reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja juz pierworodnego ze szkoly odebralam , dowiedzialam sie w szkole ze mam malego stratega pochwala od pana z kulka szachowego, prosil zeby go zapisac do domu kultury na kulko bo oni tylko w piatki maja w szkole a powinien grac codziennie :tak: a ja nie potrafie wogole ....
:-) na zakupach byłam obkupilam sie w budynie kisle i galaretki przez wczorajsza chcice która mi narobilyscie na budyniem ;-)A na obiadek mielismy filet z mintaja w panierce z frytkami i salatke z kiszonej kapusty:blink:Posprzatalam troche a teraz odpoczywam z kawka :)
 
reklama
ha! słuchajcie, bo rzecz jest wielka! ja - zaprzysiężony antyfan wuefu w szkole oraz przyszła mama z wyjątkowo podłą kondycją (bo od kiedy jestem w ciąży, to wszystko mnie męczy i za nic nie chciało mi się ćwiczyć, a na basen nie mogłam, bo miałam infekcję) - stwierdzam, że gimnastyka dla ciężarnych jest super!:-) jak któraś ma możliwość, niech się wybierze!:-) upociłam się jak mysz, całą drogę do domu ziewałam, jakbym miała usnąć na miejscu, ale było cudnie! poruszałam się, zrelaksowałam, miodzio! na przyszły tydzień już jestem zapisana na jedną gimnastykę i na pilates dodatkowo w inny dzień. pani, która prowadzi mówiła mi, żebym nie przeszarżowała jak dopiero zaczynam, bo to już w sumie końcówka, więc zdecydowałam się tylko na dwa dni w tygodniu. ale za to jeszcze na basen z Mężem myślę się wybrać. piknie!:D <emanuje radością życia, szczęściem, zdrowym zmęczeniem i pozytywnymi wibracjami>
 
zrobilam sobie wlasnie herbate imbirowa. Juz mnie odrzucaq sam zapach ale na przeziebienie bardzo dobry "lek". Pamietam tez ze moja nuczycieleka mowila ze zucie suszonego imbiru jest super na bol gardla.
jade ogladac domy chociaz czuje sie okropnie..
 
Jestem oto i ja.Byłam w Opolu pozałatwiałam sobie wszystko nawet na małych zakupach byłam.Weekend się zbliża i coś do lodówki trzeba było kupić.
Szwagier mnie woził i poprosiłam go aby dziś u Nas został bo coś mnie bardzo ten brzuch znowu pobolewa:baffled:
W razie W mnie zawiezie do szpitala i małego zawiezie do teściów...
 
Mniej więcej nadrobiłam :-)
niezapominajka1101 dobra jesteś z tymi prezentami gwiazdkowymi :tak:Ja planuje zrobić pierniczki w połowie listopada, ozdobić je i akurat "dojdą" na święta, więc to będzie część prezentów;-) mi na przeziębienie pomógł syrop *spam* wstrętny, ale działa:tak:
tigi fajnie, że gimnastyka się podobała:tak: mnie też na szkole rodzenia zajęcia ćwiczeniowe się podobają zwłaszcza piłce, ale ja tam wole osobiście basen;-) też mi infekcje dokuczają, ale ginka dała mi fajne globulki przed i po basenie więc na 98% nic mi nie grozi:tak:
mamuśka88 intensywny weekend widzę, ale to dobrze korzystaj puki masz siłę:-D
smutnamama po raz kolejny możesz być dumna!:tak: młody to zdolniacha, zapisz go zapisz zawsze to zajęcie inne a jak mu to sprawia frajdę to tym bardziej:-):tak:
Baśka nie kracz, nie kracz!! Odpoczywaj, a szwagier niech pomaga skoro jest i synkiem się zajmie ;-)
 
reklama
Ag-Krk, jakie pierniczki robisz. Ja myslalam o takich a'la Alpejskie z nadzieniem albo Katarzynki. Znalazlam nawet fajny przepis ale czy lenia wygonie i zrobie. Moja mala chce robic ciasteczka, dla mnie stanie na nogach przez dluzszy czas to prawdziwa tortura.

U nas tez jest popularne dawanie jakiegos upominku starszemu rodzenstwo. Kupie wiec jakis drobiazg i troche slodyczy ....
 
Do góry