reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

pewnie jakies przerwy przez ten weekend;) U mnie w koncu troszkę pogoda się poprawiła. Za chwile biorę sie za obiad. Dzisiaj czuje sie rewelacyjnie, wogólnie nie czuje ciąży:) a usg nie mogę się doczekać.
Co z Smerfną, dawno nic nie pisała;(
 
reklama
:eek::eek:... MATKO JEDYNA...:szok: no naprodukowałyście, że masakra :tak:
DZIEWCZYNY - Wydaje mi się, że każda z nas ma zupełnie inny punkt widzenia, inne warunki, inną pracę, a tym samym inne zarobki. Wydaje mi się, że skoro lekarz nie zabrania, kobieta czuje się dobrze i warunki w pracy są ok to rzeczywiście może czas szybciej mija??? Ja np. w obecnej ciąży chciałabym troszkę popracowac (poprzednia zagrożona i leżenie od 6 tyg) poza tym na razie mam ZERO ZERO dosłownie zero objawów ciążowych...CO OCZYWIŚCIE MNIE NA OBECNĄ CHWILĘ STRASZNIE MARTWI :sad:...jedyne co to bolące i lekko powiększone cycki i brak @...Boję się jak cholera, że coś jest nie halo już oczywiście ryczałam z 5 razy dzisiaj... NO MÓWIĘ WAM... chcę rzygac, mdlec itd chcę wiedziec i czuc, że jestem w ciąży no...chyba, że coś się dzieje złego...BOŻE oszaleję a Wy razem ze mną...Do tego ten weekend, że ani do lekarza ani badań zrobic no nic no..
U mnie pogoda masakryczna miało byc piękne słonko i 20 stopni a tu pochmurno i 10 stopni , nic tylko siedziec w domu :-(
 
Nikusia ja też nie mam prawie żadnych objawów ciążowych. Lekarz mi powiedział, że zaliczam sie do 5% kobiet które tak znaszą ciąże. Nikusia nie martw się, a wszystko będzie dobrze;)
 
zmarzłam jak pies...

wg mnie od rozstrzygania czy L4 jest uzasadnione czy nie jest kontrola ZUS a nie gadanie i paplanie.takze jak mnie wezwą zdam relację...mi tam dobrze...nikomu nie zabieram pieniędzy..place spore skłądki i mam do tego prawo...a że mi hormony buzuja to i ja się cała buzuję i nakręcam...
:-D

ok idę małemu naleśniczki odsmazyc
:-D
 
Monek90 - dzięki, tak strasznie się boję na prawdę..Czekałam 3 lata i chyba umrę jeśli coś jest nie halo... W pierwszej ciązy już miałam na tym etapie nudności i wrażliwośc na zapchy...teraz nic a nic...jem wszytsko co lubiłam do tej pory od niczego mnie nie odrzuca...Boże idę chatę ogarnąc bo jak siedzę i czytam to ryczec mi się chce...
 
Cosiek dobrze ze te tabsy ci pomagaja-a nie umiesz dziergac czegoś,szyc,moze poczytaj.

Nikuska kochana,ja widze objawy u ciebie-hormony ci daja sie we znaki. Slonko nie denerwuj sie-bedzie dobrze na pewno.
Aha mam linki dla ciebie z kocykami,ale pisze z tel i tak ci nie wrzuce ich.
Na kompie to potem.
 
Hej laseczki:)))

U mnie wczorajszy dzień miną cieżko bo rano sprzątałam potem goście a bolał mnie brzuch wiec już wieczorem nie miałam sił wejść się odezwać:shocked2:

Jeśli chodzi o wage to mi wzrosła o 200gram :-p:-p Myślałam ze zaczne szybko przybierać bo od stycznia sie odchudzałam i schudłam prawie 6 kg ale narazie jest ok:tak:

U mnie w rodzinie wiedzą rodzice rodzeństwo i wczoraj powiedziałam jednej babci bo na tydzień przyjechała do moich rodziców i jej powiedziałam:tak:
I wiecie co sie kazało u mnie w rodzinie na grudzień szykuja sie 3 porody:szok::-D

Teraz bede was doczytywać i w miare możliwości odp:tak:

Nikusia82 witaj. i sie nie martw...napewno jest dobrze:tak:
Koralikowa w tym problem ze ona rano wybyła wróciłą o 20 i zaczeła odkurzac...ale mąż rozmawiał z właścicielami ktorzy mieszkają niżej i są wscieki już zwrócili jej uwage...ona teraz WYJECHAŁA :D:D na 6 tyg do afganistanu i jeden mówił ze ja zgarnie jak wróci i ma sie to nie powtórzyć....no chyba ze ja taliby chwyca to nie wróci hehehe:-p:-p

Maua_She współczuje ego zmęczenia...jak tylko bedzie lepiej odzywaj sie częsciej...

Paulettta witaj wśród nas:-D

Trixeie
zrób bete lub idz do gina bedziesz wiedzieć odrazu co i jak:tak:

Koralikow gdzie uczyłaś sie tak pięknie szydełkować...za mam zapał ale nie umiem się tego nauczyć kupiłam szydełko i duuuuupa nie wiej jak sie zabrać za to:baffled:

K.M-B współczuje....moj maż mi oznajmił że bedzie do domu wracał czasem o 21 i już mi sie zagotowało a co dopiero zostać samemu.

Anulk@ witaj...:-) Super wieści...to sie nazywa cud:tak:


Pieknaszyszunia widze że ty z Wroc...mam blisko do Ciebie jak jestem w pl;-)


goshe
witaj:tak: Ja mieszkam w de i mieszkamy blisko siebie;-)

Ja gdybym mieszkała w pl to bym napwno była na L-4. Mieszkam obecnie w de i nie ma porównania do pl. Tu jest duzo lepiej i w ciazy i po...porzadna kasa na dziecko i rodzinne do 18roku zycia nie wazne czy jestes biedy czy bogaty a w pl??? co przekroczysz grosz i ***** dostaniesz za przeproszeniem dlatego dziewczyny macie okazje korzystajcie idzcie na zwlnienie i odpoczywajcie tyle waszego....:happy2:

ananaska zazdroszcze pogody u nas szaro buro i ponuro:baffled:

Pieknaszyszunia dobre pytanie...Ja za kasa w pl gdzie mieszkam nie ma nic.Ale ja nie narzekam na opieke w ciazy na dodatki po ciazyw ani na kase w de itp.Fakt nie ma co porównywać.Ja za mieszkanie płace 2500tys zł prad itp ale nie przeliczam (juz)
Jak dla mnie mimo drozyzny da sie tu wyzyc bo i inne sa zarobki jak mi sie zepsuje odkurzac nie musze leciec i brac na raty czy cekac do wypłaty itp tylko jade i kupuje moge sobie pozwolic...jest drogo ale i zarobki sa inne i inaczej sie zyje taka prawda bo jak by tu było tak samo jak w pl napewno bym nie siedziała z dala od rodziny tylko zyła tak samo w pl.
K.M-B dokładnie !!! To porównanie jest najlepsze.....dlatego ja na obczyzne nie narzekam.

Ciosek no jak co spij sobie...:-D
 
Dziewczyny moze faktycznie troche pojechalysmy z ta dyskusja. A to nie ma sensu. Tu ma byc milo ,a nie mamy sie klocic. Przepraszma jesli kogos urazilam.

Szysunia- ja przyjechalam za miloscia. Poznalam meza klasik na weselu w Pl i nie bylo bata. Trzeba bylo kraj zmienic. Jan ie narzekam, pasuje mi Szwecja pod wieloma wzgledami. MAm to szczescie ,ze pieniedzy nam nie brakuje ,a ja nie musze tyrac od rana do nocy. Tylko naprawde wam zazdroszcze opieki w ciazy. To naprawde beznadziejne uczucie jak cos ci jest ( wczoraj znowu krwawilam) i wiesz ,ze nikt ci nie pomoze ,bo przeciez tak wczesna ciaza to nie ciaza.

Jestem koszmarnie przeziebiona. Co robic. Tylko nie piszcie o syropi z cebuli bo sama nazwa przyprawia mnie o mdlosci.
 
reklama
Polcia no i dobrze,ze sasiedzi tez tak uwazaja o sasiadce jak wy. Teraz macie od niej spokoj,a moze wogole nie wroci juz.
A ja samouk drutowy i szydełkowy. Na yt sa kursy krok po kroku. Jak umiesz te podstawy to juz wydziergasz cos.

Ja sobie ponczo bede robila,tylko nie wiem jaki kolor.
Potem kocyk. A potem ubranka.
 
Do góry