reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Edyta to wyslij troche sniegu do nas ;-)
ja moim wlaczylam teraz bajke,ogladaja i wcinaja kolacje..a jaka cisza od razu sie zrobila :szok::-D
 
reklama
Edyta to wyslij troche sniegu do nas ;-)
ja moim wlaczylam teraz bajke,ogladaja i wcinaja kolacje..a jaka cisza od razu sie zrobila :szok::-D


Ja to uwielbiam jak moi szamaja wtedy jest cisza ze heya ,ja tez im niedlugo zrobie kolacyjke ,maz dzwonil ze jest juz w Bristolu wiec za jakies pol godzinki bedzie w domku :-)ach jak ja sie za nim stesknilam ...widzielismy sie tylko rano a jak dla mnie to za malo:zawstydzona/y:


Asiczka mega przystojniak i blondyn jak moj Natan :tak: i do tego niebieskie oczy...moj tez jest niebieskooki :-D
 
Ostatnia edycja:
no ja bardzo chłałąbym synka moze dla tego że nie miałam brata teraz mężą brata traktuje jak włąsnego :tak:po cichu knujemy rózne rzeczy
 
Moje Kochane na mnie juz czas ,ide szykowac kolacje dla dzieci i meza ...bede pozniej i mam nadzieje ze bede miala duzo do nadrobienia :tak: buziaki :**
 
Asiczka boski avatarek :rofl2: taki plemniczkowy

A synuś śliczny i widać, że jest bardzo mądrym poważnym mężczyzną :tak:




Mój starszy to mam wrażenie prędko się od mamusi nie odklei, kiedyś mnie nawet pytał ze łzami w oczach, czy będzie musiał się wyprowadzić gdy będzie duży?
Tłumaczyłam mu, że oczywiście nie, ale pewnie znajdzie sobie kiedyś fajną żonę, tak jak tatuś znalazł mamusię... Itp...
A on bidulek tak się tym przejął i mnie zapewniał, że nie chce żadnej żony tylko chce być zawsze ze mną :-D



Przepraszam, że dziś się tak mało udzielam, ale w ciągu dnia latałam ze szmatą i piekłam ptysie, a potem... dostałam dreszczy, boli mnie gardło i w sumie to boli mnie każdy mięsień w nogach i rękach...
Wygrzałam się pod prysznicem, wzięłam gripex i leżę sobie w łóżeczku z laptopem na kolanach :sorry:



A dzieciaczki jak na złość dzisiaj dają nieźle popalić...
Biegają po całym domu i hałasują...
Ja już nawet nie mam siły ich upominać.....
Tatuś się musi nimi zająć...


W ogóle ostatnio troszkę się martwię tym, że moi chłopcy fascynuja się takim słonictwem jak: pupa, puszczanie bączków, bekanie itp..... Nawet w swoich zabawach lubią używać takich zwrotów i smieją się przy tym strasznie...... A ja tego słucham tego z niepokojem......

Ale mam nadzieję, że to tylko taki głupkowaty okres jest :eek:

 
Ostatnia edycja:
Wiktoria a co to za problem ,mozesz tez milo przywiac mezusia...wystarczy kapiel,jakas bielizna albo i nie :-D


Edytko mąż Wiktorii o ile dobrze pamiętam wróci z wyjazdu do pracy dopiero za kilka miesięcy.....
i ona bidulka musi tak długo czekać na niego...

ale po takich kilku miesiącach to dopiero będzie powitanie :tak: nawet ta sexi bielizna nie będzie już potrzebna :-D



Moje starszaki ogladaja Scoobiego na Cartoonie a maly dopiero sie obudzil i jeszcze wtula sie we mnie ,ach jakie ciepelko od niego bije :-)


Jak ja kocham takie ciepełko małego słodkiego przytulającego się ciałka.....
Coś wspaniałego.....

Będzie mi tego brakowało kiedyś jak maluchy podrosną..... :-(


Właściwie to moi już się nie wtulają w mamusię tak jak kiedyś (tylko jak są chorzy, zmęczeni albo coś nabroją :-D), więc tym bardziej tęsknię za takim malusim okruszkiem w domu.....






Tym razem już nie odpuszczę mojemu M gdy będę miała płodne dni..........

I żadne "boli mnie głowa" mu nie pomoże.....
 
heksa no mi sie tez juz marzy taki maly okruszeczek w domciu:)moje sie do mnie przytulaja,zwlaszcza jak tyle sie nie widzimy to pozniej mi z kolan nie schodza,zreszt sama sie nimi obkladam niemal hahh:)teraz chcemy im kupic nowe lozka,chociaz ja sie smieje ze na poczatek to w sumie niepotrzebne bo sama ich bede do nas zapraszac haha,uwielbiam w nocy sie w nie wtulac i czuc zapach tych moich skarbow:)))
azzz doła łapie znowu ze nie moge ich przytulic.....
 
reklama
Asiczka najgorszy jest taki marznacy deszcz,wtedy to naprawde trzeba byc ostroznym :tak: Ja osobiscie jak nie musze to nie jezdze w taka pogode,wole jak jest sucho ;-)

Asia przed Wami mila nocka :-p


Wiktoria ja to mam nadzieje ze oni mi paczki od Ciebie nie dostarcza w kawalku :sorry: bo oni potrafia zgniesc nieziemsko takie przesylki a pozniej jak wyciagam rozne rzeczy to wszystko jakby prasowane :crazy:
Miejmy nadzieje że dojdzie w całości :-) obkleję jeszcze taśmą żeby się nie rozwaliła po bokach.

wiktoria przykro mi ze ty spędzisz noc samotnie
Niestety nic na to nie poradzę :no: ale idzie się przyzwyczaić
Wiktoria a co to za problem ,mozesz tez milo przywiac mezusia...wystarczy kapiel,jakas bielizna albo i nie :-D
Za 2 miesiące :-):-D




Edytko mąż Wiktorii o ile dobrze pamiętam wróci z wyjazdu do pracy dopiero za kilka miesięcy.....
i ona bidulka musi tak długo czekać na niego...

ale po takich kilku miesiącach to dopiero będzie powitanie :tak: nawet ta sexi bielizna nie będzie już potrzebna :-D






Jak ja kocham takie ciepełko małego słodkiego przytulającego się ciałka.....
Coś wspaniałego.....

Będzie mi tego brakowało kiedyś jak maluchy podrosną..... :-(


Właściwie to moi już się nie wtulają w mamusię tak jak kiedyś (tylko jak są chorzy, zmęczeni albo coś nabroją :-D), więc tym bardziej tęsknię za takim malusim okruszkiem w domu.....






Tym razem już nie odpuszczę mojemu M gdy będę miała płodne dni..........

I żadne "boli mnie głowa" mu nie pomoże.....
Oj nie pomoże.Ciekawa jestem jak by zareagował gdybyś sie tak ubrała jak na tym obrazku :-D:-D:szok:
 
Do góry