reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
dzien dobry dziewczeta:-D

sobota wiec nigdzie sie nie spieszymy, w pizamkach leniu****emy przed tv i komputerem;-)
dzieciaki Kubusia Puchatka ogladaja a mamusia oczywiscie internet i... bb :-p;-)

* my nie praktykowalismy tradycji dawania prezentow od nowonarodzonego ;-) moje i tak co rusz cos dostaja wiec nie wiem co by to musialo byc tym razem :oo: hmmm zabawki raczej zadnej nie kupie - zaraz swieta i tak kupe prezentow dostana.. pomyslalabym bardziej o jakims super extra wielgachnym lizaku np.. takiego ktorego nigdy nie mieli .. nie wiem musze pomyslec ale :huh: brak pomyslow :zawstydzona/y: jakies podpowiedzi ?:-)

Basiu - i jak dzisiaj sie czujesz?? parcie na odbyt z tego co mi sie kojazy to dopiero przy partych.. ale pobolewania brzuszka moga ale nie musza przeksztalcic sie w konkretne skurcze;-)

mam nadzieje jednak Basiu ze doczekasz cc:tak: lepiej miec ustawione cc bez stresu nic przy akcji porodowej jechac na emergency cc - juz niedlugo trzymaj sie tam:tak: brawo dla szwagra:tak:

Ag-KrK - ja tez uwielbiam cwiczenia na pilce i sobie cwicze w domku - basenu zazdroszcze, chetnie bym poszla (pomimo strachu przed infekcjami) ale.. kostiumu brak:zawstydzona/y:

mb89 - mowisz?? zaczyna sie wow, za chwile pazdziernikowy topic zniknie i.. tylko miesiac zostanie:-D

niezapominajko - jeszcze lepsze od herbary imbirowej kupnej jest = kupic imbir, zetrzec na tarce i zalac goraca woda - zaparzyc i dodac lyzke miodu - rewelacja! i masz racje - imbir na gardlo to magiczny lek:tak:

tigi!! zazdroszcze tego vigoru:szok::-D:-D ja to kulejacy sie pingwin zmieszany z kaczka:confused2:

aczkolwiek nie bede az taka brutalna dla siebie - przy 2 dzieciakow tez troszke gimnastyki trzeba:-p

smutnamama - mam do ciebie pytanie za 100 pkt! ;-) powiedz mi co robisz z dziecmi jak sie zacznie akcja porodowa??? ja mam mega stracha ze zacznie sie w nocy, bedzie szybko postepowac ( u mnie 3 porod u ciebie 4...) i nie dodzwonie sie do kolezanki (ona robi na nocki) i co wtedy? budzic dzieci i z nimi i z mezem na porodowke?? czy brac taxi i jechac samej? dodam ze szpital mam w innym miescie i jest to ok 30 min drogi...
zaczynam sie tego przerazliwie bac.. poza tym nie wiem czy w korporacji zgodza sie wiezc rodzaca?? musze zadzwonic i sie spytac...

gratulacje dla synka!!!! i zdolnosci choc piszesz ze ty nawet nie umiesz..

ja mam podobnie:zawstydzona/y: ja i moj maz jestesmy anty pilce noznej - po prostu stronimy od zawsze i to nie dla nas..
natomiast moja.. uwaga.. CORA :-p gra w reprezentacji szkolnej w pilke nozna i jest tutaj znowu uwaga - jedyna dziewczyna i jedna z najmlodszych hehe:-D:-D po kim???:oo::oo2::unsure::rolleyes:


nadrobilam jedna strone.. wybaczcie:sorry: wiem leniuszek ze mnie:-D
 
To i ja się z rana witam :-)

Mój m od rana biega po lesie z kumplami i naparzają się z pistoletów :confused2: co prawda to nie jego bajka , bo my od farbkowej amonicji wolimy inną ;-) ale z braku kompanów ( ja w ciąży to nie strzelam , a tato w pracy ) wybrał się na paintball no zobaczymy jaki wróci kolorowy ... Potem jadą z młodym do aqua parku do Tarnowskich Gór ...więc do 16 mam ciszę i spokuj :-D a młody zostaje dziś na noc u moich rodziców więc może jakieś randevuuuuuu :-D

Tiluchna - ja mam 1 dziecia a i tak mnie ten temat przeraża :szok: co z młodym jak się zacznie ...

Basiu - daj znać jak się czujesz :szok: ło mam nadzieję żeś dalej wdwupaku ;-)

Miłego dnia !
 
witam was
tiluchna ja pomocy w moim nie mam wiec do mamuski dzieciaki jak zacznie sie akcja a ja na porodowke.. Na twoim miejscu z m zostawila bym dzieci nie ciagala po szpitalach;-):tak:jak rodzilam 3 syna u nas bylo 30 stopni mrozu oczywiscie w nocy rodzilam jaca byly jak niewiem tego porodu nigdy nie zapome .. A moj w ten dzien mowil zostaniemy na noc u mojej mamy jakbys rodzila to z dzieciakami po nocy jezdzic nie bedziemy a ja nie bo ja wiem kiedy bede rodzic i to nie dzis , pierwsza w nocy skurcze mnie budza biegunka zejsc z kibelka nie moge , ksiazke czytam he he he a noz widelec przejdzie ale nie budze mojego on wrzeszczy ze wiedzial i ponocy trza dzieci tachac ubierac a niewiadomo czy samochod odpali bo mroz straszny,codem odpalil jak nigdy ubralam dzieci on starszego do samochodu ja mlodszego malo to w szoku dwolatka wynioslam na 2 pietro w bolach do tesciow i pedem do szpitala od mrozu w aucie bezpieczniki strzelaly i gasly swiatla co troche na dodatek na ostatniej prostej policja nas zatrzymala ja w bolach wyje z tylu a m z policja gadu gadu co to w aucie sie dzieje ja wrzeszcze ze rodze a oni dalej :tak:wkoncu nas poscili zajechalam na porodowke rozwarcie na 6 palcy polorzne mowia pan zostaje zaraz dziecko bedzie a tu psikus wszystko przeszlo poszlam spac i o 6 rano urodzilam syna dopiero:tak::tak: Ja mam dobrze teraz bo moja mama dwa bloki dalej mieszka jak obudze ja tel to ona do dzieciakow przyleci a jak nie to ubiore dzieci i bede sie walic po drzwiach az wstanie :tak:jak wejde z nimi na czwarte pietro zanim do szpitala dotre i nie zaczne rodzic gdzies po drodze na klatce;-)
 
Oooo mamo! smutnamama ale miałaś przygodę:szok: no tak razem z Tiluchną to nie Wasze pierwsze dzieci więc poród może być szybki!
mamaktosia odpoczywaj i napawaj się spokojem sama bym się wybrała na basen i nie wiem czy jutro tego nie zrobię:-D
Baśka jak noc minęła?? Mam nadzieję, że spokojnie:tak:
Weekend jest, pogoda dopisuje więc mało nas będzie na forum pewnie;-) ja w nocy też jakiś skurczy dostałam 3 razy tak po ok 20 sekund chyba to skurcze były brzuch się napiął , bolało jak przy @ tyle, że mocniej tak wyglądają skurcze??
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!
 
Hej kochane.Ja dalej w dwupaku ale w szpitalu.Kurde o północy wylądowałam w Opolu bo tu mają oddział dla wcześniaków i mój gin jak z nim mówiłam przez tel kazał mi tutaj jechać.
Na ktg wszystko ok bez skurczów,rozwarcia brak mocz i krew ok tylko te bóle i musze siedzieć przynajmniej do poniedziałku.
Co najlepsze nic mi nie dają na te bóle i żałuje że tutaj przyjechałam.
 
Basiu - ojej:-:)-( no ale co mowia na te bole??

nie mow tak, pojechalas sprawdzic czy wszystko ok i tak powinno sie zrobic..
tylko jezeli jest ok to czemu cie trzymaja?
ahh 15.11 juz niedaleko Basiu trzymaj sie

Ag-KrK - masz piekny przyklad skurczy przepowiadajacych:-):tak::tak: tak to jest wlasnie to, macica szykuje sie do porodu i skurcze dzialaja na szyjke:tak: teraz bedzie coraz bardziej bolesnie :-p;-)

smutnamama , mamaktosia - jak ja wam zazdroszcze !! dobrze ze macie mamy/tesciowe!! i ze wam pomoga:tak: no to jak mi sie nie uda dodzwonic do kolezanki.. to jade sama:sorry: coz 2 razy sie dalo rade to dam i trzeci:-D choc maz mowi ze nie ma bata i budzimy dzieciaki i on mnie zawozi
no coz, modle sie o dzienny porod:-D
 
reklama
Witam Mamusie :tak: Wy jak zwykle smarujecie tłuściutkie posty:-)

Ja po zakupach, zaraz ogarnę resztki bałaganu i wieczorkiem uciekam na grilla :-) Pogoda cudna, aż mi gorąco;-) I głodna cały czas jestem:sorry: Nic tylko bym wciągała;-) Mąż się śmieje, że ostatnio lepiej mnie ubrać niż wyżywić:-D

Baśka_28 ojej! Trzymaj się tam i ani się waż rozpakować:tak: Trzymam kciuki za Ciebie, będzie dobrze!:tak:

Ag - KrK 89 współczuję tych skurczy:no:

smutnamama ale miałaś przeżycia;-) poród z wrażeniami:tak:

mamaktosia ooooooooo....to przyjemnego randkowania i wypoczywania:tak: tez tak chcę;-)

tiluchna leniuszek??? Takie skrobiesz tłuściutkie posty, że do leniuszka Ci daleko;-)


Miłego weekendu Wam życzę :tak:
 
Do góry