłym tygodniu będę robiła badania i z wynikami udam się do pani doktor (chyba że coś będzie nie tak z wynikami to wizytę będę miała natychmiastowo po wynikach). Teściowa będzie w stałym kontakcie z ginką także jestem pod stałą opieką, czuję się bezpiecznie :)

Ach... zdrzemnę się trochę :)
 
reklama
Do góry