reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)




Ja dzisiaj z niecierpliwoscia wyczekuje listonosza,moze przyniesie paczuszke z bizuteria :tak:

Nocka spokojna,maly spal cudnie obudzil sie tylko raz na mleczko i jak narazie jeszcze spi ...

Czekam z kawa na meza,bedzie za pol godzinki a ja przez ten czas posiedze na necie :-p


Milego poniedzialku
Kochana daj znać jak przyjdzie :-)
Ja również życze wszystkim Wam babeczki miłego poniedzialku i całego tygodnia.....


Zajrzę za jakiś czas, bo mam humor taki, że sama ze sobą ledwo wytrzymuję...
Dzisiaj testowałam i niestety tak się spodziewałam była jedna krecha :-(

Przypuszczałam, że tak będzie, ale jednak ten widok zabolał...
Mam nadzieję, że na wizycie u ginka 2 marca dostanę skierowanie na jakies badanka...


Pozbieram się jakoś i odezwe się gdy nie będę już taka marudna :blink:
Ściaskam Was wszystkie mocno!

Hej dziewczyny,ja tez mam kiepski humor:angry:tescik pokazal I kreske i mialam okropny caly weekend,chodze i poplakuje po katach a M nie wie jak ma do mnie podejsc bo caly czas warcze do niego o byle co!Mam przeczucie,ze z ta ciaza bedzie jak z poprzednia czyli ok 2 lat staran,ale ja nie wiem czy dam rade psychicznie,musze wyluzowac troszke i pewnie zaskocze od razu tak jak z synkiem bylo.:laugh2:Tylko nie da sie tak wylaczyc mozgu:no:Dobrze,ze teraz czeka mnie przeprowadzka za 3 tyg bo kupilismy w uk domek i powrot do pracy wiec sie czyms zajme i moze wtedy...a co najgorsze to to,ze wczoraj dowiedzialam sie,ze moja 18letnia kuzynka jest w nieplanowanej ciazy,ale jej zazdroszcze oczywiscie w taki pozytywny sposob,ehhhh zycie,ale przynudzam,milego dnia dla wszystkich
Przykro mi kochane :-( tule mocno was obie :tak:
Heksa,Lemurka bardzo mi przykro wiem jak to jest czekac na wymarzone II kreseczki i jakie to rozczarowanie zobaczyc tylko I kreche,obawiam sie ze moja reakcja bedzie podobna do Waszych jak w tym cyklu nie zaciaze :zawstydzona/y: noz kurcze czlowiek dba o siebie,lyka witaminki,stara sie ,probuje zajsc a tu jak na zlosc nic nie wychodzi...:no:

Hekas mam nadzieje ze niedlugo humor powroci ,tulam;-)

Lemurka mam nadzieje ze pochwalisz sie nam domkiem,i gartuluje zakupu :tak:

A ja dzisiaj dostalam list ze szpitala na te badanka o ktorych pisalam,mam appointment na poniedzialek 5 marca godz 9:45,jeszcze bizuteria nie przyszla ,tak wiec czekam dalej na przesylke :baffled:
Ja myśle że niedługo powinna dojść bo ta babka mówiła ze za 4 dni ale może robocze ? nie wiem mam nadzieje ze dojdzie cała i zdrowa jak to sie mówi :-D:tak:

Witam kobitki:-)
heksa głowa do gory,wyluzuj i zagladnij do nas niebawem!!!
Lemurka,moze teraz jak zajmiesz sie przeprowadzka to te staranka zejda na dalszy plan w twojej glowie i akurat sie uda:)Koniecznie pochwal sie domkiem i gratuluje zakupu!!a moge zapytac w jakiej czesci uk mieszkacie?

Ja zaraz lece do kolezanki bawic ,w sumie to pomoc jej przy maluchach,bo zostaje pierwszy raz z nimi sama hihi i moze byc wesolo bo maly ma kolki a mała zazdrosna i ciagle chce na rece.

Śmiac mi sie chce bo kolezanka zapytala mnie co robimy w walentynki a ja jej na to ze separacja haha bo juz nam niedobrzez od tych czulosci ile mozna wytrzymac tych bobosexow?????
No ale dzisiaj jeszcze musimy zawalczyc bo tescik wyszedl raczej pozytywny,ciemniejsza kreseczka niz wczoraj,i ten spadek tempki tez moze swiadczyc o tym ze dzis owulka o ile jej nie bylo juz wczoraj;-)jezeli jutro skoczy do gory tzn ze juz po,wogole od jutra mam brac luteine wiec fajnie gdyby to juz bylo po owulce.
Udanego bawienia :-)

Ja byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie czarną koszulkę nocną,na przyjazd mężusia.A że była promocja i jak się kupiło za 50 zł to 25 zł odliczali i płaciło się tylko 25 zł :-) to kupiłam sobie jeszcze taki gorsecik na podniesienie biustu.Powiem wam ze jest rewelacyjny i jaka różnica od razu lepiej ...
Oglądałam tez przed chwilą ciąża z zaskoczenia i czym bardziej to oglądam tym bardziej przybieram sobie do głowy że jestem w ciąży :szok::szok::szok:.Wariatka ze mnie i tyle :-D:-D.Maż twierdzi że rosnący brzuszek jest wynikiem jedzenia i braku ruchów :crazy::szok:
 
reklama
hejka :-)
maz pojechal do wedkarskiego,to wapadam na chwilke ;-),wczoraj taki ladny dzien a dzisiaj pada..wrrrr:angry:,od rana smyki meczyly nas grami,a teraz sie bawia,chwila spokoju ;-)
lemurka,heksa przykro mi :-(,glowa do gory,piers do przodu..wkoncu sie uda :tak:,zycze poprawy nastroju :tak:;-)
edyta wizyte masz w moje urodziny :-Dtrzymam &&&&,aby wsio bylo dobrze :tak:
wiktoria widze,ze przygotowania na przyjazd meza pelna para :-D,a kiedy wraca ?
cos jeszcze chyba chcialam napisac,ale nie pamietam..tak to jest jak wpada sie jak burza..:zawstydzona/y:
 
edyta jakie to badania jesli moge wiedziec?

Lemurka bede miala wykonane usg,oraz ze tak nazwe badanie palpacyjne,do tego pobiora mi krew aby zbadac hormonki i wszystko na jednej wizycie :-) gin powiedzial ze jesli mam jakies cysty na szyjce to mi je zamroza ,bo nie wiadomo skad mam plamienia,no chyba ze na tescie zobacze II krechy to wtedy plany sie nieco zmienia :-p

Wiktria jak paczuszka dojdzie to napewno napisze ;-) No to na niezla promocje sie zalapalas,pstryknij zdjecie koszulki :tak:

Madlen licze na to ze w przyszlym tygodniu bedziesz czesciej zagladac :-)
 
Ostatnia edycja:
Edyta na pewno,ale teraz ciezko jak mam wszystkich w domu :-D,jutro jesli nie bedzie padac,to mysle ze spedzimy dzien poza domem..bo od tego siedzenia w chalupie,dostaje czarne mysli...
u mnie dalej @ brak,a wczoraj znowu byla krew,ale tylko na papierze..i to nie przy kazdym podcieraniu..starosc nie radosc :zawstydzona/y:
 
Madlen u Ciebie to chyba hormonki szaleja...albo ciaza z zaskoczenia bedzie :-D:-D

Jak maz ma wolne to zapraszam Was na kawke //;-)
 
Edyta raczej to pierwsze,bo ciaza to na pewno to nie jest :no:
szkoda,ze nie mieszkasz blizej,bo z checia wpadlabym na kawke :tak:,a twoje smyki mialy juz ferie?
moj maz ma chyba dla mnie jakis prezent walentynkowy..,bo cos sie dzisiaj dziwnie usmiechal..,a ja pozniej musze jeszcze smykom zapakowac maskotki i wypisac kartki i rano im damy ;-)
 
Madlen moje dzieciaczki dopiero zaczynaja ferie ...to beda dlugie 11 dni :-D:-D

To milo ze mezus mysli o prezenciku dla Ciebie...jak cos to przyjdz i sie nam pochwal co dostalas ;-)Z ta kawa to by byl calkiem niezly pomysl tylko tyle mil nas dzieli, ze nie chce mi sie nawet myslec o wyprawie do Was :zawstydzona/y:

A ja licze na to ze do mnie jutro zawita listonosz z paczuszka od Wiktorii :-p


Dobranoc dziewczynki,milych snow
 
Dzien dobry :-)

No nie wierze jestem pierwsza :szok:... witam sie z kawka i paczusiem :-p

Co tam macie dzisiaj w planach ?? jakies kolacje,moze kino ??My nie obchodzimy takich "swiat" ale wieczor spedzimy romantycznie ;-)

Milego dnia
 
reklama
Do góry