reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
to pomysły fajne pogratulować, trochę się już w tym zajmujesz, więc napewno masz wprawę w zaginaniu drucików
jak kiedyś próbowałam zrobić kolczyka ale to nie dla mnie, zadużo zabawy:-)
 
Wikoria ja tez chce taka bizuterie;-),u nas walentynki na spokojnie bo maz dzisiaj pracuje ale dostalam od niego kwiatki i czekoladki,mniami,a tak planowalam jakas dietke ale co tam podjem sobie dzisiaj:-D
 
a tak z innej beczki to po tym ostatnim testowaniu chcialam sobie dac spokoj i zrezygnowac ze staranek i wychowywac jedynaczka:tak:.A co wy o tym myslicie dziewczyny?widze,ze Heksa nic nie pisze:no:
 
melduje sie, zeby potem sie nie zgubic.. ;)
lemurka przykro mi ze sie nie udalo, ale ja osobiscie nie chcialabym byc jedynaczka, bylam nia 6 lat i ciesze sie, ze pojawil sie brat ;) wiesz, jakakolwiek by roznica wieku nie byla, to brat czy siostra to zawsze ktos do kogo mozna sie odezwac, kiedy rodzicow zabraknie... ktos za kogo sie czuje odpowiedzialnosc i ktoremu sie pomoze mimo wszystko... jasne sa sytuacje kiedy rodzenstwo jest tak poroznione, ze jakby nim nie bylo, ale to skrajne przypadki i zwykle te osoby maja takie same uparte charaktery... ja tam osobiscie bym nie chciala byc ani miec jedynaka...
u mnie w rodzinie ciocia miala jedynaka, ale to byla taka sytuacja, ze okazalo sie po porodzie, ze wiecej dzieci miec nie moze, i przez 18 lat nie zawszla w ciaze, az tu na starosc niespodzianka ;) i teraz ma dwojke i nawet ten starszy 18 latek jest wniebowziety, ze juz nie jest jedynakiem ;)
ale to juz wasza decyzja :) najwazniejsze, ze wy bedziecie z decyzja, ze bedzie jedynaczek szczesliwi...
 
marti_ka tylko,ze ja jestem po 30ce i jak mi tak przyjdzie sie strac o kazda ciaze po kilka lat to sie nie wyrobie do 40stki:-Dhehehe
 
reklama
My juz po spacerku,bylismy w parku ale wial wiatr dosc mocno wiec dlugo sie nie nachodzilismy acz kolwiek maly obszedl park na okolo :-D

Jeszcze jedna tura ciastek w piekarniku,reszta sie juz studzi,wieczorkiem bedzie wyzerka :-p Tak czekalam dzisiaj na paczuszke ale jeszez nie przyszla ...mysle ze do konca tygodnia powinna do mnie dojsc...tesciowa dzisiaj wyslal nam kosmetyki na AZS wiec moze tez dojda konca tygodnia :rofl2:
 
Do góry