reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
HEJ Dziewczyny mam na imie dominika,czy moge sie do was przylaczyc?:-)


Pewnie ze mozesz ,napisz cos o sobie? w jakim wieku masz dzieciaczki,jak maja na imie i czy dopiero zaczynasz staranka o nastepnego bobaska ?:-)

Heksa odpoczywaj ile sie da,a pod kocyk to i ja bym sie polozyla ;-)
 
:-)Mam 30lat jednego bobaska 7 miesiecznego i malego aniolka wiec w sumie dwojka.Mieszkam w uk od 5lat.pracuje tam w firmie wykonujacej zamowienia internetowe-nuuudy:tak:.Po dlugich staraniach urodzilam synka no i tak doszlismy do wniosku z mezem,ze moze by postarac sie o siostrzyczke,tylko boje sie,ze miedzy dzieciaczkami bylaby za mala roznica wieku.jak ja sobie poradze:szok:
 
Lemurka ja tez mieszkam w UK :-)

Co do roznicy wieku miedzy moimi najstarszymi jest niecale 2i pol roku roznicy i myle ze ta roznica jest ok :tak:
Przykro mi ze masz za soba taka przykra sytuacje :-(

A jak synek ma na imie ?

Madlen a Ty gdzie jestes mialas byc wieczorkiem //
 
Ostatnia edycja:
TO super ,ze tez mieszkasz w uk,a gdzie pracujesz?Ja po studiach postanowilam wyjechac z pl na dobre,jakos sie tutaj lepiej czuje mimo,ze nie pracuje w swoim zawodzie,synek ma na imie Alan.Ile Ty masz lat edytka?Ja sie zastanawiam czy nie jestem za stara na dzieci juz:crazy:caluski i ide spac
 
Lemurka ja jestem tzw housewife :-p moj najmlodszy synek ma 2 latka wiec do pracy mi nie spieszno,maz pracuje i to nam wystarcza :-) ...Moj pierworodny tez ma na imie Alan :tak: co do wieku to idzie mi juz 29 wiosenka ;-)

Nie mow ze jestes za stara,my tu wszystkie mlode jestesmy :-)



Jak juz nikogo nie ma to i ja sie zegnam,do jutra dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Witam z ranka z kawką :-) Książkę już przeczytałam więc wracam do was.
Moje samopoczucie jest takie sobie ciągle czuje że coś się stanie nie wiem takie przeczucie głupie..
Zaraz się ubieram i uciekam na pocztę :-)
Poczytam później bo trochę tego jest :-)
Witam nową mamusię :tak:
 
Ostatnia edycja:
WITAM o poranku;-)super nie nie pracujesz i mozesz zajac sie domkiem,ja niestety za miesiac wracam do pracy na pelen etat:szok: i zaczyna mnie to przerazac,Alanek zostanie z babcia bo nie wyobrazam sobie dac takiego malego dzieciaczka do zlobka,a jest on takim niejadkiem,ze nie chce ryzykowac,oj co ja sie namorduje zeby on zjadl posilek:angry:,w sumie moze zle mysle bo wiekszosc ludzi daje bobaski do zlobkow i nie powinnam tak do tego podchodzic ale jakos tak serce mi sie kraja jak mialabym go oddac w obce rece.:sorry2:
 
Czesc Wiktoria :-)

Milo slyszec ze ksiazka przeczytana,bo bedziesz czesciej zagladac :rofl2: Ja kawke tez popijam i bije sie w piers ze przeze mnie musisz drugi raz isc na poczte :zawstydzona/y:
Co do przeczucia to licze ze nie jest prawdziwe,a tylko jest tworem wyobrazni :tak:


Tesciowa ma dzisiaj wyslac malemu kosmetyki na AZS wiec na przesylke bede czekac z niecierpliwoscia,ale jeden kosmetyk z listy wiem ze dostane tutaj wiec pozniej wyskocze po apteki do niego :tak:


Lemurka moj przede wszystkim jest na mleku,malo jada stalych pokormow a do 1,5 roku jadl same mleko :tak: bylam z nim u lekarza a on na to ze niektore dzieci nie chca jadac nowych rzeczy tylko mleko...no ale w koncu od niedawna zaczal jadac stale pokarmy z czego bardzo sie ciesze ....a Alanek nie ma czasem alergii??
 
Ostatnia edycja:
reklama
witamsię z rana z niechęcią dzisiaj wstałąm bo miałam piękny senśniło mi się że w nocy poszłam do kościoła i tam była najpierw msza święta a póżniej ludzie zaczeli wyciągać na stoły jedzenie obok mnie siedzał taki przystojny brunet zaczeliśmy rozmawiać ale nie pamiętam o czym póżniej on odprowadził mnie pod blok i wchodzi ze mną do klatki a ja mu mówie że nie może bo mąż w domu jest a on że też mieszka w tej klatce na parterze pózniej spotykaliśmy się w tajemnicy i nic miedzy nami nie było ale tak sobie rozmawialiśmy
nie wiem cio ten sen znaczy
a i w końcu musiałąm się obudzić no i jak wstałąm to myślałam że dziś jest tłusty czwartek ale naszczęście za tydzień

witam nową mamusie
 
Do góry