reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Cześć Wiktoria...
Jaki piękny avatarek :cool2:




Ciekawa jestem jak by zareagował gdybyś sie tak ubrała jak na tym obrazku :-D:-D:szok:


Pewnie by chciał uciec przerażony :-D

Jest mi to obojętne.....
Jak go dopadnę za dwa tygodnie to mu nic nie pomoże....
Dam mu teraz troszkę odpocząć, żeby "maluchy" nabrały sił
 
reklama
asia a co ty taka szczesliwa ??
asiczka rozumiem i podziwiam,bo rozlake z mezem jeszcze da sie przezyc,ale z dziecmi juz jest gorzej..jeszcze troszke i bedziecie razem ;-),a czemu tak dlugo to u was trwa,ze dzieci sa jeszcze w pl ?
heksa dlugo juz sie staracie ? daj teraz M.odpoczac a potem do dziela &&&&& ;-)
wiktoria ja zupelnie zapomnialam,ze ty teraz slomiana wdowa jestes :zawstydzona/y:,2m-ce szybko zleca ;-)
edyta a ty gdzie wsiakals ??:confused:
 
reklama
Wiktoria ja chyba zapomnialam ze Ty teraz sama z dziecmi jestes ...kurcze mam nadzieje ze z nami szybko czas Ci zleci :tak:

Asia i jak pizza ,smakowala ?

Madlen juz jestem,ale ogladam ciaze z zaskoczenia :-) a Ty gdzie ucieklas ?:oo:
 
Ostatnia edycja:
Do góry