reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

hej babeczki,
dzisiaj caly dzien bylismy poza domem,pogoda dopisala,wiec trzeba bylo to wykorzystac ;-),zorganizowalismy dzieciakom caly dzien,kregle,place zabaw zakryte,a pozniej plaza..aby smyki mogly nalykac sie jodu i do konca zmeczyc,biegajac jak takie dzikusy :-D..tak fajnie cieplo bylo,ani wiaterku,deszczu..no super..a na koniec pojechalismy na jedzenie do chinskiej restauracji..mam nadzieje,ze jutro tez pogoda dopisze,poki smyki maja wolne,maz ma urlop to trzeba korzystac ;-)
pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna,jak tylko dam rade dopchac sie do kompa ,bede sie odzywala :tak:
Edyta fajne widoczki ;-),na ktorym pietrze miszkacie ?
Asiczka na temat lutki ci nie pomoge,ale jak pisala Edyta,zapytaj na watku,gdzie pisza o wspomagaczach,tam dziewczyny powinny wiedziec ,na pewno pomoga tobie :tak:,mnie tez jajnik bolal,brzusio tez ale z tempki wynika,ze owu nie bylo..nie wiem o co tu chodzi...,trzymam kciuki za ciebie ;-)
Wiktoria wspolczuje mrozu,brrrr..
Martkia to trzymam kciuki,aby kwiecien byl dla ciebie szczesliwym miesiacem :tak:
Heksa jak zdrowko,kiedy testujesz ??
 
reklama
Madlen fajowy dzien mieliscie,i dzieciaczki pewnie zadowolone // ale ja i tak tesknilam ;-)
Mieszkam na ostatnim 5 pietrze ,i nie zaluje :-D

Asia a Ty co sie nie odzywasz,juz kilka dni nic nie piszesz ??

Przyszlam zyczyc wszystkim dobrej nocki ...do jutra
 



Ja dzisiaj z niecierpliwoscia wyczekuje listonosza,moze przyniesie paczuszke z bizuteria :tak:

Nocka spokojna,maly spal cudnie obudzil sie tylko raz na mleczko i jak narazie jeszcze spi ...

Czekam z kawa na meza,bedzie za pol godzinki a ja przez ten czas posiedze na necie :-p


Milego poniedzialku
 
Ja również życze wszystkim Wam babeczki miłego poniedzialku i całego tygodnia.....


Zajrzę za jakiś czas, bo mam humor taki, że sama ze sobą ledwo wytrzymuję...
Dzisiaj testowałam i niestety tak się spodziewałam była jedna krecha :-(

Przypuszczałam, że tak będzie, ale jednak ten widok zabolał...
Mam nadzieję, że na wizycie u ginka 2 marca dostanę skierowanie na jakies badanka...


Pozbieram się jakoś i odezwe się gdy nie będę już taka marudna :blink:
Ściaskam Was wszystkie mocno!
 
Hej dziewczyny,ja tez mam kiepski humor:angry:tescik pokazal I kreske i mialam okropny caly weekend,chodze i poplakuje po katach a M nie wie jak ma do mnie podejsc bo caly czas warcze do niego o byle co!Mam przeczucie,ze z ta ciaza bedzie jak z poprzednia czyli ok 2 lat staran,ale ja nie wiem czy dam rade psychicznie,musze wyluzowac troszke i pewnie zaskocze od razu tak jak z synkiem bylo.:laugh2:Tylko nie da sie tak wylaczyc mozgu:no:Dobrze,ze teraz czeka mnie przeprowadzka za 3 tyg bo kupilismy w uk domek i powrot do pracy wiec sie czyms zajme i moze wtedy...a co najgorsze to to,ze wczoraj dowiedzialam sie,ze moja 18letnia kuzynka jest w nieplanowanej ciazy,ale jej zazdroszcze oczywiscie w taki pozytywny sposob,ehhhh zycie,ale przynudzam,milego dnia dla wszystkich
 
Heksa,Lemurka bardzo mi przykro wiem jak to jest czekac na wymarzone II kreseczki i jakie to rozczarowanie zobaczyc tylko I kreche,obawiam sie ze moja reakcja bedzie podobna do Waszych jak w tym cyklu nie zaciaze :zawstydzona/y: noz kurcze czlowiek dba o siebie,lyka witaminki,stara sie ,probuje zajsc a tu jak na zlosc nic nie wychodzi...:no:

Hekas mam nadzieje ze niedlugo humor powroci ,tulam;-)

Lemurka mam nadzieje ze pochwalisz sie nam domkiem,i gartuluje zakupu :tak:

A ja dzisiaj dostalam list ze szpitala na te badanka o ktorych pisalam,mam appointment na poniedzialek 5 marca godz 9:45,jeszcze bizuteria nie przyszla ,tak wiec czekam dalej na przesylke :baffled:
 
Witam kobitki:-)
heksa głowa do gory,wyluzuj i zagladnij do nas niebawem!!!
Lemurka,moze teraz jak zajmiesz sie przeprowadzka to te staranka zejda na dalszy plan w twojej glowie i akurat sie uda:)Koniecznie pochwal sie domkiem i gratuluje zakupu!!a moge zapytac w jakiej czesci uk mieszkacie?

Ja zaraz lece do kolezanki bawic ,w sumie to pomoc jej przy maluchach,bo zostaje pierwszy raz z nimi sama hihi i moze byc wesolo bo maly ma kolki a mała zazdrosna i ciagle chce na rece.

Śmiac mi sie chce bo kolezanka zapytala mnie co robimy w walentynki a ja jej na to ze separacja haha bo juz nam niedobrzez od tych czulosci ile mozna wytrzymac tych bobosexow?????
No ale dzisiaj jeszcze musimy zawalczyc bo tescik wyszedl raczej pozytywny,ciemniejsza kreseczka niz wczoraj,i ten spadek tempki tez moze swiadczyc o tym ze dzis owulka o ile jej nie bylo juz wczoraj;-)jezeli jutro skoczy do gory tzn ze juz po,wogole od jutra mam brac luteine wiec fajnie gdyby to juz bylo po owulce.
 
reklama
Asiczka ja mieszkam w srodkowej czesci anlii.
Wlasnie tak udalo mi sie zajsc w ciaze z synkiem kiedy odpuscilam sobie staranka i poszlam do szkoly w uk,przestalam lykac hormony na zafasolkowanie i robic testy owulacyjne i bach.Lekarz podejrzewal policystyczne jajniki i brak owu ale na tescikach wychodzilo,ze mam a pozniej niewydolnosc cialka zoltego.Moje cykle trwaja od 60 do nawet 90 dni stad te problemy z zajsciem.NE WIEM CZY JESTEM NA TYLE SILNA TERAZ:no:zeby czekac znow 2 lata.A moze powinnam dac sobie spokoj i wychowywac jdynaka?Co wy o tym myslicie dziewczyny?

edyta jakie to badania jesli moge wiedziec?
 
Do góry