reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

zwiedzac dziewczyny pojechaly poprostu
no szalenstwo
a czy ja powiedzialam ze zarabiacie miliony?? powiedzialam ze mowi sie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. i to dotyczy obu stron co by nie robic porownan ale widac boli
Mam znajomych w UK co maja dzieci i wiem jakie maja warunki, wiem jakie sa warunki w PL. Chwalone sa warunki w Niemczech po urodzeniu.
nie mowie ze plawia sie wszyscy z "zagranicy" w luksusie ale po to sie wyjechalo zeby zarabiac pieniadze. Z polakow sie smieja wszyscy i wszedzie i tak zawsze bedzie. Taki reprezentatywny narod.
mnie nie interesuje kto ile zarabia na chleb mam i nie licze nikomu prosze o to samo
po co takie gadki?? ja wam nie zaluje, wy nie zalujcie L4 i bedzie dobrze po co nerwy??
My beznadziejne jestesmy narzekaczki a one na zachodzie tak zle maja ... PO co WINKi taki podteksty?? mnie interesuja wasze dzieciaczki, brzuszki, imiona i pokoje, pomoc w niewiedzy, uspokojenie zlych objawow a nie sytuacja materialna w PL czy gdzie indziej. Nie o to chodzilo. Nie czepiajmy sie nawzajem bo to nie pzyniesie celu. Ja was nie krytykuje i prosze o to samo. Szanujmy sie dziewczyny.
 
reklama
2013 rok-9lat to akuratnie ja PL weszła do Unii i w UK można było pracować i uczyć się języka.



*ps: tez mieszkałam za granicą i uczyłam się języka:tak:
 
Laperedhil za duzo agresji! Sama sprowokowalas wyliczanie tekstem ze mamy lepiej bo w tydzien zarabiamy tyle co ty w miesiac.

Szyszunia dokladnie tak! Przyjechalam tu na 9 miesiecy jako au pair i tak mi sie zostalo :D

Kiedys to byly kokosy, owszem! Funt = 7zl ;) teraz wszystko sie zlewa w jedno, i kazdy orze jak moze. Najlepiej wychodza Ci, ktorzy wpadaja tu na kilka misiecy sie dorobic, mieszkaja po 5 w malych pokoikach i wracaja do Polski wahlujac kasa bez pracy. Ale my tak nie potrafimy. My tu po
prostu zyjemy, a nie dorabiamy sie, a zycie kosztuje, jak wszedzie!

Migrena powoli schodzi, moze mialam za niskie cisnienie? Hehe
 
Ale się ubawiłam.

Mieszkałam trochę w USA i UK i takie moje zdanie

W Polsce na kasie w markecie TESCO masz 1300zł a w UK 1300 funtów.
Wózek dziecięcy średniej klasy w UK -350 funtów w PL- 2200zł ten sam wózek.
Ile miesięcy pracujesz na ten wózek?
W USA podobnie:
Galon benzyny kosztuje tyle co u nas litr. A jak wiemy galon i litr to nie to samo :-D
 
Dziub tak bo wiem ze zarabiasz tyle w tydzien co ja w miesiac :/ mowilam ogolnie ze tak sie zapatruje na zarobki za granica .. u mnie nie ma agresji bo podkreslam po raz trzeci: wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, wiec nie licytujmy sie kto ma gorzej, ja nie licytuje sie z czym mi jest zle, mowie ogolnikowo jak sie zapatruja ogoly na pewne aspekty. Porownujac moich znajomych wiem ze jest im znacznie latwiej niz w PL i jedynie o to mi chodzilo. Zaczela sie licytacja jak to w UK jest zle. A mnie to szczerze mowiac nie interesuje jak gdzie jest, Ja jestem w PL i wiem ze tu jest zle ale tu jest moj dom. Tylko nie krytykujcie kobiet korzystajacych z L4 bo w UK nie ma takiej mozliwosci.
Pogoda do bani. Zreszta moj maz chce zebym siedziala w domu. ale nie ze wzgledu na moje samopoczucie. Posprzatasz, pogotujesz porobisz. A jak sie zle czuje to slysze: znowu??
Wszystkim zycze kokosow z nieba. Amen.
 
Nonek kurcze ja nie pamietam,to bylo 8 lat temu-dowiedz sie u siebie.

Ananaska o tulanko mialas z wc-wspolczuje.

Ania mi tez anulki tekst síe podoba.Zreszta ja nie royumiem tej dyskurji,kto chce i moze niech prabjuje,a kto nie moze lub nie chce idzie na l-4. Przeciez to kazdego osobista sprawa.


U mnie pochmurno,zimno-ciemno.Ja jade dzis wlosy rozjasniac,pasemka na komunie,bo mam mega odrosty-mam nadzieje,ze zdzierze zapach farby i wyjda mi pasemka ładne. Bo jak nie,to do ciemnych beddd musiala wrocic,czego nie chce.


Dziub ja sie podpisuje rekoma i nogami pod l-4 od chlopa-hehe.

Spodobal mi sie ten tekst.

.O wlasnie sie dowiedzialam o weselu kuzyna w tym roku we wrzesniu lub pazdzierníku-alez sie niewybawie,ech.
 
Ostatnia edycja:
KMB po oplaceniu mieszkania, podatku od mieszkania, gazu, pradu, wody, tel i pozyczki nie stac mnie na ten wozek tak samo jak ciebie ;D
A jedzenie i ubrania owszem sa tansze, to jest ta 'lepsza' jakosc zycia o ktorej pisalam. Niestety wiaze sie z brakiem rodziny :(

Laperedhil ale ja mowie zebyscie braly L4, sama bym wziela, szkoda zycia, a ciaza to piekny czas :) To piszac, szykuje sie do pracy...
 
U nonek imprez a imprez masz.

Kurcze czekam na przesylke i ani widu ani slychu.
A chcdd na wies jechac.
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie, ale ja nawet nie jestem w stanie tego przeczytać co piszecie bo tak mnie dzisiaj mdli. Na szczęście tabletki z imbirem hamują wymioty, ale czuje się malo komfortowo.
Jesli chodzi o pracę, to wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma i nie ma sensu się targować bo to do niczego nie prowadzi. Każdy z nas ma własne sumienie i robi tak jak uważa nie jesteśmy tu żeby się oceniać, a poradzić pogadać.

Dziewczyny co ja mam robić w tym łóżku ja tu oszaleje!!!!
 
Do góry