reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Edyta wkoncu sie pokazalas :-D
u mnie mlody zasypia,wkoncu a cora oglada bajke i wcina pizze..,godzina pozna na jedzenie,ale niech je ten moj szczypiorek ;-)
 
reklama
A pewnie niech je na zdrowko ;-)

Moje starszaki graja na kompie a ja zajadam sie krowka,jak tak dalej bedzie to moge zapomniec o tali osy :-p oto ona :
 
Ostatnia edycja:
Edyta to mi teraz apetytu narobilas :tak:
ta moja cora to jest taki niejadek,ze jak chce jesc to jej daje bez wzgledu na pore ;-),a ona jak mama, caly dzien zyje powietrzem a w nocy robi sie glodna :zawstydzona/y:
ja bede chyba zaraz uciekac,bo maz mnie namawia na obejrzenie jakiegos filmu..jak stare ,dobre malzenstwo bedziemy siedziec przed Tv i wcinac popcorn :-D
 
A pewnie niech je na zdrowko ;-)

Moje starszaki graja na kompie a ja zajadam sie krowka,jak tak dalej bedzie to moge zapomniec o tali osy :-p oto ona :
ale smaka narobiłaś :-p U mnie chłopaki śpia juz od 2,5 h a mąż zabija na konsoli....a ja siedze i oglądam tlc :tak:
 
Ania ja tez ogladam ...niezla ta kobieta sama pojedzie do szpitala,trzymajac dziecko na rekach i do tego kierujac samochod :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry